Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Suletud
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Martin_S »

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=3&t=96528

Kui see pime moderaator oma silmaklapid eest võtaks siis ta äkki näeks et ÜLDISE ALL ON KIRJAS VABA TEEMA :shock: Tahaks kohe teada millise hüper reegli vastu ma eksisin??? :roll: Nuu **** mis ajast on keelatud küsida. Nagu ma juba teemas selgitasin on asi selles et bmw lihtsalt pole suutnud teha seda.

K_U_R_A_T

Tahaks tänada!
Ja tahaks teada ka seda Miks kinni pandi! eriti tahaks teada millisele modele see nüüd ette jäi!


:evil:
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Indrek_M »

Mulle.
Eksisid selle vastu, et tegemist on BMW-teemalise foorumiga ja vaba teema tähendab BMW-teemalisi asju. Mitte lihtsalt seda mida sülg suhu toob. Nii vaba teema on Delfi või auto24's. See foorum on BMW-teemaline.
Küsida on lubatud alati - õiges kohas ja õigeid küsimusi. BMW klubi foorum ei ole see koht, kus lahata Chrysler Voyageri ostusoovi.
Indrek
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Veljo_V »

Indrek_M ,kunagi oli juttu ,et peale teema sulgemist (eriti selliste) tuleks saata teema algatajale PS, kas seda tegid?
Minujaoks natuke segane see ÜLDISE alafoorumi mõte?
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Martin_S »

Kuule Kullla Hr M siis ilmselt pane oma visad lukustus näpud kiiresti käima sest vaba teema all on ilgelt paska mis ei kuulu ja ei puuduta BMW-d. JA teiseks see ei puuduta margipõhiselt aint voyageri vaid muid mahtuniversaale. Olen mina süüdi ve et bmw tootjad pole võimelised tootma antud liikurit ve..... :lol:

Ma kohe arvasin et sina selle teema kinni panid.
PS ei saand kuna INTS pole leidnud vajadust teavitada.
Nuu ma ei tea kuidas mõitsa vaba teemat.
Kuidas mõista Üldist


Ühesõnaga selle üldise all võin arutada oma kanalisatsiooni rikkest ja päikese eredusest aga teiste auto markide kohta ei tohi küsida....
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Indrek_M »

Veljo_V kirjutas:Indrek_M ,kunagi oli juttu ,et peale teema sulgemist (eriti selliste) tuleks saata teema algatajale PS, kas seda tegid?
Ainult klubiliikmete poolt algatatud teemade kinnipanemisel. Igale suvalisele läbustajale teema lukustamise kohta põhjenduse kirjutamine oleks absurd.
Indrek
Lauri_R

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Lauri_R »

Minu arust õige sellise teema kustutamine. Kuna Martin ju ise ka väitis, et BMW valikus pole mahtuniversaali, siis juba see tähendab, et teema kisub antud foorumi konstektist välja. BMW foorum jäägu vastava margi ümber.
Aga soovitan sama küsimusega läheneda nt SR-i, lisaks on auto24-s sellist infot hulgi:
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php? ... &tid=986#0
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php? ... id=57747#0
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php? ... id=78653#0
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php? ... 464#196067
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php? ... 472#390613

...jne jne
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Martin_S »

Vabanda ma Eeldasin et saan siit foorumist tarka nõu. Aga nagu näha on see siin nagu kuiv viinamari ehk rosin. Arvad et neist ühestki saab adekvaatset vastust ve? Mõte oligi küsida siit foorumist et vältida ,mingit tyhja paska... Sama hea on küsida delfi naistekast. Aga noh eks ta ole hapud viinamarjad :lol: Edu INTS ja kustuda ja lukusta kuidas jaksad... ega jah Bmw klubi liige on õige mees ... huviline aga Läbustaja.... :roll:






Bmw margi ümber teemasse lähevad väga hästi veel antud teemad...
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=3&t=30159

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=3&t=94054

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=3&t=95756


jne jne jne

Ära unusta PS saata
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Martin_S »

miks mu teema foorumi all lukku pandi???
Indrek kas sinu nobed näpud jälle ve? :lol: '
Minu meelest see pole ennast ammendanud veel! :roll:
Sooviks selle teema jälle avada !

Nagu näha siis ei saa paljud aru mis sinna alla käima peaks!


Ühesõnaga selle üldise all võin arutada oma kanalisatsiooni rikkest ja päikese eredusest aga teiste auto markide kohta ei tohi küsida.... Kas olen õigesti aru saanud?
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Indrek_M »

Martin_S kirjutas:Ühesõnaga selle üldise all võin arutada oma kanalisatsiooni rikkest ja päikese eredusest aga teiste auto markide kohta ei tohi küsida.... Kas olen õigesti aru saanud?
Ma saan aru, et kanalisatsiooni rike ajab inimesed närviliseks aga püüa rahulikult võtta ja aru saada.
Eesti BMW Klubi foorum on BMW-teemaline foorum, kus arutatakse BMW autodega seonduvaid teemasid. Lumi teedel on BMW-ga seonduv, valesti paigaldatud märgid samuti. Chrysler, VW, Seat ei ole. Su isiklik kanalisatsiooniprobleem ka mitte.
Indrek
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Martin_S »

Kle HR M ei plõksi mina tõin näite, lihtsa näite. Jah ma olengi rahulik nagu näha on sul tavalised probleemid!
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas coley »

ja läheb uuesti lukku
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Martin_S »

coleybwoy kirjutas:ja läheb uuesti lukku


mhmm vajalik postitus sul :roll:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Cardo »

Aga ehk oleks isegi huvitav lisada foorumisse täiesti vabamölisemise rubriik. Naised räägiks kokkamisest ja mehed ATV-de djuunimisest. Hundid söönud, lambad elus ! ?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas toivoku »

Cardo kirjutas:Aga ehk oleks isegi huvitav lisada foorumisse täiesti vabamölisemise rubriik. Naised räägiks kokkamisest ja mehed ATV-de djuunimisest. Hundid söönud, lambad elus ! ?
Thumbs up.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Raivo »

Uhh, tühi kära ei millestki.
Üldiselt on sedasi, et moderaatori ja adminni otsused ei kuulu edasi kaebamisele. Kui leiti, et see teema ei sobi siia (isiklikult tõiesti nõus) siis pannakse see lukku ning ongi kõik.

Peale teema lukustamist nüüd teema autori poolt veel 2 lisateema tegemine ei väljenda just parimat käitumist ning lugupidamist foorumi ning tema kasutajate suhtes.

Samuti ei poolda ma siia foorumisse Delfi "naistenurga" tegemist, kus võiks rääkida kõigest mis sülg suhu toob. Milleks on vaja sellist mõttetud bittide ja baitide tühja raiskamist. Imo on vaba teema praegu niigi väga liberaalne ning reegleid veelgi "pehmemaks" teha küll ei tohi.
530d
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Martin_S »

Cardo kirjutas:Aga ehk oleks isegi huvitav lisada foorumisse täiesti vabamölisemise rubriik. Naised räägiks kokkamisest ja mehed ATV-de djuunimisest. Hundid söönud, lambad elus ! ?
Nuu ma leian ka et see oleks normaalne kui OLEKS "üldise Vaba Teema" kõrval ka Nagu tegelik Vaba teema ka. Kus saaks muid asju ka arutada. :roll:

Peale teema lukustamist nüüd teema autori poolt veel 2 lisateema tegemine ei väljenda just parimat käitumist ning lugupidamist foorumi ning tema kasutajate suhtes.
Nuu PALUN VABANDUST! Aga selgituseta lukusatmine jne on siis hea käitumine. Okei nagu aru saada siis on olemas tavakasutaja Ja JUMALAD :D oLguPealE.. Moded teevad mis tahavad .... ulme pro
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Cardo »

Ma päris nii ei mõelnud, aga mingi laialdasema info kogumiseks võiks tõesti ju vabam teema olla. Kuna paljud ikkagi delfis ei surfa, siis võiks pisut kõrvalpõikeid kah ju olla.
Toon näiteks, et kunagi tegin ka Söögikohtade teema ja see ei puudutanud ju BMW-d , kuid mingi agar melu ju seal oli, kas väidate vastupidist ?
Käekottide parandamisest ja sukkade kudumisest võiks asi kaugeks küll jääda, aga näiteks soovitusi Sinemoni kinosaali kohta oskaks küll jagada, kus pilt tudiseb ja kus mitte, see ei oleks ju tabu teema ja ei oleks sugugi võõram kui "söögikohad" või "kus vahetada õli" teema.
Üsnagi tõsist infot saab ju tehnilistest alalõikudest ja milleks seda üldist siis nii piirata, probleemi tekitanud autori teema ei olnud ju nii ornitoloogiapõhine, et see sedavõrd TABUU oleks.
Võiks pisut kokku hoida , mitte süüa sõbralikult teist Eestlast nagu magustoitu.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Lauri_R

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Lauri_R »

toivoku kirjutas:
Cardo kirjutas:Aga ehk oleks isegi huvitav lisada foorumisse täiesti vabamölisemise rubriik. Naised räägiks kokkamisest ja mehed ATV-de djuunimisest. Hundid söönud, lambad elus ! ?
Thumbs up.
See lahendaks ilmselt ka antud probleemi ja ennetaks järgmiste samasuguste tekke. Nii et poolt ;)
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Mihkel_O »

Olen ka poolt. Moded on ka inimesed ja kuna nemad aktiivselt siin foorumis tegutsevad, siis teevad rohkem vigu siin kui teised. Näiteks mismoodi arutelu vee külmumise kohta offtopic on esimese lume teemas. Kas tõesti ei tohi sinna muud kirjutada kui lehekülgede kaupa iga päeva kohta: "Täna sadas lund"; järgmisel päeval: "Täna sadas palju lund". Pärast tõesti huvitav lugeda :idea: .
Piirangud on vajalikud aga miks kõike ja kogu aeg eriti lühikese keti otsas hoida. Foorum on ikka suhtlemise koht, vastasel juhul võiks ju staatilisele kodukale õpetlikud tekstid üles riputada ja neid siis aegajalt täiendada. Mulle ka offtopicud ei meeldi aga minuarust kõige õigem lähenemine oleks see, et teemasid puhastatakse ainult kasutajate tagasiside peale, ehk kui tuleb kriitiline hulk offtopicu tagasisidet, siis mode vaatab kas vajab puhastust või mitte, sellist foorumit oleks nõus ka omalt poolt toetama, diktatuuri peale aga rahakoti rauad ei avane.
Mis siis juhtunud oleks kui teemaalgataja oleks oma murele saanud siit vastused, natuke arutanud, ja siis lasknud teema ise sulgeda, et vastus käes. Ning miks ei või teemaalgatajatele keegi lihtsalt märku anda, et "kuule, su teema ei ole väga teemakohane, palun tee asi lühidalt ja anna märku kui lukku võib panna, vastasel juhul paneme ise". :?:
Ehk siis inimlikkust ja sõbralikkust, või kui tekib mõnel keelab-käseb-poob-ja-laseb kompleks, siis tuleb teatepulk edasi anda.
Ahjaa, ja vaadake "minu esimene bmw" teemat, mõni on sinna kõik oma bmw-d ritta sättinud, ja tule taevas appi, mõnel on seal kogu autoajalugu. Sisuliselt terve teema on offtopicut täis.
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas vull »

Indrek_M kirjutas:vaba teema tähendab BMW-teemalisi asju.
loogika feil
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Mihkel_O »

Indrek_M kirjutas:Ainult klubiliikmete poolt algatatud teemade kinnipanemisel. Igale suvalisele läbustajale teema lukustamise kohta põhjenduse kirjutamine oleks absurd.
See on muidugi eriti hea suhtumine. Kui auväärt klubiliige läbustab sõna otsese mõttes, siis kantakse teda kätel aga kui foorumi mitteliikmest kasutaja teeb kaheldava või küsitava teema/posti siis jalaga. Kui on viitsimist kustutada siis võiks ikka olla ka niipalju mõistust, et inimesele ka mingi seletus anda. Kuidagi karjuvalt tihti on siin foorumis klubiliikmete poolt teistele ülevalt alla suhtumist.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: Kellele mu teema nüüd ette jäi!?

Postitus Postitas Ain »

Minge rahunege maha ja nautige laupäeva õhtut!

Indrek seletas asja loogiliselt lahti ja ei meeldi selline materdamine. Teemade lukustamise ja kustutamise põhjuseid ei jõua keegi meist PS'idega põhjendada ja antud lahendus sai vastu võetud klubi viimasel koosolekul. Siin ei ole hetkel midagi vaielda ja jääb ka nii hetkel.

Mis puutub läbu teema alamfoorumit, siis korra arutame seda asja, aga mina sellel mingit loogilist põhjust ei näe. Tegemist on BMW foorumiga ja selleks ka ta jääb.

PS! Kui edaspidi toimub isiklikku solvamist ja ropendamist kellegi suunas, siis sellele järgneb ilma igasugu hoiatuseta vähemalt nädalane eemaldamine foorumist!
Suletud