Lugupeetud Moderaatorid !

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Tarmo »

MIna kustutasin su postituse ära.
Saage palun ükskord aru et sellised ühe-kahesõnalised mittemidagi ütlevad postitused (nt. +1, mingi facepalm pilt ) ei ole vajalikud.
Point on selles, et ei oleks mõttetut läbu täis see foorum.

Ka edaspidi kustutan sellised olematu sisuga postitused ära.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Võiks parem sellised flamewarid kontrolli all hoida süütute one-linerite deliitimise asemel.
Ei käi kellegi kohta isiklikult.
Viimati muutis Henri., 23.11.2010 00:21 31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Tarmo »

Akibo , kahjuks ei istu ma terve päeva arvuti taga ja tõesti ei jõua kõiki teemasid läbi vaadata.
Tänud siinkohal, et välja tõid selle teema.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Kellel nüüd modedest Huumoriteemas näpud kipitavad?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas jjanno »

Tere
iisak kirjutas:Kellel nüüd modedest Huumoriteemas näpud kipitavad?
Mina tegin ettepaneku pildi kustutamiseks, kuna hulk inimesi ei suutnud ennast tagasi hoida.
http://www.sm.ee/tegevus/sooline-vordoi ... sioon.html

Kui juba kontakte jagatakse, siis on see kupeldamine. Ärge tulge mulle rääkima, et nad teevad oma tööd siirast tegemisrõõmust ning et ei vasta tõele väide "kolmandad isikud tema tegevuse pealt kasu lõikavad".

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Ma saan aru, et sa tegid ettepaneku.
Aga ma ei saa sellest aru, miks oli kellelgi modedest vaja enne piltide kustutamist minu postitust omapoolse "spetsialisti" arvamusega editeerida?????
Kui tekkis tahtine oma erudeeritust välja näidata siis teinud uus postitus mitte songerdanud minu omas nagu tegu oleks olnud minu arvamusega.
Täiesti tõsiselt-ma tahan vastust sellele küsimusele ja mitte homme ega nädala pärast vaid kohe, sest nagu näha Huumoriteema arengutest istub keegi Jumalatest arvuti taga...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Kui huumori teema muutub nilbeks, lapsikuks ja ebanormaalsekski, läheb see teema üldse lukku.
EBK foorum ei ole koht, kuhu peaks kogu interneti avaruse huumori (mis tihti peale ei ole enam naljakas) kokku koondama.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

hanno kirjutas:Kui huumori teema muutub nilbeks, lapsikuks ja ebanormaalsekski, läheb see teema üldse lukku.
EBK foorum ei ole koht, kuhu peaks kogu interneti avaruse huumori (mis tihti peale ei ole enam naljakas) kokku koondama.
Aga ma ei leia siit sinu postist poole sõnagagi vastust minu küsimusele.
Seda "kõik lukku ja suukorvid pähe ja käed raudu" teemat oleme me kõik juba kuulnud.
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Iisak, minu postis jah vastust sulle pole. Ma ei tea vastust.
Kuid miks sa üldse ootad seda, kui "suurkovi süsteemi" siin kasutatakse.
Miks sa üldse ennast vaevad siin selliste muredega.

8 päeva jooksul on pidanud selles huumorivaeses teemas tegema moderaatorid üle 20 puhastuse ja usun, et sinugi postitus oli mingil põhjusel kas ebasobiv vms. Moderaatoritel, keda sina kutsud Jumalaks, ei ole viitsimist ja tahtmist sulle lihtsalt varba peale astuda, et pärast siin teemas või PS-s sinuga neid asju klaarida.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

hanno kirjutas: Moderaatoritel, keda sina kutsud Jumalaks, ei ole viitsimist ja tahtmist sulle lihtsalt varba peale astuda, et pärast siin teemas või PS-s sinuga neid asju klaarida.
Varba peale astuda ei ole tahtmist aga minu postitust muuta endale sobival ja suhteliselt ebasündsal viisil oli küll tahtmist.
jätkuvalt tahaks ma teada, kes modedest sellega hakkama sai. Kui oli julgust(jultumust) teha siis võiks ka seda välja öelda.
Järjest rohkem hakkab mind see TMT(teen mis tahan) mentaliteet närvi ajama. Mida te k...t siplete?
Võiks ükskord üle saada sellisest "tahan kuulan transistorit, tahan limpsin kisselli aga vanaisa magab esikus mati peal" suhtumisest...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Ma ei mäleta täpset sõnastust, aga iisaku postis oli selline kaldkirjas "lisa":
Edit: tegemist prostituudiga. Kes soovib täpsemalt teada, võib uurida Tallinna hotellidest.
Jah, sellest "lisast" on puudu, KES editeeris. Aga iisak, sa oleksid võinud oma posti muuta, lisades "Edit by moderaator: ..."

Kahjuks jääb vähemalt mulle praegu mulje, et konstruktiivse koostöö asemel soovid sa vaid päid maha võtta, kuna ka moded on kõigest inimesed ja ühel sellisel juhtus väike apsakas. Katsuks vähem vaenulik olla, milleks meile seda kaklemist vaja on.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Annely kirjutas: Kahjuks jääb vähemalt mulle praegu mulje, et konstruktiivse koostöö asemel soovid sa vaid päid maha võtta, kuna ka moded on kõigest inimesed ja ühel sellisel juhtus väike apsakas. Katsuks vähem vaenulik olla, milleks meile seda kaklemist vaja on.
Ei olnud plaanis küll kellegi kaela kallale minna aga veider ongi see, et Modedel juhtuvad "apsakad" aga lihtsurelikega käitutakse nii nagu pähe tuleb...
Ahh, ma ei viitsi enam.
Nagunii üks ajab üht ja teine teist joru.
Sülekoerad klähvivad niikuinii iga kajaka peale....
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

iisak kirjutas:Modedel juhtuvad "apsakad" aga lihtsurelikega käitutakse nii nagu pähe tuleb...
iisak, ma ei ole sinuga nõus. Ja põhjendan, miks.
Kellelegi ei tehta niisama liiga, alati on olemas konkreetne põhjus, miks mõni postitus eemaldatakse, muudetakse või suletakse. Üldjuhul on asi kas ebaviisakas sõnavaras või lihtsalt BMW foorumisse sobimatus sisus. Nagu Hanno ütles: internet on tore asi ja igasugu materjale täis, aga kuna tegemist on siiski autofoorumiga, siis suur osa nendest toredustest lihtsalt ei sobi siia. Ei ole ju mingi kosmoseteadus?

Ja noh, viisakas käitumine võiks olla iga endast lugupidava inimese jaoks elementaarne. Pole keegi meist ideaalne...! Olen täiesti veendunud, et ka kõige suuremad erimeelsused saab lahendada viisakalt ilma teineteist salvamata.

Päikest,
Annely
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Ma ikka ei saa rahu...
Toomas K ja minu suhteliselt süütud postitused kadusid imekiiresti põhjendusega, et need on "labased".
Tänaseks on Huumoriteemas ca 2lk nabaaluseid nalju üsnagi krõbeda sõnavaraga ja need on nüüd sobilikud?
Fakjeeeee :?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Lugupeetud foorumikasutajad!
Te kõik saate kaasa aidata foorumi paremale käekäigule: eelkõige selle kvaliteetsemale sisule.
Kui märkate, et mõni postitus pole foorumisse sobilik või kohane, andke palun moderaatoritele teada. Nende kontaktid leiate foorumi kodukorrast.
Lisaks on võimalik sobimatust postitusest teada anda, vajutades hüüumärgiga "raporteeri postitusest" nuppu.

Iisak, äkki suudad sinagi eelnimetatud viisil toimida ja ei pea kulutama oma närve ega aega kuskil fooruminurgas kurtmiseks?
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas vahur_s »

Muidugi oleks kena kui foorumi kasutajad võtaksid vaevaks jälgida kui keegi kuskil eksib või paha teeb, aga kas tavaline foorumi kasutaja peab hakkama tegema moderaatorite tegemata tööd.
Mille jaoks on siis osadele inimestele antud modereerimis õigused ja sellega kaasas käivad kohustused kui nad ei ole oma ülesannete kõrgusel.
Viimasel ajal on silma hakanud et Hanno hüppab vahel läbi, paugutab mõned teemad lukku ja ongi kõik. Kas see ongi modereerimise viimase aja trend, kuhu jäävad ülejäänud moderaatorid?

Kui nüüd tuleb jutt, et ega modereerimine ei ole nende põhitöö, siis jah ega keegi ei ootagi, et inimesed passiksid foorumis 24/7. Aktiivsele foorumi kasutajana jääb silma, et moderaatorite töös on puudujääke. Liiga kaua läheb aega reageerimiseks, kui teema on sattunud valesse kohas, sobimatu keelekasutus, tehakse teemasid teemadel mida on juba lahatud jne.
Kui ei ole soovi, tahtmist ega võimalus oma kohustusi täita, siis tuleks sellest teada anda ja anda võimalus uutele mestele/naistele, kes kellel on soov ja tahe seda tänamatut tööd teha.
Ega see et kellelegi on kunagi hallidel aegadel omistatud modereerimise õigus ei ole kivisse raiutud.

Modereerimise õigused on lisaks foorumi kodukorras välja hõigatud nimedel veel osadel (vaata juhtkond ja üldmoderaatorid). Kui nad seda tööd ei soovi teha, siis milleks?
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Indrek_M »

vahur_s kirjutas:Kui ei ole soovi, tahtmist ega võimalus oma kohustusi täita, siis tuleks sellest teada anda ja anda võimalus uutele mestele/naistele, kes kellel on soov ja tahe seda tänamatut tööd teha.
Ega see et kellelegi on kunagi hallidel aegadel omistatud modereerimise õigus ei ole kivisse raiutud.
Ma ei lugenud välja su jutust ... ettepanek on siis milline?
Alati võib oma kandidatuuri üles seada. Moderaatorite arv ei ole ka kivisse raiutud.

Moderaatorid on täpselt sellised nagu on ja neil on aega foorumi jaoks täpselt nii palju nagu on. Kõik nad modereerivad foorumit oma põhitöö kõrvalt ja usu mind, modereerimine on suur töö. See pole ei tasuv töö ega ka kvaliteetaeg. Puhas missioonitundest võetud lisakohustus.
See, et seda näha ei ole, on positiivne - moderaatori töö ei peagi iga päev näkku kargama, kui see saab märkamatult tehtud, siis on see hästi tehtud.

Enda kohta võin öelda, et mul ei ole sellist aega, et kõiki teemasid ja sealseid sõnavõtte järjest läbi lugeda. Kasutajaid on palju ja teemasid/postitusi veel rohkem. Aktiivsemates teemades jõutakse enne mitmeid lehekülgi läbustada kuni keegi jaole saab ja veidi korrastab.
Tegelen foorumiga nii palju kui aega on aga ka mitte rohkem. Põhitöö vajab tegemist ja oma elu vajab elamist.
Indrek
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Aga millest see siis tuleneb, et "teatud" teemad lüüakse lukku või modetakse kiiremini kui aevastada jõuab?
Me kõik mäletame Kaarmastersi teemat. Seal oli vahepeal teemas rohkem modesid songerdamas kui lugejaid.
Miks siis see põhitööd ja oma elu elamist ei seganud?
Natuke demagoogilised ja nõrgad on su väited Indrek-M.....
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Indrek_M »

Minu arvates keesid Carmastersi teemas lihtsalt emotsioonid üle.
Inimesed on inimesed, vahel selle asemel, et asju mõistusega ja neutraalselt võtta võetakse neid emotsioonidega ja isiklikult. Seda mõlemal poolel, nii modede kui foorumi kasutajate poolel.
Pole mõtet üldistada ja võtta moderaatoreid kui mingit terviklikku klanni ja kõigile ühe puuga virutada. Ei ole mingit moderaatorite vandenõud :) Eks lihtsalt "teatud" teemad on kellegi jaoks isiklikumad ja vähemneutraalsed.

Loomulikult esindan antud sõnavõtuga puhtalt ainult iseenda arvamust.
iisak kirjutas:Aga millest see siis tuleneb, et "teatud" teemad lüüakse lukku või modetakse kiiremini kui aevastada jõuab?
Me kõik mäletame Kaarmastersi teemat. Seal oli vahepeal teemas rohkem modesid songerdamas kui lugejaid.
Miks siis see põhitööd ja oma elu elamist ei seganud?
Natuke demagoogilised ja nõrgad on su väited Indrek-M.....
Indrek
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas vahur_s »

Indrek_M kirjutas:Ma ei lugenud välja su jutust ... ettepanek on siis milline?
Alati võib oma kandidatuuri üles seada. Moderaatorite arv ei ole ka kivisse raiutud.
Ettepanekud:
  • Teha korrastus praeguses moderaatorite nimekirjas. Moderaator õigustega inimesed mõtlevad hoolega ja tõsiselt selle üle kas nad ikka soovivad ja tahavad olla EBK foorumi moderaatorid.
  • Pannakse paika (vastavalt inimeste soovidele) kindlad põhi piirkonnad/vastutusalad kus keegi soovib korda pidada. Kui vaja loovad korda ka mujal, aga et töö ei kasvaks üle pea, siis on määratud kindel tööpõld. Siis on konkreetselt näha kes kus tegutseb, mitte ei ole nii et patrullitakse igalpool aga kui uurima hakkame et miks kuskil on midagi tegemata, siis selgub et inimene oli kusagil mujal.
  • Kui moderaatorite nimekiri on paigas, siis leitakse endi hulgast "ülemmoderaator", inimene kellel on rahulik meel ja suudab objektiivselt asju hinnata ja keda teised moderaatorid austaksid. Ülemmoderaator kordineeriks moderaatorite tööd ja jälgiks et nad oleks oma ülesannete kõrgusel. Kui modede töös on küsitavusi, siis tema sekkub ja vajadusel teeb ettepanekud mudatusteks, ühesõnaga valvab valvureid.
Tööd ja vastutust ma ei karda, kui on vaja uusi moderaatoreid, siis mina olen valmis aitama selles töös.
Indrek_M kirjutas: Moderaatorid on täpselt sellised nagu on ja neil on aega foorumi jaoks täpselt nii palju nagu on. Kõik nad modereerivad foorumit oma põhitöö kõrvalt ja usu mind, modereerimine on suur töö. See pole ei tasuv töö ega ka kvaliteetaeg. Puhas missioonitundest võetud lisakohustus.
Kõik õige ja ma saan sellest aru, aga kui ei ole aega/võimalust, siis tuleb moderaatori töö anda üle kellel on võimalus.
Moderaatorite arv on suurem kui üks, et igal ajal leiduks inimene (kõik 24 h oleks kaetud), kes saab foorumil silma peal hoida. Selle jaoks ongi meeskonna töö, kui jääb inimjõust puudu tuleb uusi inimesi tööle võtta.
Foorumis on kindlasti inimesi kelle töö hõlmab palju arvuti taga olemist ja võimalust foorumil silma peal hoida. Tuleb ainult küsida ja ma olen kindel et leidub inimesi kes oleks nõus aitama.
Indrek_M kirjutas: See, et seda näha ei ole, on positiivne - moderaatori töö ei peagi iga päev näkku kargama, kui see saab märkamatult tehtud, siis on see hästi tehtud.
Õige aga mitte alati.
Kui foorumi kasutajad näevad et kontroll on pidev ei tule ka inimestel pähe lollusi teha. Palju juba aitab kui on näha et moderaatorid patrullivad ja tegutsevad.
Mis puutub postituste muutmisse, siis oleks mõistlik teha selline muudatus foorumi töös, et kui mode muudab midagi, siis ilmud automaatselt ka teks et nt Indrek_M on parandusi teinud. Võimalusel ja vajadusel peaks ka kirjutama mille vastu eksiti, nt. REEGLID. Igakord seda muidugi teha ei saa/jõua, aga selline käitumine aitaks vähendada/ennetada asjatut viha, vääriti mõistmist modede suunal.
Iisak võib meile kiirelt ühe näite tuua, mis võib juhtuda.
Suuremate õigustega kaasneb ka suurem vastutus!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Indrek_M »

vahur_s kirjutas:Moderaatorite arv on suurem kui üks, et igal ajal leiduks inimene (kõik 24 h oleks kaetud), kes saab foorumil silma peal hoida. Selle jaoks ongi meeskonna töö, kui jääb inimjõust puudu tuleb uusi inimesi tööle võtta.
Mida veel? 24h mölavalve? Tuleme ikka pilvedest maa peale tagasi. Unistada võib ju igasugustest asjadest aga kontakti reaalsusega ei tohiks siiski kaotada.
vahur_s kirjutas:Suuremate õigustega kaasneb ka suurem vastutus!
Nüüd sa oled küll väga valesti aru saanud - suuremad võimalused ei ole privileeg. See, et ma saan ja ka koristan anonüümseid süljelärakaid, ei ole küll kuskilt otsast privileeg :lol:
vahur_s kirjutas:Kõik õige ja ma saan sellest aru, aga kui ei ole aega/võimalust, siis tuleb moderaatori töö anda üle kellel on võimalus.
Vaata, võimalusest ei piisa - moderaatoriks ei sobi iga suvaline tegelane. Neid asjalikke inimesi, kes reaalselt ka suudavad modereerida, ei ole just jalaga segada. Ilmselgelt ei sobi moderaatoriks inimene, kes näeb lisavõimalustes võimu.
Usu mind, pool-anonüümselt läbustada on palju lihtsam kui seda läbu ilma kellegi tundeid riivamata koristada.
Kandidaatide ettepanekud on teretulnud.
Indrek
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Kes soovib olla moderaator, võib seda alati välja öelda.
Kuid moderaatoriks saamiseks ei piisa ainult sellest soovist. Kes oma soovi väljendab, siis selle info nüüdsest ka talletame ning uute moderaatorite otsimisel vaatame ka need soovid üle. Moderaatori valimisel mängib väga palju rolli isiku senine tegevus ja postituste sisu foorumis. Kes kogunud tuhandeid postitusi sisutühjade kommentaaridega, siis tema pidev foorumil viibimine ei ole plussiks, vaid pigem vastupidi.

Mis puudutab seda, kas moderaator peab oma tegemistes välja paistma või mitte, siis siin ei saagi olla alati üks ja õige tee. Indrek teeb moderaatorina tänamatut tööd, mis ei pruugi aga tavakasutajale välja paista. Samas mina omakorda (nagu Vahur ütles, hüppan vahel läbi ja paugutan) teadlikult jätan endast praegu jälje, et inimesed aru saaksid, et tühi ja sisutu postituste meri ei ole igas teemas ja alamfoorumis oodatud. Kõigile see ei meeldi, kuid see on paratamatu. Täna aga ei jõua igale poole reageerida just tänu sellele, et siin foorumis ongi nii palju selliseid teemasid, mis on tühjale arutelule väga heaks kasvupinnaseks.
Samas kui pidev läbi hüppamine ja paugutamine jätkuvalt osadele kasutajatele ei mõju, siis sellised teemad kuuluvad kas sulgemisele, kus kõige rohkem läbu esineb, või kasutajad foorumist eemaldamisele.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Vastavalt klubi üldkoosolekul otsustatule on moderaatorina eelistatud klubiliikmed. Juhatuse ettepanekul võib modeks olla ka huviline, näiteks endised klubiliikmed, kes vaatamata staatuse muutusele on endiselt oma ülesannete kõrgusel.

Moderaatoriks saab olla inimene, keda usaldatakse. Usaldab nii klubi juhatus kui liikmeskond.
Täna ei näe vähemalt mina foorumis ühtegi inimest, kes oleks hakanud silma vajalike eeldustega ja keda saaksime uue moderaatorina usaldada.
Kui kellelgi on huvi, siis teadku, et usaldust saab ära teenida olles objektiivne, selge pea ja viisaka suhtumisega.

Õigluse huvides mainin ära, et klubiliikmed teavitavad kogu aeg eraldi fooruminurgas modesid, kui kuskil vaja midagi koristada või korrigeerida. Ei mäleta, et keegi neist oleks seepärast modede eksistentsi küsimärgi alla seadnud.
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas vahur_s »

Indrek_M ära nüüd sellest 24 h liiga erutu, see oli jah üle pakutud. Ma mõtlen rohkem ikka seda ega kui tava inimesed aktiivsed on.
Kas sinu arvates on kõik mida inimesed foorumis postitavad üksnes möla!
Mis anonüüsetest süljelärakates sa siin räägid, EBK foorum ei ole koht kus anonüümselt kommida saab. Üldiselt on EBK foorumi kultuur normaalne, leidub ka vigu, aga kus neid poleks.
Saan aru et mode töö ei ole lust ja lillepidu ja keegi aitäh ütlema ei tule, aga töö on töö ja keegi peab seda tegema. Kas sa võtad seda tööd privileegina või ränkraske kohustusena on sinu enda otsustada.

Ma tõin ka mõned ettepanekud välja kas sa nende kohta ka mingeid kommentaare annad.

Hanno ma saan sinu taktikast aru ja pm on see õige.

Kuidas inimesed peavad teadma et EBK otsib foorumisse moderaatoreid, mõtetelugejaid siin meie hulgas ei ole.
Kui on vaja tuleb teha sellesisuline ülestkutse või siis kui on silma jäänud mõni tubli foorumikasutaja siis teha otsene pakkumine.
Ma ei arvagi et iga mees kellel nt üle 1000 posti saaks automaatselt moderaatoriks. Ennem tuleb iga inimese kanditatuuri kaaluda ja vaagida erinevatest aspektidest. Aga ega seegi ellimineeri võimalust et hilisema töö käigus selgub , et inimene ei saa hakkama oma kohustustega. Siis tuleb teha järeldused ja vigadeparandus ja elu läheb edasi.
Moderaatori õiguste andmine ja äravõtmine käib ju lihtsalt, õige inimese leidmine aga raskelt.
AgoL
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 26.09.2008 20:00 04

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas AgoL »

Võib-olla ei ole õige oma nina siia torgata, aga paneks oma mõtted kirja, mis mind on foorumi puhul häirinud.
Kas ei oleks lihtsam variant näiteks lüüa lahku müügi/ostu teemad ja muu foorum? Midagi sarnaselt audiclubi foorumile. Näiteks ei ole mul hetkel mingit ostu/müügi soovi, aga omanike autode teemasid ja muud loeks ja jälgiksin küll. Praegu ongi mitu lehekülge asju, mille sirvimist mina ei oska vältida. Kas ei oleks põhjust müügiteemad teha karmimaks? Ehk siis müügi korral tuleks korralikult kirja panna mida müüakse, hind, kontaktid jne. Praegu näiteks algab asi: müüa e39 cd box ja siis järgneb mitu lk küsimusi hinna ja muu teemal. Samas kui serveriruum on piiramatu, siis las olla. Sama kehtib ka kehvasti vormistatud teemade kohta, mida võiks vast jõulisemaltki kustutada. Kui ikka ei soovita normaalset ja informatiivset pealkirjagi kirjutada, siis ongi oht, et kogu teema läeb rappa.
Autode omamine on mul olnud BMW, Audi ja nüüd jälle BMW, sestap olen mõlemat foorumit jälginud suhteliselt pikka aega ja arvamus põhineb sellel.
Ilusat päeva!
Ago
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Volum »

hanno kirjutas:EBK foorum ei ole koht, kuhu peaks kogu interneti avaruse huumori (mis tihti peale ei ole enam naljakas)
Mis foorum peab siis surmtõsine olema või? Ja et sinul puudub huumorisoon ja tihtipeale pole naljakas, see on nagu sinu mure, inimesed on erinevad :roll: Viimasel ajal on sul üldse mingi power abuse olnud, vähemalt mulle tundub nii. Kustutad isegi posti ära mis teemaga kokku läheb :?
Buumer Auto / 53302262
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Riivo »

...Just viimasel koosolekul hääletasid klubiliikmed selle poolt et foorumi kord karmistuks. Vastasel juhul võtab Delfi mentaliteet võimust. Ja õige ta on.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Annely kirjutas:Lugupeetud foorumikasutajad!
Te kõik saate kaasa aidata foorumi paremale käekäigule: eelkõige selle kvaliteetsemale sisule.
Huvitav oleks teada mille poolest huumoriteema foorumi paremale käekäigule kaasa ei aita? Ilmselgelt ju foorumikasutajaid huvitab see teema kui teineteisest sõltumatud kasutajad uusi teemasid loovad ja teineteisest veelgi sõltumatud kasutajad sinna postitusi hakkavad lisama. Jah, we got your point, ei ole mõtet ainult pruune ja lillasid nalju teha aga võiks nüüd natukenegi mõistlikkust üles näidata mitte ainult Aphrodite remixi lasta: "When I raise my trigger finger, all your posts will hit delete".

Kes foorumi juhtide / modede seast veel loffa autoteemast arvamust pole lugenud, siis tasuks seda teha. Ka mina olen sellega täiesti nõus. loffa poolt toodud listile lisaks veel ka bimmerfest.com-i. Peaks nüüd vaatama minema ega see postitus juba kustutatud pole või teema lukku pole pandud :roll:
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Veljo_V »

Jah foorumi käekäigule aitavad kaasa need komentaarid jne. huumor on huumor, aga ot ei ole ju huumor!
Kui öeldi et teema on puhkusel nädal siis on puhkusel, mix siis teie kallid foorumi kasutajad ei saa aru sellest?
Reeglid on ju loodud selleks et seda foorumit ilusti ülal hoida.
Kas sa lähed vargile ka ja siis vingud et mix nii ja naa reeglid on ju sellised (ok äärmuslik näide aga ikkagi).

Alati on olemas Delfi.ee :D
Ärge solvuge, ei midagi isiklikku!
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Cardo »

Kui siiralt aus olla, kas siis see nn puhkus aitab kaasa selle teema muutumisele paremaks ?
Kas see on ainult Hanno teooria või on sellel lukustamisel ka mingi teaduslik seletus ?
Minul on isiklikult ükstaspuha, millised naljad seal on, kui meeldib siis meeldib ja enamus mis ei meeldi ei pööra neile ka tähelepanu. Ja kui kellelgi ongi väärastunud huumorimeel või keegi lihtsalt kommenteerib lisaks - jube lugu küll mis ?
Huumoriks muutub aga nn võimuesindajate käitumine, eriti ajuvaba enesepõhjendamine mingi lastetemaatilise põhjendusega. Minul ei ole isiklikku vimma kellegi vastu, aga BMW Klubi foorumi aasta tiitel "huumorisõbra" kanditaadile on kergelt juba sündinud.
Jalgpallis on selline kaadritagune arusaam, et kui kohtunikku on väljakul rohkem näha kui mängijaid, siis tuleks kohtunik eemaldada järgmistest mängudest, äkki peaks siin leidma auväärt juhatajad iseenda seas selle lahenduse ?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta