Lugupeetud Moderaatorid !

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Kas te selle peale olete mõelnud, et foorumit loevad ka pahatahtlikud inimesed? Mina olen sageli imestanud, kui julged paljud on, sest presenteerivad oma autot läbi ja lõhki, panevad kirja, mis jupid on vahetatud ja mis lisad külge poogitud... mina küll kardaks, et minu auto reg.numbrit teades hakkavad nii mõnelgi näpud sügelema.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Seppa, soovituseks veel niipalju, et võiksid sisestada numbri mõlemal kujul: 403 BBH / 403BBH
-Hetkel leiab esimest otsides sinu teema ja teist otsides minu postituse mingis kogunemise teemas, kus küsisin kellele too auto kuulub.
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas seppa »

Ei saa muidugi loodusjõudude vastu .Viivad ära nad nagunii kui tahavad .Võin nii valvas olla ja reg.nr. peita piltide peal ,aga kord ma eksin kindlasti ja mis netis see ju igaveseks siin .Piisab kui ütled siin tere ja nad teevad kodutöö ära ja leiavad sinu auto ülesse.

akibo :tegin muudatuse nii nagu soovitasid ,panin mõlemad .
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

annely kuule:P
mitte paha pärast aga kas sa vahel positiivselt ka mõtled ja positiivset vastukaja foorumlaste soovidele ja ettepanekutele annad?

kui kellelgi hakkavad näpud sügelema siis hakkavad. sinna nagunii midagi enam parata ei saa.
võtavad sealt autost ka ilma mujalt lugemata seda mida ise tahavad kui on vaja.
ega see kas sul kuskil on kirjas mis sul seal on kõik no siis see tegelt midagi ei muuda.
siiani pole mul ja mu lähituttavatel probleeme olnud sellega.
on küll kõik kirjas igalpool aga kellelgi pole probleeme et keegi oleks autost midagi tõmmanud.

reg nr järgi selleks eraldi lahter igati hea mõte minu arust.
vahel sõidab keegi ringi ja näeb et ilus bmw. jätab nr meelde. läheb netti ja saab lähemalt uurida auto kohta.
ja kui oleks eraldi lahter teemas ja ka otsingus et näiteks. otsi reg nr järgi.
see hõlbustaks kõvasti igasuguse info otsimist mingi auto kohta.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Ander »

Selles jah õigus,et ei aita nende varaste vastu midagi ja viiakse ikka minema kui väga tahetakse.Kasvõi terve auto treileriga :mrgreen: Saab nende elu natukene keerulisemaks ainult teha.
Aga jätkaks siin teemas ikka sellega mida annaks foorumis paremaks muuta ;)
E70 4.8i /// E93 335i
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas seppa »

Annelyl on ka õigus ,ei tasu kõike läbi lillede vaadata ja veel roosad prillid ees .Tuleb läbi mõelda ja kaaluda mõlema poolseid argumendid.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Minu mõte oli see, et reg.numbri lisamine kuskile pealkirja, kust seda on otsinguga ülilihtne leida, on pättidele paradiisi loomine. Kes soovivad, saavad seda ju praegugi teha.
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas agoy »

sõber mulle rääkis, et kunagi oli mingi teema, et mendid olevat ka käinud foorumites 'uurimas' ja otsitud 'lisasid' mis ei ole seaduslikud. Näiteks omapaigaldatud xenonid ja sada muud asja.

Et numbrimärgi lisamine teema juurde lihtsustaks sellist tööd...iseasi, kas mendid enam niiväga peedistavad, kui varem.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Indrek_M »

agoy kirjutas:sõber mulle rääkis, et kunagi oli mingi teema, et mendid olevat ka käinud foorumites 'uurimas' ja otsitud 'lisasid' mis ei ole seaduslikud.
Ma siin foorumis vist praeguseks juba 7 aastat olnud ja sellisest asjast kuulen küll esimest korda. Ei tea küll, et politsei oleks foorumi abil ohvreid otsinud.
Indrek
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas yllar21 »

Kohalikku saaremaa streetrace foorumit loetakse. Politseid enne postil, kui midagigi juhtuma hakkab.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

härrased härrased miks on mu postitus kustutatud?
keegi võiks mulle ka nagu ennem öelda mis mu postitusel viga on et see kustutati.
kas see riivas otseselt kellegi uhkust või midagi?
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Riivo »

Oli see ehk liialt emotsionaalne ja otseselt solvav?..
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Kivissaar, milline su postitustest kadunud on? See? Viimane, mida mina näen oli 25.03 üks isiklik halvustav kommentaar kaasfoorumlase suunas. Võid mulle PS-i vastata.
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Heigo_K »

Indrek_M kirjutas:
agoy kirjutas:sõber mulle rääkis, et kunagi oli mingi teema, et mendid olevat ka käinud foorumites 'uurimas' ja otsitud 'lisasid' mis ei ole seaduslikud.
Ma siin foorumis vist praeguseks juba 7 aastat olnud ja sellisest asjast kuulen küll esimest korda. Ei tea küll, et politsei oleks foorumi abil ohvreid otsinud.
Härra politsainikud loevad väga eduliselt foorumeid ja teevad oma "korrektuure" andmebaasides. (Mis on küll seadusega vastuolus. Aga mis siis, sest nemad ju võivad kõike teha.)

Eelmine auto oli ühe keskealise naisterahva oma. Mina tegin autoga nii.
Auto ei viibinud peale seda eesti pinnal mitu kuud.
Kinni polnud ka peetud.
Aga imekombel kui ÜV-d läksin tegema, siis küsiti mult kohe, kas said trahvi ja kas kile maas.
Mina tegin muidugi suured silmad, et misasja. Pole nagu vahele jäänud :shock:

Igaüks võib oma järeldused ise teha.


Reklaami teema jätkuks.
Kust lõppeb piir, mis on reklaam ja mis mitte ?
Kris
Huviline
Postitusi: 1350
Liitunud: 21.04.2007 16:08 34

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kris »

Kaeban Annely vähest aktiivsust EBK rahaasjades. :mrgreen:
Unstoppable_
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 19.08.2011 20:59 14

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Unstoppable_ »

Austet moderaatorid ja muud asjapulgad, kes antud foorumit selle armetu ja kuulsusetu lõpuni juhtimas on. Tahaksin teie tähelepanu juhtida sellele, et antud veebikeskkond, mis on pühendatud maailma ühe juhtivaima brändi BMW toodangu auks ja kuulsuseks ning BMW austajate meeleheaks ja hüvanguks, on jõudmas kriitilise piirini, kust ei ole võimalik tagasi normaalsusesse naasta.

Foorum, kuhu ma üsna mitmeid aastaid tagasi juba ühinesin, erines tänasest foorumist nagu öö ja päev. Rahvas, kes foorumis käis, oli asjalik ja haritud. Küsimused, mida esitati tehnilise abi keskkonnas ja muu loba, mida aeti vabas keskkonnas, oli asjakohane, tark ja elav. Rõõm oli käia foorumis ja vaadata, mis uudiseid on saabunud ja kuidas keegi oma probleemile lahenduse sai. Nii mõndagi sai teemadest kõrva taha pandud ja siiani pole mööda külge midagi maha jooksnud.

Praeguseks on foorum muutunud tuimaks ja igavaks. Ainus elav rubriik on ärifoorum ja mingi tegevus käib ka lugejate autode keskkonnas, kus kisatakse igas teemas m-paketi ja madalduse järgi. Tehnilise abi osakond on muutunud koormavalt tüütuks ja mõttetuks. Päevast päeva esitatakse samu küsimusi, kusjuures veel lolle küsimusi ja selle peale tuleb veel lolle vastuseid nagu oavarrest. Tark kontingent on foorumist minema peletatud ja viimasedki, kes järele on jäänud, ei viitsi enam abi osutada. Tõsine respekt ja austus neile, kes viitsivad veel jagada tehnilist abi, ilma nendeta seda foorumit niikuinii enam poleks.

Olukord on masendav ja süüdistan ma selles moderaatorite ja klubi juhtkonna poolt kehtestatud fašistlikku korda, kus huumor ja vaba olemine on täiesti ära keelatud. "Nalja" võib foorumis teha, kuid teha tohib vaid sellist nalja, mis on parteile (juhtkonnale) meeltmööda. Meenutab väga tsensuuri. Samuti on moderaatorid väga altid vajutama "ban" nupule ja kasutajaid lihtsalt foorumist koonduslaagrisse vedama, ilma igasugue hoiatuse või arupidamiseta.

Ma kutsun üles teisi minu mõttekaaslasi arvamust avaldama. Avaldage ka teie, kes te minu seisukohti ei jaga ja üritage te mu arvamust muuta või mu "silmi avada". Jõustruktuurid, kes te olete altid ja varmad ebameeldivaid postitusi kohe kustutusnupuga eemaldama ja nende postituste tegijaid koonduslaagrisse saatma, võtke teadmiseks, et Mina pääsen siia tagasi iga kell ja mulle ei ole mureks antud kirjatükk taastada ja üle foorumi laiali plätserdada. Praegu olgem viisakad ja käitume härrasmeestena.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Herr Brutality aka Mürka aka Unstoppable, kas te ei leia, et tehnilise alafoorumis teiste kasutajate homoportaali suunamises või jutu välja oksendamise soovitamises olete käitunud asjatult provotseerivalt?
Ühtlasi ei ole tehniline alafoorum ka kõige sobivam koht nn. huumori tegemiseks. Seejärel imestada, et tark kontingent on foorumist "minema peletatud" on suhteliselt irooniline kui ise oma postitustega just kaasa ei aita.
Ühtegi postitust niisama, kustutamise pärast, foorumist eemaldatud minu teada ei ole.
Unstoppable_
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 19.08.2011 20:59 14

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Unstoppable_ »

Kas moderaator Henri_J tunneb end nüüd uhkena, kuna suutis demonstreerida oma võimet seostada erinevaid bannitud kasutajaid?


Tehnilises alamfoorumis kellegi solvamine just õige tegu ei ole, kuid veel valem on teadlikult või teadmatult lolli juttu suust välja ajada ja teisele inimesele tõe pähe määrida. Sellise debiilsuse peab lõpetama juba eos.

Minu juhul sai käitutud impulssiivselt ja ilmselgelt mitte väga adekvaatselt - nimelt jätsin parandamata debiilikust kasutaja tehtud vead ja ei suunand abivajajat õige infoni. Edasine oli aga täielikult tingitud debiilikust kasutaja debiilsest reaktsioonist, millele oleks olnud raske muud ja adekvaatsemat vastust anda.


Antud postitus sisaldab minu tänast "Päeva Sõna". Kes selle sõna ära arvab, saab pulgakommi.
Unstoppable_2
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 19.08.2011 22:06 14

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Unstoppable_2 »

Juba jälle bannitakse... Ilmselge näide fašistlikust korrast.

Millegipärast on mul tunne, et minu sõnum ei jõua piisava arvu foorumikülastajateni. Senised postitused on salvestatud ja kõrvale pandud, seega nende taasesitamisega postituste kustumise tõttu ei ole probleemiks. Peaks äkki terve foorumi neid postitusi täis kleepima?
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Indrek_M »

Ei no sõnum sõnumiks, milline see ettepanek asja parendamiseks oli nüüd?
Indrek
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Viljar »

Et teeme nalja ja kino igalpool foorumis ja üldise all, võib teha teemasi kas või fordist ja seatist :)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Iga kett on täpselt nii tugev, kui tugev on tema nõrgim lüli.
On äärmine häbematus nõuda foorumilt asjalikku sisu, kui ise ei suuda olla asjalik ja mõistlik.

Üldsusele teadmiseks, millega on kasutaja Brutality/Mürka/unstoppable ära teeninud foorumi juhtkonna pahameele:
moderaator kirjutas:Kasutaja Brutality bännitud jäävalt, kuna korduvalt tekitas erootilise sisuga teemad.
Algselt kustutas mode teema ära, kuid järjekindlalt tehti uus teema.
Mürka kirjutas:Mul pole vaja sinuga kohtuda aru saamaks, et tegemist on poolearulisega. Oma telefoninumbriga võid homoseksuaalsete tutvumisportaalis lehvitada.
Seega, mine kurda Delfi naistefoorumis, siin sulle küll keegi kaasa ei tunne.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Rain. »

Unstoppable_ kirjutas:... , et Mina pääsen siia tagasi iga kell ja mulle ei ole mureks antud kirjatükk taastada ja üle foorumi laiali plätserdada. Praegu olgem viisakad ja käitume härrasmeestena.
Võta teadmiseks, et oma nime alt ikka ei pääse küll, kui teatud meetodi kasutusele võtame. Ja kui sinusugune siin foorumis niimoodi plätserdab, siis ei tahagi keegi asjalik siin käia.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Raivo »

Nii üldises plaanis filosofeerides, siis hobid, tegevused ja aeg muutuvad ning entusiasm samuti.
Seega kui ise ei taha enam pildil püsida siis tuleb teha ruumi uutele ja aktiivsetele kodanikele :)
Selge on see et noori tuleb aina peale ning nemad alustavad tihti sealt kust vanemad olijad on juba läbi käinud.
Aga rääkides kodukorrast ja foorumi tsensuurist jne - siis see on olnud EBK teadlik valik ja minu arust igati õigustatud. Vahel ehk võiks ennem natuke sisse-välja hingata kui igale postile reageerida aga no nii palju kui on inimesi on ka arvamusi. Kodukord tuleb ikka igas kommuunis kokku leppida ning need kes neid kokkuleppeid ei austa või kellele see ei meeldi siis need kas lahkuvad vaikselt või siis suure kisa kära ja prõmmimisega aga lõpptulemus on ikka sama.
Seega olgem rõõmsad ja vaadakem ikka avatud silmadega ringi - ei ole see elu ja ühiskond nii hull midagi nagu ta ehk esmapilgul tundub.
530d
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas 2XX5 »

Kas Müügiteemas on oodata reformimisi? Mingeidki reegleid kuulutustele, mida ka kontrollitakse? A´la kohustuslik kauba kirjeldus, hind, kauba asukoht, kontakt telefon või meiliaadress jms. Väga tüütu on lugeda kuulutusi mille pealkiri on"M:e36" ja kuulutuse sisu on link auto24-le viitav. A24 kuulutus on omakorda ülimalt inforikas, nt.- asukoht-Eesti ja pildid on pimedas mobiiliga tehtud, läbisõitu pole märgitud ja samuti ka näiteks käigukasti tüüpi.
(ärge nüüd ainult arvake, et ma ostan läbisõidu ja piltide järgi autosid, tegu on näitlikustamisega!)
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Ander »

Kas su tekstist võib välja lugeda ettepaneku,et võiks olla kohustuslik autotutvustus ka müügiteemas,mitte ainult pealkiri :?:
Need reegli muudatused tuleks teha klubi juhtkonna poolt.Usun,et jälgivad seda teemat ja võtavad arutusele selle teema ;)
Mina isiklikult paneks lukku sellised teemad kus ainult auto24 link,kui autot otsin siis oskan ise ka vaadata sealt
Mis aga puudutab selliste asjade kontrollimist siis eks ikka jääb silma kui sellised mittemidagi ütlevad kuulutused on.Nende ümbertegemiseks aga kulub kokkuvõttes meeletult aega ja samas nagu lukku ka hetkel ei tohi panna.
Sellised kuulutused muidugi ei ole ainult automüügi teemas,ka varuosade teemas on,et müüa mingi auto ja siis 10 inimest küsivad,et kas seda või teist on.Reeglina küsitakse lisavarustust ja pärast tuleb välja,et varuosadeks müüdav on kõige kehvema varustusega mis tehasest tuli :mrgreen:
Reeglite all siis hetkel kirjas
* Sõidukite ost-müük
--- ostuteema pealkirjas peab esimene tähis olema "O: ..." (ostan)
--- müügiteema pealkirjas peab esimene tähis olema" M: ..." (müün)
--- vahetusteema pealkirjas peab esimene tähis olema "V: ..." (vahetan) või "M/V: ..." (müün/vahetan)
--- teema pealkiri PEAB sisaldama: kere tähis, mudeli nimetus, keretüüp, käigukast, väljalaskeaasta (nimetatud järjekorras!), näiteks "M: E36 325 sedaan manuaal 1995"


Need kellel tõsine ostu/müügisoov lisavad ikka reeglina tutvustava teksti ka ja need kes ainult lingi panevad on tavaliselt suht uued kasutajad ja loodavad,et margipõhisest foorumist keegi satub kuulutust lugema.
E70 4.8i /// E93 335i
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas TiitR »

Ander kirjutas: --- teema pealkiri PEAB sisaldama: kere tähis, mudeli nimetus, keretüüp....
Keretähis? ehk VIN kood? :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Ilmselt mõeldud siiski a la E46, E39, jne.
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas 2XX5 »

Ander kirjutas:Nende ümbertegemiseks aga kulub kokkuvõttes meeletult aega ja samas nagu lukku ka hetkel ei tohi panna.
Idee olekski, et tuleks väljatöötada kindel kuulutuse sisu ja kui kuulutus sellele ei vasta, siis alateema moderaator juhib sellele tähelepanu ning postitaja muudab ise oma kuulutuse vastavaks. Kui reageeringut ei järgne mingi kindla aja jooksul, siis prügikasti.
Ander kirjutas:Sellised kuulutused muidugi ei ole ainult automüügi teemas,ka varuosade teemas on,et müüa mingi auto ja siis 10 inimest küsivad,et kas seda või teist on.Reeglina küsitakse lisavarustust ja pärast tuleb välja,et varuosadeks müüdav on kõige kehvema varustusega mis tehasest tuli :mrgreen:
Tervete autode lammutamisel võiks olla mingid kindlad detailid, mis nimekirjas olema peavad, koos hindadega(mootor, kast, sisu, keredetailid, mingi lisavarustus jms).

Lihtsalt juppide müümisel peaks olema mudel millele jupp sobib ja info seisukorra kohta.

Ander kirjutas:Need kellel tõsine ostu/müügisoov lisavad ikka reeglina tutvustava teksti ka ja need kes ainult lingi panevad on tavaliselt suht uued kasutajad ja loodavad,et margipõhisest foorumist keegi satub kuulutust lugema.
No nagu üldine suund on, et nalja ei salli ja foorumi mõte pole ühepäeva kasutajate lisandumine, siis sellised A24 lingi kuulutused võiks ilma mingisuguse hoiatuseta prügikasti lennata ja postitajale võiks PMi potsatada mail viitega reeglitele.
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas 2XX5 »

Kuno_T kirjutas:Foorumi esmane eesmärk on info andmine /.../ asi toimiks ladusalt ja oleks talutava tasemega.
Täna ei ole tase talutav, sest infomüra on nii suur. Selleks et müra maha võtta on vaja infot edastada. Dubleerimine, kopeerimine jms. on normaalne- tahad oma kaupa tasuta turustada, näe vaeva ja vormista informatiivne kuulutus!

Teemat on läbinämmutatud ka teistes foorumites ja täna asi toimib! Hea ja lihtne on leida vajaliku asja kuulutusest kogu info.
Vasta