Varastatud asjad ühte teemasse

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta

kas oleks vaja tuua varastatud asjade kuulutused ühe teema alla?

on küll
84
77%
ei ole
6
6%
patrick, mida sa jälle oled joonud?
19
17%
 
Hääli kokku: 109
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Varastatud asjad ühte teemasse

Postitus Postitas patrik »

lp foorumi külastajad! viimasel ajal on tekkinud siia palju vargustega seotud kuulutusi, mis pannakse esimesteks topicuteks. mind isiklikult hakkab juba segama see, et pean pool lehekülge allapoole kerima et asjani jõuda. kuigi mul on sügavalt kahju nendest inimestest kes varguse ohvriks on langenud, leian, et oleks aeg koguda need ühe topicu alla. näiteks võiks topicu pealkiri olla: tähelepanu! varastatud sõidukid ja esemed! aktiivsemad kodanikud saavad siis seda topicut vaadata, ka võib pealkirja lisada viimati varastatud auto numbrimärgi.
lisan siinkohal asjakohase küsitluse, et selgitada välja teie arvamus, mis ei pruugi kokku langeda minu omaga.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

toetan teemat. Ja tegelikult oleks võibolla vaja ka teiste alateemade laiendusi.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
truumu

Postitus Postitas truumu »

hea möte!
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Varastatud autod võiks olla küll eraldi alafoorumis ;)
Aga see kas midagi veel laiali tõmmata on natuke kahtlane :|
Siis läheb asi liiga kirjuks ja väsitavaks, aga see on minu arvamus pelgalt :roll:
Tähelepanu vaevalt väheneb sellele alafoorumile :idea:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Need peaksid jääma "topped" vaba teema alla, sest selle külastatavus on suurem.

Ma arvan, et neid, kes vaba teema all seda teadet näevad, on rohkem kui neid, kes spetsiaalselt hakkavad varastatud autode teemas käima.

Teine variant oleks see, et teha konstantselt näha olevale lehe ülaribale varastatud sõidukite link, kus saab varastatud autosid vaadata ja endale välja printida ning autosse kaasa võtta, et kaasreisijatel oleks kasulikku tegevust
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Väga lai teema on varuosad. See võiks jaguneda näiteks 3 , 5 , 7 seeria ja ülejäänud.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Üldiselt tahtsin just ise täna seda teemat üles tõsta. Kui eraldi teemat mitte teha, siis võiks olla vähemalt mingi aeg, mille jooksul asi nö. aegub (kui pole ikka 1 kuu jooksul oma asja kätte saanud on asi juba hapu ja ei ole mõtet ennast tühjade lootustega enam petta).
Praegu on nii, et kui tahad üldist teemat lugeda, siis tuleb kõigepealt hiirerull ära kulutada allapoole kerimiseks.
Edit: kirjavead
Viimati muutis Martti, 30.03.2004 12:33 46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

pooldan Patriku ettepanekut. Kui ühtset teemat ei pooldata, siis võiks jätta mingi perioodi - 2-3 nädalat, mil teemad ripuvad üleval ning pärast võetakse kleeps maha ning ta langeb allapoole koos teiste teemadega. Praegu istuvad üleval mitmeid kuid tagasi varastatud asjad, mille leidmise tõenäosus on vähemalt selle foorumi abil nullilähedane.
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

nüüd jäi küll loll mulje :oops: . Kui ma oma juttu alustasin, polnud Martti postitust veel üleval.
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Cardo kirjutas:Väga lai teema on varuosad. See võiks jaguneda näiteks 3 , 5 , 7 seeria ja ülejäänud.
Ei poolda...

Liiga suur liigendatus pole hea. Näiteks kus siis müüa velgi? Või muid juppe, mis mitmele lähevad?

Parem siis juba jagada nii, et varuosad, veljed-rehvid ja tuuningjubinad näiteks


aga ise olen praeguse süsteemiga rahul küll
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

kas see teema kuskile viib ka? või rahvast see eriti ei huvita
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Minu arvamus:

* Varastatud teemad peaksid olema üldise all, kuna liiklus seal kõige tihedam. Ei poolda mõtet luua varastatud teema tarbeks eraldi alamfoorum.
* Nõus, et teemadele peab panema "aegumistähtaja". Arvan, et selleks võiks olla 1 kuu viimasest postist.
* Keda häirib pikk list "topped" teemades, võib foorumi esilehel kasutada võimalust: 1. Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid; 2. Vaata täna postitatud teateid
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

ma mõtlesin teemat mitte alafoorumit, nii, et see jääks üldise alafoorumi ülemiseks teemaks, lihtsalt, et kõik kuulutused seal sees nagu vastustena, mitte eraldi alafoorumit
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Siis tekib see probleem, et aeg-ajalt tekib ikka mingi diskussioon mingi varastatud sõiduki teemal - siis ju tekiks segadus.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

janar kirjutas:
Cardo kirjutas:Väga lai teema on varuosad. See võiks jaguneda näiteks 3 , 5 , 7 seeria ja ülejäänud.
Ei poolda...

Liiga suur liigendatus pole hea. Näiteks kus siis müüa velgi? Või muid juppe, mis mitmele lähevad?

Parem siis juba jagada nii, et varuosad, veljed-rehvid ja tuuningjubinad näiteks


aga ise olen praeguse süsteemiga rahul küll
Sorry et sedasi viitan aga mix peaxin mina kui näiteks e28 juppide huviline koguaeg sobrama e30 spoilade ja velgede vahel ja samas vastupidi. ??? mis peale mootori on samad 3 5 ja 7 seeria autodel ?? ainult mingi jama.
Sama oleks nagu lähed auto24 ja hakkad ostma mootorratast autode rubriigist..... sorry see on sissekujunenud "idiootsus" või laiskus. Loomulikult ei pea ju mitte midagi tegema , las läheb vanamoodi edasi ja ehk 10 a pärast midagit muutub.
Teine asi on need varastatud autod !!! Sorry see on valus teema aga mix ma olen sunnitud lugema postitusi mis mind ei huvita.... Selles suhtes võiks olla jooksev nimekiri varastatud autodest päises või midagit taolist koos pildiga näiteks. Siis on see tulutoovam kui kuulutus teistel jalus. Mina küll ei mäleta ühtki autot nägu ega numbritpidi mida lugesin 4 päeva tagasi. Loomulikult a rehvid mootorid kerejupid oleks ka hea lahendus ... mix siis mitte liigitada et oleks ostjal ja pakkujal hõlpsam oma asjadega kaubelda.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Halloo ? Mis sest asjast sai siis, unustati ära või ?
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Martti kirjutas:Halloo ? Mis sest asjast sai siis, unustati ära või ?
Üleval ju vaid aktiivsed kuulutused?
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Varastatud asjad ühte teemasse

Postitus Postitas Henri. »

Küsiks ligi 8 aastat hiljem, kas varastatud asjade jaoks võiks olla üks ühine teema või peaks nad siiski eraldi jääma? Ühest küljest ei saa igaüks oma varastatud asjast seljuhul teema pealkirjas teada anda aga teisest küljest oleks lihtsam neid teadaandeid lugejatel sirvida.

Ühtlasi poleks siis probleemi teemade nn. aegumisega.

Garaažide ostu-müügi-rendi puhul on selline käitumine end minu meelest õigustatud ja siin 2004a hääletustulemusi vaadates on ka 75% hääletanutest selle poolt.
Vasta