Foorumi crash

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6153
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Reimers »

tervelt 28 posti juba tehtud ju :D
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas vaikeboa »

Reimers kirjutas:tervelt 28 posti juba tehtud ju :D
Mis te nöögite :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas yllar21 »

vaikeboa kirjutas:
Reimers kirjutas:tervelt 28 posti juba tehtud ju :D
Mis te nöögite :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
neist tervelt 5 alles :mrgreen:

Aga mis sellest uuest foorumist peaks abi olema? "Üldine tehniline" teemast on ainult 7k postitust puudu, ülejäänud 43 000 on ju alles.. Kui keegi viitsiks hakata google cache andmetel soovijate teemasid taastama, vot see oleks väga pro :)
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Pavel_V »

Siin foorumis igal ühel väga suur osa postitused on kadunud,mõnel rohkem mõnel vähem. :cool:
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
siim .j
Huviline
Postitusi: 1849
Liitunud: 06.09.2006 16:44 26
Peamine sõiduk: F10 535i M Performance
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas siim .j »

Hea, et ma siin foorumis oldud 4 aktiivse aasta jooksul lugejate autode alla teemat pole teinud, ei tea kui hull masekas praegu peal oleks ! Lugejate autode rubriigile võib vapsee enamusele st eile, 22ndal, tehtud/taastatud postitustele vee peale tõmmata, väga lame on see hetke olukord siin foorumis: poole aasta pärasta alles reaalselt midagi lugeda!
Die Freude am Fahren liefert nur der "i" - N55
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas TarMoH »

Uue foorumi idee on küll natuke narr. Ikkagi on päris palju infot veel säilinud. Hakata uuesti kõike üles ehitama on ikka julm. :roll: a'la teemast majal läheb üks toru külmaga puru - ehitame uue maja, mis siis, et vana toimiks pärast parandusi edasi.

Ega uus keskkond siis midagi paremaks tee - ikkagi kasutajad on need, kes muudavad fooorumi foorumiks. :)
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas vull »

TiitR kirjutas:nutate nagu eided - olge positiivsed ja rõõmustage, et uuesti liituma ei pea! :mrgreen:
P.S 5+ asjaajajatele, kes foorumi uuesti üles ehitasid/taastasid ja siinse elu uuesti käima lükkasid.
kui oleks pidanud registreerima, siis oleks ise ka kiununud nagu eit? :D

a miski muu peale nende kahe otsingu enam ei aita ka :roll: sai isegi tagurpidi kükke proovitud :D

uue voorumi võiks nullist küll alustada. prooviks ehk vbulletini?
Kasutaja avatar
trillian
Huviline
Postitusi: 731
Liitunud: 20.11.2007 10:28 08
Telefon: 56670631
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas trillian »

Ka mina leian et täies mahus uus foorum ei ole vajalik.
Tähtsaimad tehnilised teemad on alles ning asi töötab. Oma autode teemad ja kõik muud vähemtähtsad jutud võib uuesti kirja panna.
Üldiselt 5+, et asi uuesti käima saadi.
Pole siin vaja iga kadunud postituse pärast nutida, cheer up!
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Toots »

TiitR kirjutas:
sygnus kirjutas:Kui uus foorum tuleb vms, kas siis läheb mu postituste arv / postitused ka kaduma või? :cry: :cry:
On sulle see postituste arv siis nii tähtis? :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Eks ikka jah lähevad kaduma aga hea raha eest saab ju alati juurde osta :lol:
WTF?

Aga teemasse ka: Sügavad kummardused asja käima lükkajatele! Ilma teie tööta poleks sedagi,mis hetkel alles jäi. Et virisejatele soovitaks mingit muud kohta tunnete välja elamiseks!

PS: Kui keegi tahab minu jutu üle midagi kommenteerima hakata,siis helistada ja kurta otse,mitte siia! 5042399 :evil:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Riivo »

Mul 51-st leheküljest oma auto teemast on jämedalt kadunud 26 ehk üle poole...leidsin ka et 05.2008-03.2009 on tükk ära ampsatud...aga nuh, mis siin ikka nutta...kel teemat pole tervenisti alles võib lasta ää kustutada ja uue ning parema kirjutada, kui midagi ei leia siis tuleb uuesti küsida...eks moded rehitsevad ka pahna välja ajapikku...saab korda see meie "keskkond", fataalselt tähis see foorum siiski pole :D
´17 4Drive
Kasutaja avatar
raitojas
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 05.11.2009 19:53 35
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas raitojas »

Palju õnne mulle, mind poleks nagu kunagi olnudki siin :roll:
E34 535i 88a. manuaal.

e34klubi astuge e34 klubisse
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas erik »

Kuna maailmas usutakse igasugu vandenõu teooriaid, võibolla oli see UM hack.
Liiga palju kasuliku infot. :P

Aga mis läind see läind, tuleb vundamendile uus müür püstitada.
Kasutaja avatar
ats87
Huviline
Postitusi: 1020
Liitunud: 11.07.2005 23:15 40
Peamine sõiduk: Subaru Forester '15
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas ats87 »

Pole siin hullu midagi. Mu autoteemast oli ka neljast leheküljest kolm kadunud, pealekauba polnud ma isegi enam teema algataja :lol: Lasin woosh'il teema üldse ära kustutada ja ilmselt ei tee uut ka, ei näe pointi hetkel.
Uue foorumi mõte kahe otsaga asi, aga siiski kaldun vana säilitamise poole.

Edu meestele, kes seda jama siin kõik korrastama peavad!
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Ico »

ma ei saa aru miks inimeset hädaldavad oma probleemide üle a'la "mul kadus see ära ja mul too" jne jne. Mõelgem positiivselt, hea et kõik ei kadunud ära ehk siis "hea et niigi läks". Mis olnud see olnud, üritagem vigadest õppida ja neid tulevikus edaspidi vältida, ehk siis pigem oleks mõistlik tõepoolest mõelda hostingu teenust pakkuva firma vahetuse peale, kus kogu see backupindus jne laskub teenuse pakkuja õlule. Näiteks kus tehtaks iga õhta kogu koodist ja baasist "snapshote" ja ise ei pea sellepeale mõtlema :)

Pigem sellised ideed oleksid rohkem väärt kui vingumine. Kasu oleks ka kui siinsed külastajad jagaksid näiteks ka oma kogemusi erinevate hostingfirmade kohta, sõltumata sellest kas need on negatiivseid või positiivseid.
Parimat soovides
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6153
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Reimers »

Kõik on okei ja hea et asi toimib aga... kas piltidega on ka siin mingi jama et pole enam + nuppu ja pildid hetkel kõik poolikud ? Et millal see piltide asi korda saab või tuleb ikka uus foorum
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas topfuel »

Tahaks ka teada mis edasised plaanid on kas otsast alustada või natuke veel oodata?
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Riivo »

:!: Wooshil sünnipäevanädalavahetus, eks uuest nädalast hakkab nokitsema jälle...külma närvi! :!:
Viimati muutis Riivo, 24.01.2010 00:25 10, muudetud 1 kord kokku.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Ain »

UUT FOORUMIT EI TULE JA NULLIST EI ALUSTA!

Ärge palun levitage mingeid kuulujutte ja hirmu siin :!: :!:

Jääb vana foorum, uus teenusepakkuja ja uuendame softi!

KÕIK HETKEL ALLES OLEV TÕSTETAKSE UUDE SERVERISSE EDASI :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

PS! Ma loodan, et nüüd on selgelt loetav, et keegi mööda ei vaata siit ja järgmisel leheküljel jälle mingit külajuttu ei hakkaks levitama!
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas confu »

Minu meelest polegi vaja nutta, et nii palju on kadunud. So what, et ei ole ala postitusi alles ala "kena masin" "ilus sisu" "keerasin ka seda polti eile kinni". Feimida tahate siis rate.ee.
Uuel foorumil pole tõesti mõtet. Igaüks korrastab ise omad postitused. Mul tehtud, polnud raske.
.
Kasutaja avatar
ReneK
Huviline
Postitusi: 264
Liitunud: 10.05.2009 22:29 50
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas ReneK »

Viskan nõksa villast valele teemale...Aga....Kas foorumi kella saab ka kuidagi õigeks ajada? :D
Kuidagi veider on vaadata et elu on koguaeg 2-3 tundi ajast ees...
Terv,
Rene
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas confu »

ReneK kirjutas:Viskan nõksa villast valele teemale...Aga....Kas foorumi kella saab ka kuidagi õigeks ajada? :D
Kuidagi veider on vaadata et elu on koguaeg 2-3 tundi ajast ees...
Terv,
Rene
Siis sa pead minema "Juhtpaneeli" ja määrama õige ajatsooni..
.
illukas
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 11.03.2008 13:06 33

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas illukas »

Ma kisun nüüd endale häda ja viletsust kaela aga siiski, it inimesene ei suuda mitte vait olla...

1. Foorumil on kirjade järgi 7 adminni, kelle tööks on phpbb ideoloogia järgi hoolitseda foorumi TEHNILISE poole pealt, teha varukoopiaid täiendada softi jne.. (ehk need adminnid on oma töö tegemata jätnud ja pole käsitsi varukoopiaid tehtud) Käsitsi koopiatest EI SAA TULLA SELLISEID VIGU SISSE. Usaldada varukoopiate tegemine AINULT teenusepakkujale on ilmselge lollus, korra kuus käsitsi varukoopia ei tohiks ju eriti raske teha olla...
moded on need, kes õiendavadteemades, kustutavad lisavad teemasid ja teevad selliseid lihtsaid asju
2. Siin on ka encodingu probleem š " jne märgid on osades teemades asendatud vales encodingus tähemärkidega, mis kindlalt olid ennem ok
3. Mõte, et alustada nullist on minu arvates natuke rumal
4. Kas neid muresid ja probleeme ei ole nagu liiga palju olnud?
5. Kes siin manitsevad, et mis te halate oma teemade kadumiste pärast. Mida kuradit te siis üldse foorumit kui sellist üleval hoiate. Foorumi ülesanne ongi osalt teadmistepagasi arhiveerimine ja siis neist otsimine(mäletate paljudel teemadel targad kisavad, et KASUTA OTSINGUT). Et pohh mis alles jääb, teeme iga uuel nädalal teema, et mis värvi dosool minu autosse läheb ja iga nädala lõpus kustutame ära, et järgmisel nädalal keegi tuleks uuesti küsima...

Kui keegi mõtleb, et see on mingi hala ja vingumine siis palun väga, tal on selleks arvamuseks õigus.
Endal tuli selline kehv maik siinsetest adminnidest juurde siis kui oli otsingu probleemid, millele oli mega lihtne ja laialt teada lahendus olemas AGA probleem püsis üle nädala :!: pärast seda kui mina lahenduse postitasin (30sek töö)...
Seega mina mõtleks, et kas see ikka oli teenusepakkuja pang...
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Riivo »

inimene kes oli asjadest natuke kaugl võiks tati alla neelata mitte seda pritsida laias kaares...elus on juhtumeid mis ei ole stambiks t4eistele analoogsetele ja mida nimetatakse ERANDITEKS...pahatihti on mõistetamatud sellised vead kuid eksimine ongi inimlik...samamoodi eksivad masinad kuna need ja soft on INIMESTE tehtud..
ja keegi pole öelnud et sinu äramainitud "lahendus" oleks olnud toimiv antud juhtumi puhul...ja ma tean et siin on teisigi piisavalt pädevaid it-inimesi kes teavad väga hästi mida teevad selle foorumi kallal...tagantjärgi tarkus on olnud igast asendist täppisteadus ja kui ise pole piisavalt hakkaja et asjast osa võtta nagu siin seda mõni mees teinud on siis võiks mõnikord postitamata jätta...jääks küll postituse arv väiksemaks aga paistaksid vähe targem välja..

Midagi öelda on siis PS abiks.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Viljo
Huviline
Postitusi: 313
Liitunud: 17.07.2005 15:22 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hareid, Norra

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Viljo »

tegelikult on illuka jutul iva sees, suurele osale "itimeestest" käib ikka nende eriala üle jõu. Imelihtsad asjad räägitakse keeruliseks ja siis võhikule tundubki, et ohhh, küll on ikka tark. Olen ise oma töös kokku puutunud paljude sellistega, kes ei suuda imelihtsaid asju ära teha, kuid siiski on õppinud/töötavd IT erialal.

Tihtipeale, igasugused wordpressi, joomla, drupali jne. peale veebilhtede ehitajad nimetavad ka end programmeerijateks.

Ilmselt satun nüüd pahameele ja vihalaviini alla, kuid foorum on üks elementaarseim ja lihtsaim veebirakendus, mille korrashoidmine ei tohiks olla raketiteadus. Suurem töö on postituste korrashoidmine, kuid see on juba modede töö ja nemad ei pea midagi IT'st teadma.
E39 530i, E61 530d
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas confu »

Jah ma ka tean, et ma oleks võinud jätta postitamata mõned omad viimased paar postitust vbla :D aga ma ei saa jätta nii kui kõik on targad. Tehku avalduse soov kohe kellegi postkasti siis imo. Loomulikult vaja DB salvestamiseks ligipääsu mysql'i, samuti peaks saama ka super administratorina seda teha, et päris igaüks kelle kasutaja nimi boldis kajastub, seda teha ei saa.
.
Kasutaja avatar
Marko
Huviline
Postitusi: 1431
Liitunud: 18.06.2006 22:43 37
Asukoht: Tallinn

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Marko »

Ei taha vinguda, suhtun asjasse positiivselt aga tunnen huvi millal pildi materjaali saaks nii nagu kunagi oli.
Kui keegi ostab vastada siis :D
Kuna endal teema kadunud, siis tahaks uusesti alustaa ;)
Oskab keegi vastata :?:
Tänud woosh-ile ja teistele kes tegelevad paremuse poole :D
Kui sul pole 3.0 liitrist BMW-ed, siis sa pole mitte mingi mees (nali)
E32 740iA
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas vaikeboa »

confu kirjutas:Minu meelest polegi vaja nutta, et nii palju on kadunud. So what, et ei ole ala postitusi alles ala "kena masin" "ilus sisu" "keerasin ka seda polti eile kinni". Feimida tahate siis rate.ee.
Uuel foorumil pole tõesti mõtet. Igaüks korrastab ise omad postitused. Mul tehtud, polnud raske.
Pole siin nutta midagi elu läheb edasi ja kui päris aus olla siis ega viimasel ajal tuli ikka sitax palju sellist saasta, et annab ikka olla. Inimesed ei viitsinud üldse mingit otsingut kasutada. Üle kahe-kolme teema oli sama jutt ainus vahe oli selles kuidas keegi teema nimetas. ;) Ka praegu on veel 5-seeria lehel mitu sarnast teemat ainult erinevate pealkirjadega kuigi on ka kokkuvõttev teema olemas. No ja mõned auto teemad läksid ka lausa avalikuks MSN kätte ära. Seega autorile esitatud küsimusega võiks rohkem "privat" kasutada. Siin juures võiksid mõned foorumi liikmed aru saada,et see ei ole hindamisportaal kus kõvem mees on see kellel on rohkem postitusi tehtud.
Ärge siis pikka viha pidage ja loome algatatut sõbralikult edasi. ;)
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Riivo »

Marko kirjutas:Ei taha vinguda, suhtun asjasse positiivselt aga tunnen huvi millal pildi materjaali saaks nii nagu kunagi oli.
Kui keegi ostab vastada siis :D
Kuna endal teema kadunud, siis tahaks uusesti alustaa ;)
Oskab keegi vastata :?:
Tänud woosh-ile ja teistele kes tegelevad paremuse poole :D
Ei taha küll näpuga näidata aga ei osata jällegi foorumit lugeda...või ei viitsita....vaata mu posti enne Aini postitust!

Ja nagu kõik oleks esimesest postist aru saanud siis backupid olid kõik olemas aga mingil põhjusel vigased...selle vea põhjus oli jäänud arusaamatuks...pole vahet kus serveris või mitmes sa backuppi hoiad, vigasena on sellest kasu vajadusel samapalju kui kitsele kinokuulutusest...
´17 4Drive
illukas
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 11.03.2008 13:06 33

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas illukas »

Minu rääkimisest ainuke asi mis oleks olnud lihtsamast lihtsam on käsitsi backup ja see nüüd küll kellegilt tükki ära võtta ei tohiks ja peaks teada-tuntud kohustus olema pädevatel adminnidel.
Riivo kirjutas:inimene kes oli asjadest natuke kaugl võiks tati alla neelata mitte seda pritsida laias kaares...elus on juhtumeid mis ei ole stambiks t4eistele analoogsetele ja mida nimetatakse ERANDITEKS
Kui see oli minu kohta siis jõudu sulle sinu arvamusega. ERANDI saabki alati käsitsi koopiaga ära hoida. Kui sa ei lugenud minu postitust või ei saanud sellest aru, siis ära tatista- on endal kergem...
Riivo kirjutas:ja keegi pole öelnud et sinu äramainitud "lahendus" oleks olnud toimiv antud juhtumi puhul...ja ma tean et siin on teisigi piisavalt pädevaid it-inimesi kes teavad väga hästi mida teevad selle foorumi kalla
Kas sa tahad kellegi teise allkirjaka paberit selle kohta, et see oleks toimiv lahendus olnud? Käsitsi tehtud koopiad võtavad ruumi ~10MB tükk ja nendest incredemal backuppi teha on lihtne.
Riivo kirjutas:kui ise pole piisavalt hakkaja et asjast osa võtta nagu siin seda mõni mees teinud on siis võiks mõnikord postitamata jätta...jääks küll postituse arv väiksemaks aga paistaksid vähe targem välja..
Hakkaja või mitte, see ei ole küsimus Kuid kui sa natukenegi vaatad minu postituste arvu, siis ma nagu ei saa hiilata sellega ja ega nagu tatti ka ei pritsi. Minu tarkus sinuni ei jõua, sest kahjuks jääb sellel alal sinu teadmistest väheks (ei ole mõeldud sinu solvamiseks!)
Viljo kirjutas:Ilmselt satun nüüd pahameele ja vihalaviini alla, kuid foorum on üks elementaarseim ja lihtsaim veebirakendus, mille korrashoidmine ei tohiks olla raketiteadus. Suurem töö on postituste korrashoidmine, kuid see on juba modede töö ja nemad ei pea midagi IT'st teadma.
Ja tulidki kuldsed sõnad teistegi suust!
confu kirjutas:Jah ma ka tean, et ma oleks võinud jätta postitamata mõned omad viimased paar postitust vbla :D aga ma ei saa jätta nii kui kõik on targad. Tehku avalduse soov kohe kellegi postkasti siis imo. Loomulikult vaja DB salvestamiseks ligipääsu mysql'i, samuti peaks saama ka super administratorina seda teha, et päris igaüks kelle kasutaja nimi boldis kajastub, seda teha ei saa.
Need kes saavad administratsiooni paneeli saavad teha käsitsi varukoopiat, sellest ma räägingi, EI PEA olema ligipääs sql baasile... Sõltuvalt serverist võtab aega kuni 10 minutit. Vanad varukoopiad hoida alles ja asi korras.
vaikeboa kirjutas:Pole siin nutta midagi elu läheb edasi ja kui päris aus olla siis ega viimasel ajal tuli ikka sitax palju sellist saasta, et annab ikka olla. Inimesed ei viitsinud üldse mingit otsingut kasutada. Üle kahe-kolme teema oli sama jutt ainus vahe oli selles kuidas keegi teema nimetas.;)
See töö on puhtalt mode töö- seega sinu jutust järeldus, et ei ole viitsitud oma ülesandeid täitta, vaid on olnud mõnus aeg, kus sai kahe käega vastu rinda tampida ja öelda vot näe ma olen mode.
Riivo kirjutas:Ja nagu kõik oleks esimesest postist aru saanud siis backupid olid kõik olemas aga mingil põhjusel vigased...selle vea põhjus oli jäänud arusaamatuks...pole vahet kus serveris või mitmes sa backuppi hoiad, vigasena on sellest kasu vajadusel samapalju kui kitsele kinokuulutusest...
Sa ei saa asja tuumale pihta,
*kui backup on vigane ja KÕIK backupid on alles siis kuskiltmaalt peab ju terve koopia olema, milleks venitada selle praeguse vigasega, kus tabelite seosed on väga paigast ära. Mingi hetk maksab see valusalt analoogse laksuna kätte.
*Kui on tehtud käsitsi backup siis ei saa selles süüdistada teenusepakkujat ja need on kaks väga erinevat asja...
*On võimalus, et foorumi softi uuendamisega keerati sql tabel struktuur peeti
*On võimalus, et teenusepakkuja keeras sql softi uuendamisega asja peeti (sellest peaks adminnid teadma)
*On võimalus, et keegi käis sql baasi kallal ja muutis seal midagi käsitisi, millest jama veerema hakkas...

See, et mingi foorumi bugi asja kokku keeras on väga väga väikese tõenäosusega(samas on see parandatav tabelite parandamisega), pigem suurema tõenäosusega on asi kellegi osavates näppudes.
Samas tekitab selline hulk pangesid (phpbb on teada-tuntud stabiilse foorumina) sellise kahtlase tunde, et ega see asi väga õige ikka ei ole...

Need mehed kes ei saa aru vanade postituste mõttest, siis siit ka üks põhjus, miks minu postituste arv on võike- ma olen lihtsalt enamuse otsinguga ülesse leidnud. AGA kui sul ei ole mille seast otsida siis ei ole otsingust nagu kasu või mis...

Aga ok, kes tahtsid aru saada, need said, kes ei siis jumal nendega, mina olen edaspidi vakka...
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Re: Mis juhtus...

Postitus Postitas Ico »

Illukale
1) mõtesta enda jaoks lahti kes on moderaator ja kes on administraator, milles seisneb nende erinevus ja kuidas on jaotatud õiguste rollid nende kahevahel.
2) tee endale selgeks mis asi on andmebaasi ja kuidas see töötab, siis ehk sa ei paku nii rumalat võimalust et ehk versiooni uuendamisega läks tabeli struktuur peeti. "Peetis struktuuriga" lakkaks andmebaas kohe töötamast mitte ei tuksu üle poole aasta laitmatult edasi.
3) samamoodi kuidas on võimalik et andmebaasi struktuur keerab backupi peeti (vajadusel tee endale eelnevalt selgeks mysqlhotcopy töötamise ideoloogia)
....
jne.
Suletud