Kiidame ka natuke!

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kiidame ka natuke!

Postitus Postitas Aare »

Lugesin seda lukkupandud topicut A8 ja 740 kohta- polnud õigel ajal aega vastata - ka seda nn audiklubi foorumist (olen läbi käinud enamiku margifoorumeid inkognito) ning mida peaks tõdema:

Meie foorum on teistest samasugustest (margifoorumitest) üks mõistlikumaid ning asjalikkuse osas asi täitsa võrreldav juba offroadi ja tqhq foorumiga. Nii mitmeski kohas pandi täiesti viisakate küsimuste peale laia lehte a'la mis sa köhid siin, kui sul raha pole vms - mida siin ei kohta. Sügav kummardus administreerijatele ja kommentaatoritele :cool:
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Kui Aare juba kiidab, siis järelikult on ka põhjust :)

EDIT: prooviks jällegi mitte teisi foorumeid ja margi(auto) fänne siin kommenteerima hakata ;)
Viimati muutis Raivo, 28.07.2004 21:59 08, muudetud 1 kord kokku.
530d
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Jep,Aarega 100% nõus.
Endal eriti halvad kogemused Audiclub foorumiga ja seda aint sellepärast et mul BMW :)
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Noh Aare, lõpuks ometi ;)
See on esimene kord kui ma sinuga 110% nõus.
Üldiselt tundub küll, et meie foorumist saab ikka keegi kas nõu või jõuga aidata mitte ei ilguta :P
killer87
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 27.07.2004 23:27 28

Postitus Postitas killer87 »

miks see teema BMW vs ... nii haige on ja mis targutamisest jutt käib?
mul oli abi/arvamust vaja. Ma arvan, et tegu on rohkem väga valusa teemaga nende jaoks kes ise E30 ringi sõidavad.. sama lugu oli audi foorumis kui ma läksin 100 B4 omaniku käest küsima, et mis värk a8-ksaga on .. my mistake...




Tänud Marttile
tribla
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 02.01.2004 11:38 42
Asukoht: Raplamaa

Postitus Postitas tribla »

Täiesti nõus Aarega ja kiidusõnad siinse foorumi kohta ka minu poolt. Sain asjalike mõtteid ja nõu siit juba ammu enne, kui mul polnud bmw ostu veel plaaniski ja see ost saab teoks paljuski tänu sellele foorumile :cool:
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

killer87 kirjutas:miks see teema BMW vs ... nii haige on ja mis targutamisest jutt käib?
mul oli abi/arvamust vaja. Ma arvan, et tegu on rohkem väga valusa teemaga nende jaoks kes ise E30 ringi sõidavad.. sama lugu oli audi foorumis kui ma läksin 100 B4 omaniku käest küsima, et mis värk a8-ksaga on .. my mistake...




Tänud Marttile
Muide kas otsustasid ära millise auto ostad. :roll:
Eile vist ikka natu teravalt ütlesin(hommiku unise peaga) :mad:
Muidugi vabandused nende ees kes tunnaevad, et ma olen neile liiga teinud :roll:
Ma ikka loodan, et Killer87 otsustad BMW kasuks ja äkki plaanid isegi liituda klubiga :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
rat_013
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 27.02.2003 13:54 21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas rat_013 »

huvitav.. mind ei materdata üheski foorumis.. :arrow: järeldus :idea: - ostke ford :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
üldiselt muidugi taunin kõike sellist, sisuliselt võrreldav rassismiga vms..
Kasutaja avatar
indro
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 31.01.2003 02:34 14
Peamine sõiduk: Audi
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas indro »

Kommenteeriks ka siis seda teemat tiba. Ei viitsi pikalt seletada aga kui inimese kasutajanimi on juba killer87 (mis ei ühti ka selle foorumi reeglitega) ja suhtumisest võib hästi välja lugeda kasutajanimele vastavat vanust, siis polegi sealt midagi head loota. Reeglitest kinnipidamisele oli ka vastus stiilis - "ei huvita". Meid ei huvita ka siis... :evil:
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

/me muigab @ tqhq foorum

kõige haigema suhtumisega foorum üldse eestis, peaks vist teema algataja natuke siiski süvenema sinna foorumisse ja OMA foorumit mitte sellega võrdlema ... seal saab ikka iga teisiti mõtleja "tappa"
Viisakam on siin tunduvalt, aga teema kui selline on ikka kaka
iga lits kiidab ikka oma tutti, aga teiste materdamise arvelt ?
ma peaks siis ennast ammu oksa tõmmama, kuna sõidan oopliga ja olen audiklubis üle aasta rahus askeldanud, ja keegi polegi peksa andnud veel :D

kena oli see et hr Raivo ka oma posti kiirelt muutis vastukaja saades siin teemas :D
Kasutaja avatar
ints11
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 15.10.2002 14:41 24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ints11 »

Huvitav ma pidasin ka AC-s oopeliga 2 aastat vastu, nüüd ostsin Audi lõpuks endale.. Eks see asi on ikka enda suhtumises kinni natuke ;)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8271
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

killer87 kirjutas:Ma arvan, et tegu on rohkem väga valusa teemaga nende jaoks kes ise E30 ringi sõidavad.. sama lugu oli audi foorumis kui ma läksin 100 B4 omaniku käest küsima, et mis värk a8-ksaga on .. my mistake...
Tegelikult kumab ka sellest postitusest juba mäekõrgusi eelarvamusi. Nii et kui Sa ise neist vaba pole, ei tasuks seda ka teistele pahaks panna.
PS E30 ei ole kehvem auto kui 97 aasta 740i, kõik sõltub sellest, mida keegi tähtsaks peab. Igaühele oma.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Kõik on suhteline. Ja püüame jääda objektiivseks - kui senaator roostetab rohkem kui e23, siis see on fakt, mitte subjektiivsus. Meil öeldi siin ju nende saabi vms poolt küllalt palju positiivset ja see ei toonud tatisõda kaasa :)

Ise ma natuke naersin pihku küll (olen ka VWA toodangut oma 200 000 km tarbinud), kui lugesin ühest kohast kodaniku juttu sellest, kuidas 740 on roolitundeta, ebaterviklik jne ja kuidas A8 on sõidurõõm :shock: Eks kõik ole suhteline ja sõidurõõm on laialivalguv mõiste. Aga see selleks.

Arvan, et objektiivsust on meil täiesti - ja samal kursil jätkata. Eks ma ise püüa ka siin olla see lakmus, mis nõrgad tugevatest eristab ;)

Liikmeid on siis foorumis juba piisavalt ja iga hinnaga (naljameeste arvelt) pole siin vägisi muigugi mõtet asja kasvatada :roll:
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Joel
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 03.02.2004 17:57 59
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Joel »

Vaieldamatult on need mehed tasemel, kes margifoorumites suudavad objektiivseks jääda. Ise üritan kah, aga alati ei tule välja. Samas ei ole sel eriti mõtetki, nagunii suhtutakse, vaadates avatari pilti ja signatuuri, sinu juttu eelarvamustega, a la oma margist jättis kindlasti pooled vead üles lugemata ja konkureeruvale leiutas juurde. Objektiivsena võiks käia Mazda foorumis pröökamas teemal kumb on etem - Honda või Toyota. Samuti leian ma, et on naeruväärne uue liikmena siseneda foorumisse ja paukuma hakata põhimõtteliselt kõige intrigeerivamal teemal (konkureerivate markide lipulaevade võrdlus), sülitades kõigile foorumis kehtestatud reeglitele. Kui nüüd konkreetsest juhtumist rääkida, siis oli üks kord juba samal teemal liikmele viide antud. Aare väitega esimeses teemas olen valdavas osas nõus ning soovin Teile jõudu jätkamaks samas vaimus...
killer87
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 27.07.2004 23:27 28

Postitus Postitas killer87 »

kui ma peaks kõik antud "reeglid" igal pool läbi lugema siis oleks ma juba loll valmis, olete oma klubi asjadega natuke metsa poole pööranud, vähemalt mõned tesit.

Kui sa pole 740i või a8-t näinudki siis ära võta sõna antud teemal...
aga ei.. ei saa ju... peab ka midagi seletama...

pole vaja kirjutada, et teema on kaka või midagi...

häbi oleks olla bmw klubi liige... kuigi olen bmw omanik
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8449
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

kui sa ei tea klubist midagi siis palun ära pritsi tatti.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Minuarvates peaks igasugused autode omavahelised võrdlused algama proovisõidust, mitte interneti foorumites. Ja kui lubasid pole, võta isa kaasa.

Edit: Meenub üks inglise skets, kus mees läheb poodi ja küsib müüja käest:" Milliseid pükse ma tahan, kas need mulle meeldivad.." jne.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

killer87 kirjutas:kui ma peaks kõik antud "reeglid" igal pool läbi lugema siis oleks ma juba loll valmis, olete oma klubi asjadega natuke metsa poole pööranud, vähemalt mõned tesit.
Kui sa pole 740i või a8-t näinudki siis ära võta sõna antud teemal...
aga ei.. ei saa ju... peab ka midagi seletama...
pole vaja kirjutada, et teema on kaka või midagi...
häbi oleks olla bmw klubi liige... kuigi olen bmw omanik
Teeme ettepaneku rakendada kasutajale "killer87" (kas 87 on sünniaasta :lol: ) sama saatust, mis teda tabas audi foorumis - BÄNNIDA. Õpetuseks tulevastele flamestarteritele, kellel pole siin midagi eriti öelda.

Bänn ja aamen :!:
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Aare kirjutas:
Teeme ettepaneku rakendada kasutajale "killer87" (kas 87 on sünniaasta :lol: ) sama saatust, mis teda tabas audi foorumis - BÄNNIDA. Õpetuseks tulevastele flamestarteritele, kellel pole siin midagi eriti öelda.

Bänn ja aamen, :!:
Aamen! Puhaku killer87 rahus! Esimene useri bänn meie foorumis, esialgu ainult kasutajanime oma, kui sellest ei piisa, siis bännin ka kõik IP'd kust on foorumit kasutatud :evil: Kül mul seda aega selleks jätkub!
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Lausun ka paar kiidusõna. Tükk aega sai foorumit jälgitud lihtsalt külalisena, õhkkond paistis meeldiv ja seega sai ennast ka ära registreeritud. Ja huvilisena leidsin peagi et kasutajaskond igati tore, arusaav ja abivalmis, mis oli omakorda ajendiks bmw klubisse astumisel. Teiste foorumitega ma momendil võrdlema ei hakka, eks suunitlused on erinevad ja ka kasutajad, kes foorumeid külastavad.
Seega arvamus igati positiivne ja üritame seda joont ka edaspidi hoida. ;)
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Siis on üks asi jälle korras :cool:
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

Siinse FOORUMI kohta võib küll üldjuhul kiidusõnu öelda. Mõttetut poriga pildumist on vähe, kuigi mõnele on armsad väljendid stiilis "ära pritsi tatti".

Teemad stiilis Audi vs BMW näitavad minu meelest inimese saamatust (stiilis "andke abi, millist naist panna"). Mõne asja otsustamisega võiks üksi ka hakkama saada. Arvata on, et BMW klubi ei hakka Audit soovitama, aga õnneks ei tekkinud siin Audi klubile sarnast mõnitavat suhtumist teise automargi aadressil.

Killer87´le teadmiseks, et teema polnud mulle kui E30 omanikule üldse valus. Sa oled asjadest veidi valesti aru saanud, pannes kõik E30´d ja nende omanikud ühte patta.

Soovituseks - kui keegi veel teinekord sama raske valiku ees seisab, siis võiks siinses foorumis tekitada teema konkreetse BMW mudeli plusside ja miinuste kohta. Ja näiteks Audi klubis sarnase teema konkreetse Audi kohta. See küll eeldab veidi iseseisvat tööd ja analüüsioskust. Proovisõit ka abiks. Ja kui valikut teha ikka raske, ei oska soovitada muud, kui lõplik valik soodsama hinna põhjal teha.
Vasta