Foorumi crash

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Ico »

... keegi pole vastutust mitte natukenegi enda peale võtnud. Kõik tundub olevat teenusepakkuja ja vääramatu jõu süü ....
Foorum on 8 aastat laitmatult töötanud ja nüüd üks pammer ning inimesed kohe tahaks sõna otses mõttes kedagi oksa tõmmata, Milleks ? Kui te otsite märtrit, siis palun: mina olen kõiges süüdi, süüdistage mind, valage kogu oma viha minu PM-i, aga jätke juhtkond rahule. Siiani on nad oma tööga väga edukalt hakkama saanud.
Vähe sellest et neil niigi praegu käed jalad tööd täis, peate te siis veel neid poriga loopima ?
"Mis teil viga on?" :)


to: Annely
Igatahes kui saan oma teadmistega kuidagi abiks olla siis andke märku PM kaudu.
Parimat soovides
Kasutaja avatar
Günther
Huviline
Postitusi: 3483
Liitunud: 01.04.2007 13:27 25
Peamine sõiduk: Bmw e39 M5
Asukoht: Haapsalu

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Günther »

Kuulge jätke need klubiliikmed rahule nüüd, neil niigi palju tegemist praegu :evil: Täiesti mõttetu süüdistamine :evil: Tehke selle ajaga midagi kasulikku parem!!!
* e39 M5 http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=282508
* f10 530d 2011 Xdrive 190kw
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Cardo »

Viimased 8 aastat on selle foorumi töö olnud kõike muud kui rahuldava hindega. Vabandan väga, aga kõik teised foorumid mida ma sama tihedalt kasutan, on töötanud ilma ühegi probleemita. Kohati tundub see olukord koomilisest koomiliseim, aga kuda sa muidu ikka nalja saad, kui kõik ideaalne oleks.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas bumps »

Kas tõesti on mõne jaoks foorum elu?
Kasutaja avatar
woosh
Huviline
Postitusi: 413
Liitunud: 24.02.2006 19:16 35
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas woosh »

kuule Cardo... äkki aitab?
Kaua te jaurate?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Cardo »

woosh kirjutas:kuule Cardo... äkki aitab?
Kaua sa jaurad?

Mina ?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
woosh
Huviline
Postitusi: 413
Liitunud: 24.02.2006 19:16 35
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas woosh »

Parandasin ennast :D
Kasutaja avatar
matu665
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2006 20:26 49
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas matu665 »

Palun pange see teema lukku.Oleks võinud hullemini minna ja veast õpiti.Mis siin jaurata.Kui energiat üle suunake see mujale.Saan aru kui oma firma raamatupidamist oleks siin foorumis hoidnud.
Kasutaja avatar
joxs
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 24.09.2003 19:56 40
Asukoht: tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas joxs »

Ütlen kohe ära, et enda auto teemast on mul savi ja foorumit loen ka harva. Imelik lihtsalt, kui paljud propageerivad allumist ja kõigega leppimist. Nagu paljude praegu päevakajaliste teemadega on, et uups juhtus nii ja hea, et niigi läks ja proovime järgmine kord paremini teha ning kui keegi julgeb küsida, et mis ja miks juhtus, siis tormab Riivo sind mõnitama ja Annely manitsema, sest sa pead ju tänulik olema, et sul üldse lubatakse siin foorumis viibida, sest sa pole ju klubiliige. Mida pekki, ilma kasutajateta poleks seda foorumit sisuliselt olemaski ja kui mingi vend, kes kuus, seitse või kaheksa aastat on oma iga **** seibi, mille ta auto külge paneb, üles pildistanud, oma teemasse riputanud ja seejuures näiteks ka kõigi teiste tehnilistele küsimustele vastanud, küsib, mis ta teemaga juhtus ei suvatse keegi seletada, rääkimata vabandamisest, vaid öeldakse, et mida sa nutad?? Ok Ain pika punnimise peale vastas mõnele küsimusele.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Riivo »

See läheb kontekstist juba väga välja aga kui sa aru ei saanud kommentaaridest siis milleks sinu post nüüd vajalik oli...kui sa võtad teema ette...algusest peale...hoolikalt loed läbi siis näed ise et paljud küsimused vastatakse põhimõtteliselt ära ja järgmisel lehel küsitakse sama asja uuesti....ja veel järgneval veel kord....
Et kohati jääb mulje et igaüks tahab oma küsimuse postitada ja sellele vastust saada, mis siis et seda on eespool juba küsitud/vastatud/lahatud....

no hard feelings

Teiseks pole foorum ka elu ja igaüks võib teha ka remondipäevikust-pildialbumitest backupi et info alles jääks..
Lihtsalt masendav on vaadata kuidas kohe kukutakse eestvedajaid süüdistama, omamata teatud asjadest ettekujutust...ja kui üritatakse seletada siis ei saada aru või ei taheta saada
´17 4Drive
Kasutaja avatar
ttlauri
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 18.05.2009 16:37 29

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas ttlauri »

Äkki puhastaks sellest vahust ja pugemisjutust selle teema ära ning jätaks vajaliku info siia alles?

to Riivo: loe oma profiili signatuuri mees :lol:
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Ain »

Härra JOXS,

palun võta teema esimene postitus lahti ja loe see läbi. Kas seal ei ole kirjas mis juhtus?! Ja järgnevatel lehekülgedel mis toimuma hakkab selle jaoks, et enam sellist asja ei juhtuks :evil: Mitte ma ei vastanud pika punnimise peale mõnele küsimusele, vaid ma ei istu siin 24H. Jah, peale selle sõnasõja algust olen üritanud siin 24H olla ja ka vastata küsimustele :!:

Seda teemat puhastama ei hakka ja jääb nii. Las jääb kõigile nähtavaks! Võibolla pikema lugemise peale saata ka ise aru millest te siin teemas rääkisite, kes tolmu ülesse keerutas ja ei tahtnud aru saada asjadest või ei mahtunud need lihtsalt pähe. Õppida on siin meil KÕIGIL ühtteist :!:

Lihtsalt tore vaadata kuidas inimesed omavahel läbi saavad, üritavad midagi tõestada või ära väänata.
Kasutaja avatar
Viljo
Huviline
Postitusi: 313
Liitunud: 17.07.2005 15:22 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hareid, Norra

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Viljo »

Riivo kirjutas: Teiseks pole foorum ka elu ja igaüks võib teha ka remondipäevikust-pildialbumitest backupi et info alles jääks..
No see on küll nüüd rumal jutt.
Riivo kirjutas: Lihtsalt masendav on vaadata kuidas kohe kukutakse eestvedajaid süüdistama, omamata teatud asjadest ettekujutust...ja kui üritatakse seletada siis ei saada aru või ei taheta saada
Enamus neist kes on süüdistanud, siiski omavad asjadest ettekujutust...mõned veel isegi väga selget.

Ma oleks ammu selle teema rahule jätnud, kuid klubiliikmete üleolevus lihtsalt ei lase. :evil: Klubiliikmetelt siiski ootaks natuke professionaalsemat suhtumist ja kriitika talumist. Mina olen siiani sellesse teemasse postitanud fakte, mida aga ei saa nii mõnegi klubiliikme kohta ütelda.
E39 530i, E61 530d
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Indrek_M »

Viljo kirjutas:Ma oleks ammu selle teema rahule jätnud, kuid klubiliikmete üleolevus lihtsalt ei lase. :evil: Klubiliikmetelt siiski ootaks natuke professionaalsemat suhtumist ja kriitika talumist. Mina olen siiani sellesse teemasse postitanud fakte, mida aga ei saa nii mõnegi klubiliikme kohta ütelda.
Ärme nüüd suvalt pori ka loobime.
Kuigi minul klubiliikmena on piinlik nii mõnegi klubiliikme sõnavõttude üle, siis vastandamine klubiliige versus huviline on ülekohtune - mõlemal poolel on arvamusi seinast seina ja arvamused on siiski kinni inimestes.
Eks noorus on ikka tormiline ja enese tõestamisvajaduses öeldakse rohkem kui tegelikult silmaring võimaldab.
Indrek
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Ain »

Viljo kirjutas: Ma oleks ammu selle teema rahule jätnud, kuid klubiliikmete üleolevus lihtsalt ei lase. :evil: Klubiliikmetelt siiski ootaks natuke professionaalsemat suhtumist ja kriitika talumist. Mina olen siiani sellesse teemasse postitanud fakte, mida aga ei saa nii mõnegi klubiliikme kohta ütelda.
Samamoodi ei lase ka mind...

Sinu järjekordne postitus on näide sellest, et nö. huviline võib postitada kõike mida mõte pähe toob ja nö. klubiliige ei tohi midagi öelda.(Sinu enda sõnad tekstist- Klubiliikmetelt siiski ootaks natuke professionaalsemat suhtumist ja kriitika talumist.) Kui keegi proovib midagi öelda või selgitada, siis on see nagu härjale punase lina näitamine(juhul kui avatari all kirjas Klubiliige) :evil: Me oleme KÕIK SELLE FOORUMI KASUTAJAD :!:

Kas te ise saate ka aru kui jabur selline vaidlus on ja ammu juba väljunud teema pealkirja piiridest! Ammu oleks pidanud selle siin lukku panema, aga ei saa ju panna....

PS! Enne kui keegi hakkab mulle midagi vastama, siis võtke aega ja lugege see teema uuesti läbi. Vaadake millega algas, millest oli kirjutatud esimestel lehtedel ja kus maalt läks lahmimiseks. Tehke enda järeldused ja õpime suhtlema edaspidi!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas hanno »

Ja lepime kokku, et püsime teemas.
Teemasse postitame asjalikud küsimused, mõtted, kommentaarid.
Teemavälised, solvavad ja sisutühjad kommentaarid kuuluvad kustutamisele edaspidi.
(Mitte et see reegel käiks ainult selle teema kohta, kuid igaks juhuks toome selle eraldi välja ka siin).
Kasutaja avatar
Viljo
Huviline
Postitusi: 313
Liitunud: 17.07.2005 15:22 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hareid, Norra

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Viljo »

Indrek_M kirjutas:
Viljo kirjutas:
Ma oleks ammu selle teema rahule jätnud, kuid klubiliikmete üleolevus lihtsalt ei lase. Klubiliikmetelt siiski ootaks natuke professionaalsemat suhtumist ja kriitika talumist. Mina olen siiani sellesse teemasse postitanud fakte, mida aga ei saa nii mõnegi klubiliikme kohta ütelda.
Ärme nüüd suvalt pori ka loobime.
Kuigi minul klubiliikmena on piinlik nii mõnegi klubiliikme sõnavõttude üle, siis vastandamine klubiliige versus huviline on ülekohtune - mõlemal poolel on arvamusi seinast seina ja arvamused on siiski kinni inimestes.
Vabandan üldistuste eest, pidasin siiski silmas mõningaid klubiliikmeid, kes siin teemas kaasa rääkinud.

Eks noorus on ikka tormiline ja enese tõestamisvajaduses öeldakse rohkem kui tegelikult silmaring võimaldab.
Ma ei tea, kas see oli ka mulle mõeldud, kuid isiklikult ennast ei pea nii nooreks, et minus oleks veel tulivereline enesetõestaja. Ma ei räägi kunagi kaasa teemades, millest ma midagi ei tea ja kui ma kahtlen oma väidetes, siis kirjutan selle ka juurde. Kokkuvõtteks saan ütelda et minu postitused mahuvad minu silmaringi ja kogemuste piiridesse.
E39 530i, E61 530d
Kasutaja avatar
woosh
Huviline
Postitusi: 413
Liitunud: 24.02.2006 19:16 35
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas woosh »

Ain kirjutas: Kas te ise saate ka aru kui jabur selline vaidlus on ja ammu juba väljunud teema pealkirja piiridest! Ammu oleks pidanud selle siin lukku panema, aga ei saa ju panna....

Ikka saab :D

Lukku...
Suletud