Kasutajakonto loomine. Avatar. Signatuur

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Kasutajakonto loomine. Avatar. Signatuur

Postitus Postitas kimmo »

Kasutajanimi.

Uutel liitujatel näeme meelsasti kasutajanimena eesnime. Juhul kui see on hõivatud, on võimalus nime järele lisada perekonnanime eestäht.

Registreerimisel palun kindlasti täita e-maili lahter toimiva aadressiga. NB! Seoses gmaili populaarsusega spämmarite seas on gmail meie foorumis põlu all. Soovitav oleks kasutada mõnd kohalikku mailikontot.

Ebatsensuursete, halvustavate, ebaviisakate ja "nilbete" kasutajanimede korral on administraatoritel õigus antud kasutaja kustutada.

Avatar.

Avatari maksimumsuurus on siin 150 x 150 px. Olemasolevaid avatare näeb kasutajaprofiili all asuva "Näita galeriid" lingi abil. Endale meelepärase avatari saab valida "Vali avatar" nupu abil.

Personaalse avatari lisamise/muutmise võimalus toimub kasutajaprofiilis avatari kontrollpaneelis. Lahtrisse "Link lehevälisele avatarile:" tuleb lisada avatari täispikk aadress koos pildifaili laiendiga (näiteks jpg, png, gif).

NB! avatari ega ka piltide linkimine ei toimi zone ja album aadressidelt.

Tahaks ka lisada, et avataril ei ole viisakas kasutada võõrast pilti.
Hea tava on kasutada pilti oma autost või üldse mitte midagi sinna panna.
Autofoorumisse mittesobivad avatarid kuuluvad kustutamisele.
Avatar ei tohi olla animeeritud.

Allkiri.

Allkirjas võib kasutada veebilehe linki, teksti vms - maksimum 2 rida ning foorumis kasutatava fondi ja suurusega.
Piltide kasutamine allkirjas on keelatud

Foorumi keel.

Foorumi ametlik keel on eesti keel. "Eesti keel" nende reeglite mõistes tähendab ametlikku kirjakeelt vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele. Internetijututubade slängi (ks = x, ü = y, ts = c, s = z, a la teeks yhe zuicu) kasutamine Foorumis on äärmiselt ebasoovitav.

Keelatud on teiste Foorumikasutajate otsene solvamine ja halvustamine. Samuti on keelatud kasutada ebatsensuurseid sõnu, kui vähemalt ühte tähte nendes ei asendata tärniga väga soovitatav on selliseid väljendeid üldse mitte pruukida.

Korduval reeglite rikkumisel on administraatoril õigus kasutaja foorumist kõrvaldada ehk bännida.
Viimati muutis kimmo, 07.11.2007 20:25 03, muudetud 1 kord kokku.
rajko
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 29.05.2003 18:39 12

Postitus Postitas rajko »

ja pool kohustuslik võiks ka piirkonna avalikustamine olla. Üsna jama on ostu/müügi all kõigepealt uurida, kus asud ja siis ...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Avataride galerii nüüd ka meie foorumis!

Väike klõps enda profiili all olles nupule "Näita Galeriid" ja sulle avaneb valik avatare, valid sealt ühe ja klikid nupule "Vali Avatar". Ja ongi sul avatar olemas :D
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Kui puuduvad klaviatuuril täpithed (ä;ö;ü;õ), siis soovitaks asendad need järgmiste numbrite ja tähtedega:

6 - õ
8 - ö
y - ü
2 - ä

...samas on võimalik lisada igale klaviatuuril Eesti keele liides juurde(paar klõpsu Windowsis) ja täpitähed olemas :roll:
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

...samas on võimalik lisada igale klaviatuuril Eesti keele liides juurde(paar klõpsu Windowsis) ja täpitähed olemas
njah, ka mina aeg-ajalt kasutan ühte arvutit, millel on inglise keelne klaviatuur. probleem minu puhul seisneb selles, et minu kasutaja pole administraator antud masinas ning mina ei saa klaviatuuri muuta. nii võib ka teistel olla, seetõttu siis samuti 2-6-8-y kasutusel.
Märt
Huviline
Postitusi: 489
Liitunud: 28.01.2003 14:53 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Märt »

Loodan,et olen oma jutuga õiges kohas.

Tekkis küsimus.Mis tegelane see on(blackiga märgitud):
Foorumis on hetkel kokku 24 kasutajat :: 16 Liitunud,1 Varjatud
ja 7 Külalist
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Mckie kirjutas:Tekkis küsimus.Mis tegelane see on(blackiga märgitud):
Foorumis on hetkel kokku 24 kasutajat :: 16 Liitunud,1 Varjatud
ja 7 Külalist
Kui vaatad oma profiili, siis näed, et seal on selline valik:
Varja oma foorumilolekut
Keegi on sellele küsimusele vastanud mingil põhjusel jaatavalt ning seetõttu ta ongi varjatud.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Tekikis väike küsimus... Kas klubi liige on kohustatud kasutama foorumis käies kasutama kasutajanimena oma eesnime ja perenime esimest tähte vms varianti (nt Lauri_L, Hanno, jjanno jt) või ei?
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

uutel liitujatel näeme meelsasti kasutajanimena eesnime. juhul kui see on hõivatud, on võimalus nime järele lisada perekonnanime eestäht.
Kasutajanimi foorumis ei ole rangelt sätestatud ning veelvähem karistatav. Pigem on tegu soovitusliku ettepanekuga kuna inimeste omavaheline (foorumiväline) suhtlus sujub paremini, kui tunned liiget eelnevalt nimeliselt. Kui mõni liige soovib, et teda lambikonna või mõne muu nimega tuntakse/kutsutakse, siis see on kasutaja oma otsus.

Kokkuvõte: arusaam "kohustusest" on väär.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Mnjah kohustus ei ole, aga nimi võiks vähemalt liikmetele olla õige :roll:
Minagi olin Vilts ja samas kõik tunnevad mind Viltsina, aga peale liikmeks saamist sai asi õigeks muudetud.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Ma vist ainuke tobu (enamuse arvates) kes oma nime ja perekonnanime foorumites kasutab?Aga ainult kasu mul sellest olnud on.

Peace.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Foorumisse registreerimisel on soovituslik kasutada oma eesnime. Kui antud nimi on juba registreeritud, siis lisada ka perekonnanime esimene täht - näiteks Indrek_P, Mati_H jne.

Ebatsensuursete, halvustavate, ebaviisakate ja "nilbete" kasutajanimede korral on administraatoritel õigus antud kasutaja kustutada.
Kasutaja avatar
Ilus Punane
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 12.08.2005 15:39 35
Asukoht: Mähe-Lasnamäe-Mustamäe

Avataridest

Postitus Postitas Ilus Punane »

Kas keegi seletaks siin avalikult selle avataride-asja ka ära. Nagu ma aru saan, peaksin kõigepealt sellele pildile (mis hetkel on minu arvutis) mingi koha kuskil netis leidma ja siis siia linkima. Aga milline see koht nagu olla võiks?? Ma pean omale selleks kodulehe tegema?
520i 1992 E34 110kW
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Re: Avataridest

Postitus Postitas draggo »

Ilus Punane kirjutas:Kas keegi seletaks siin avalikult selle avataride-asja ka ära. Nagu ma aru saan, peaksin kõigepealt sellele pildile (mis hetkel on minu arvutis) mingi koha kuskil netis leidma ja siis siia linkima. Aga milline see koht nagu olla võiks?? Ma pean omale selleks kodulehe tegema?
Kui oled hoti kasutaja siis peaks sul seal serveris olema mingi ruum. Sama zone'is jne
Kasutaja avatar
Indrek_S
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 29.03.2005 18:47 53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_S »

Avatari pilti ei maksa Zone.ee serverisse toppida, kuna selle kuvamine siin oleks võimatu. Kõige targem oleks selleks teha konto Hot.ee serverisse ning oma pildid sinna toppida. See ei tohiks eriti keeruline ega aeganõudev kellegi jaoks olla.
BMW 318i (83kw) 1993. aasta.
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Mulle tundub, et enamus uusi kasutajaid valivad endale siiski suvalise nime. Äkki on võimalik regitreerimisankeeti lisada tekst, mis soovitab kasutada enda nime, mitte mingit suvalist numbri-tähe jada.




Head uut aastat!
Meelis
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Gunnar
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 17.07.2006 00:14 34

Postitus Postitas Gunnar »

meelis k kirjutas:Mulle tundub, et enamus uusi kasutajaid valivad endale siiski suvalise nime. Äkki on võimalik regitreerimisankeeti lisada tekst, mis soovitab kasutada enda nime, mitte mingit suvalist
Eks kes on huvitatud siinse klubi tegemistest, muudab lõpuks ikka oma kasutajanime ära (vastuvõetavaks)
seega ei näe probleemi.
Kasutaja avatar
touringmeez
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 04.06.2007 21:00 13
Asukoht: viljandi/tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas touringmeez »

miks ei saa ma panna pilti planet.ee serveris olevat pilti avatariks
E34 525i touring.
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Kas keegi annaks mulle palun täieliku koodi, mida pean allkirja panema, et saaksin oma praeguse allkirja lingina lehele www.psycho.planet.ee
Äkki veel sinist värvi ka kui oleks võimalik. Tänan.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4688
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Psycho kirjutas:Kas keegi annaks mulle palun täieliku koodi, mida pean allkirja panema, et saaksin oma praeguse allkirja lingina lehele www.psycho.planet.ee
Äkki veel sinist värvi ka kui oleks võimalik. Tänan.
[ color=blue][ url]http://www.psycho.planet.ee[/url ][ /color]

Kõik tühikud võta vahelt ära. :!:
Värvi võid ise oma soovile muuta.

Edit:
Kui soovid, et lingi tekst oleks näiteks "BMW 318iS", siis kasuta seda koodi, ilma tühikuteta:

[ color=blue][ url=http://www.psycho.planet.ee]BMW 318iS[ /url][ /color]
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Mõtlesin, et oma PRAEGUSEST allkirjast teha LINK aadressile www.psycho.planet.ee. Et kui klikid minu PRAEGUST allkirja, siis läheb uues aknas sinna planeti lehele.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4688
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Siis see kood, tühikud kustuta kantsulgude vahelt kõik ära:
[ color=blue][ url=http://www.psycho.planet.ee]BMW 318is coupe `92[ /url][ /color]
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Oi ma ei vaadanud piisavalt. Tänud abi eest.
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Panen pildi planetisse üles. Suurus on alla 6MB ja 150x150 pixlit. Brauseri aknasse lööb sellise error message:

CBACK CrackerTracker has detected a potential attack on this site with a worm or exploit script so the Security System stopped the script.


If you can see this page after including a new MOD into your board or after clicking on a link please contact the Board Administrator with this error message and a description what you have done before you could see this page, that the Admin has the possibility to fix the problem.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

6MB :shock:
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Psycho kirjutas:Panen pildi planetisse üles. Suurus on alla 6MB ja 150x150 pixlit. Brauseri aknasse lööb sellise error message:
Pane link Ps'i avatari asukohaga.

Ain
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Ain kirjutas:
Psycho kirjutas:Panen pildi planetisse üles. Suurus on alla 6MB ja 150x150 pixlit. Brauseri aknasse lööb sellise error message:
Pane link Ps'i avatari asukohaga.

Ain
Ei saanud aru.

Ain: Ei tea kas viga on planet.ee's või milleski muus, aga tõstsin pildi enda serverisse ja nüüd sul avatar olemas.
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Suured tänud siis igatahes.
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

kes mu avatare kustutab koguaeg? :D
pean originaalsuuruses failid ette näitama enne kui võin kasutada?

"parking" on ka autodega seotud:
http://www.pildialbum.ee/picserv_files/view/6/3146/user
svenman
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 17.05.2006 23:46 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas svenman »

Avatari maksimumsuurus on siin 150 x 150 px.

Praegusel hetkel eksid vast selle punkti vastu.
Suletud