Vaba teema

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Suletud
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Vaba teema

Postitus Postitas Martin_S »

Ain kirjutas:Mis puutub läbu teema alamfoorumit, siis korra arutame seda asja, aga mina sellel mingit loogilist põhjust ei näe. Tegemist on BMW foorumiga ja selleks ka ta jääb.
Igas foorumis on olemas Vaba teema ka. Miks see peaks läbu olema? Loogiline põhjus ongi selles, et kui peaks tekkima muid küsimusi peale BMW siis ei pea hakkama mujale foorumisse kasutajat tegema. Siin on umbes nagu maleklubi, et kui kabe kaasa võtsid siis oled välja visatud. Muideks tegemist ongi Bmw klubi foorumiga :roll: . Ma saan aru et foorumi jumalatele kuulub ülemvõim ja keegi nende otsuseid edasi kaevata ei tohi. Oleme natuke realistlikud. Teemasse võiks siis vähemalt mode nime panna kes lukku pani. inimesel võib olla ka muid küsimusi ja ka muid lemmikuid peale bmw.
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema

Postitus Postitas coley »

1st!

kisub jälle sinna luku poole ära vist :roll:

aga soovid vaba teemat?
aga paluuuuuuuuuuuun

http://buduaar.ee/Foorum/Forum/thread/16
:lol: :lol: :mrgreen:
Roger
Huviline
Postitusi: 556
Liitunud: 27.08.2009 20:46 39

Re: Vaba teema

Postitus Postitas Roger »

mingi chat peaks foorumis olema:

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... #p14172753

pole küll päris see, aga siiski.
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Vaba teema

Postitus Postitas Raul_A »

Tere.
E30 foorumis taoline möla-teema "Lobamokkade rubriik" kus saab rääkida kõigest, mis sülg suhu toob, kui roppused välja arvata. Iseenesest mõistlik, kuna aitab muud teemad sellevõrra läbust puhtana hoida.
http://foorum.e30club.org/viewtopic.php?t=13668


Ahah. Seda ka, et kui suure sulaga sulasid ära 2 lume teemat, siis hirmsalt tahaks teada mis/kas on mõte teemal aukudest? IMO ei ole. Esimese postiga on kogu teema ära räägitud. Tegelikult isegi pealkirjaga.
Iga autojuht teab, et kevadel on tutikad augud teel ja tuleb rahulikult võtta. Ja kes veljed ära lõhub saab maanteeametilt raha sisse nõuda. Lihtne

Terv. R
jaaHah
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Re: Vaba teema

Postitus Postitas Martin_S »

Aukude teema on Bmw omanikke ja margipõhiselt BMW-d puudutav teema seega on see vastavuses foorumi reeglitega. Vaba teema osas olen sinuga ühel meelel!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema

Postitus Postitas Indrek_M »

Martin_S kirjutas:Aukude teema on Bmw omanikke ja margipõhiselt BMW-d puudutav teema seega on see vastavuses foorumi reeglitega. Vaba teema osas olen sinuga ühel meelel!
Aukude teemas pole mitte ühtegi sisulist postitust peale minu pildiga postituse. :lol: Kõik ülejäänud postitused on lihtsalt möla, mis ei anna mingit arusaamist aukudest, nende asukohast, iseloomust. Lihtsalt üldine hala, et auke on igal pool, pilte lihtsalt veebist suvalistest aukudest üle maailmaj jne.
Näed teemas mingit kasu? Millist?
Sinu enda esimese postitusega on teema juba ammendunud ju.
Teeks järgmisena äkki teema "Loeme kokku Eesti liiklusmärgid" kus saaks teada anda liiklusmärkide paiknemisest, need on BMW-ga ka siiski seotud.
Indrek
Kaidop
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 16.12.2003 20:07 35
Asukoht: Linna lähedal maal
Kontakt:

Re: Vaba teema

Postitus Postitas Kaidop »

Meenutab Hiina Rahvavabariiki. Adminid ja moded võiksid tutvuda foorumi kui sellise tähendusega ;)
530D e39 '02 Touring M pakett
528 e39 ´97 Sedaan
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vaba teema

Postitus Postitas Mihkel_O »

Indrek_M kirjutas:Aukude teemas pole mitte ühtegi sisulist postitust peale minu pildiga postituse. :lol: Kõik ülejäänud postitused on lihtsalt möla...
Jajah, mina ja maailm. Varemgi konkreetselt modelt sellist suhtumist tulnud. Tegelikult on sul seal teemas kaks postitust ja esimene neist on ikka KÕIGE läbum postitus selles teemas. Kui tuleb piirata läbustamist, ja kindlasti ka tuleb, siis oleks ju triviaalne, et mode ise väga ei läbusta, selleks on muud kanalid. Kes modeb modesid?
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema

Postitus Postitas Indrek_M »

sookoll kirjutas:
Indrek_M kirjutas:Aukude teemas pole mitte ühtegi sisulist postitust peale minu pildiga postituse. :lol: Kõik ülejäänud postitused on lihtsalt möla...
Jajah, mina ja maailm. Varemgi konkreetselt modelt sellist suhtumist tulnud. Tegelikult on sul seal teemas kaks postitust ja esimene neist on ikka KÕIGE läbum postitus selles teemas. Kui tuleb piirata läbustamist, ja kindlasti ka tuleb, siis oleks ju triviaalne, et mode ise väga ei läbusta, selleks on muud kanalid. Kes modeb modesid?
See oli absoluutselt teemasse postitus ju - sama mõttetu, kui kogu teema. Püüa irooniast aru saada.
Kogu teema on jubaesimesest postitusest saadik selline, et pole võimalik aru saada, mida öelda tahetakse või millest selles teemas rääkida tahetakse. Augu definitsioonist? Aukudest maailmas? Kevadest? Kõige rohkem oleks kasu teede valdajale aukudest teatamisest.
Indrek
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Vaba teema

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Kaidop kirjutas:Meenutab Hiina Rahvavabariiki. Adminid ja moded võiksid tutvuda foorumi kui sellise tähendusega ;)
Ärme nüüd üle võlli ka keera. Hiinast on asi ikka väga kaugel.
Absoluutselt igas foorumis peavad olema adminnid ja moded. Adminnid ja moded hoiavad foorumis korda vastavalt kokkulepitud korrale. Siinset foorumit hoiab üleval ning seab reeglid Eesti BMW klubi. Kui mõnel siinsel aktiivsel huvilisel on soov reeglite loomises ning modereerimisel kaasa rääkida, siis olen kindel, et Eesti BMW klubi uksed on avatud tegusatele ning aktiivsetele inimestele.

Foorumi tähendus: Pead silmas seda otstarvet, mis tal vanas Roomas oli?
jJanno
exTouring
6lirull
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 26.06.2009 17:43 16

Re: Vaba teema

Postitus Postitas 6lirull »

Kaidop kirjutas:Meenutab Hiina Rahvavabariiki. Adminid ja moded võiksid tutvuda foorumi kui sellise tähendusega ;)
Täiesti nõus Sinuga. Absoluutselt igas foorumis, mida ma olen külastanud ja mida ma ise haldan, on olemas VABA teema rubriik, kus on võimalik ka muust kui foorumi põhiteemast rääkida. See on tänapäeval MUST BE koht. Võib-olla tõesti meie adminnide ja modede peas on mõtted piiratud ainult BMW-dega, seega nad ei näegi teiste vajadust ka muudest teemadest kõneleda. Kuid miks peaks mööda teisi foorumeid ringi kolama, et saaks esitada näiteks mõni küsimus, millele ka siin kohe vastuse saaks?

Siin kuskil teises teemas moded soovitasid muud juttu ajada delfi vms foorumis. No ma ei kujuta ette näiteks olukorda, kus toidupoes võib rääkida ainult piimast ja saiast (ükspuha kellega). Kohe kui jutt muu peale läheb viskab turvamees mind poest välja ja võin alles väljas suu uuesti lahti teha. Või et kodus on luba vaid pereasjadest kõneleda, muu jutu jaoks saadab naine mind küla peale. No kuhu sellise suhtumisega küll jõuda?

Selle foorumi tugevaks küljeks on suur infohulk ja kasutajaskond. Kui oleks samateemaline maakeelne alternatiiv võtta, koliksid vist suur osa kasutajaskonnast üle, kus nad saavad vabalt rääkida, mitte diktaatorliku taktikepi all säutsuda. Praegu jääb küll mulje, et nn klubiliikmed lasevad tavakasutajatele kõrgelt suure kaarega pähe ja ega lihtrahva mured korda ei lähe.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema

Postitus Postitas Indrek_M »

Oleme nüüd mõistlikud - see on Eesti BMW Klubi foorum. Tahtes muudel teemadel arutada - on olemas teistsugused foorumid.
Antud foorum on siiski BMW-teemaline foorum, mitte "mida-iganes-bmw-omanikele-sülg-suhu-toob" foorum.

Praegu jääb mulje, kui tõmmata paralleele kokkutulekutega/teenindustega, et kui on BMW-de kokkutulek/teenindus, siis teatud kasutajaskond kukub kohe kisama, et diskrimineerimine ja peaks ikka kõigi teiste autodega ka võima tulla või muidu on kord nagu Hiinas ja tutvutagu sõna "kokkutulek/teenindus" kui sellise tähendusega.

Iga teema jaoks on ikka oma koht. EBK foorum on BMW-ga seotud teemade jaoks.
Indrek
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema

Postitus Postitas hanno »

See, et igas foorumis on olemas Vaba teema, ei tähenda, et Vaba teema sellisel kujul ka siin foorumis peaks olema. Kusagil ei ole mingit foorumite kuldset reeglit, et igal pool peab olema konkreetse foorumiga seost mitte omava teema tegemise võimalus.

Kui mitmele inimesele tundub, et moded on jumalad ning teevad mis tahavad täiesti suvalistel kaalutlustel, siis kahju. Moderaatorite töö on kokku lepitud Eest BMW Klubi juhatuse ning moderaatorite koostöös.
Pidevalt lapisuklt kurta, et moded on jumalad, ei vii kuhugile. Samuti ei ole edasiviiv jõud kommentaaridel stiilis "miks temal on, aga minul ei või olla..."

Keegi pole kunagi keelanud ettepanekuid ja soovitusi teha. Antud teema on aga juba sündinud pahatahtliku ning ründava alatooniga ning see ei ole konstruktiivne arutelu.

Martinile soovitus, et võtku üks päevane paus siit foorumist ja rahunegu maha.
Suletud