Tehniliste foorumite kategoriseerimine

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Tehniliste foorumite kategoriseerimine

Postitus Postitas -RV- »

Tere

Kas on selline mõte peast läbi käinud, et võiks kategoriseerida kõik tehnilise all olevad 3, 5, 7 seeria vastavalt nt (e30, e36, e46 jne.)? Samas võiks selle lisada ka laiendusena otsingusse, et kui paned ikka, e39 esilaterna vilkumine (ok, see selleks, et kasutada võimalikult palju erinevaid otsingusõnu)või mingi muu probleemi endale otsingusse siis küll tuleb e34 ja e60´ne teemasid kus on e39´t mainitud ja siis on julm otsime ja aja raiskamine.Ma mitte ei ilgu, vaid minu arust oleks see täiesti mõistlik lahendus asjale :roll:
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kategoriseerida

Postitus Postitas Mihkel_O »

Tegelikult oleks palju parem lahendus, kui lisada nii teema tegemisele kui ka alafoorumitesse filter. Midagi sellist nagu hinnavaatluse foorumis. Filtri kriteeriumiteks paneks keretähised, mida saab rippmenüüst valida ja voila! Teema tegemisel oleks kohustus valida ka keretüüp. Universaalsete asjade jaoks teeks ka mingi "muu" või valimata väärtuse. Sama võiks ka müügiteemadesse teha. Ma ise olen muidugi kõva tegija ... :|
coco3
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25.03.2010 17:41 00
Asukoht: Pärnu

Re: Kategoriseerida

Postitus Postitas coco3 »

Diisli meestel võiks ka oma nurk olla kus saaks vähe täpsemalt arutada diisli probleeme. :D
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Kategoriseerida

Postitus Postitas hanno »

Inglisilmadega autodele tahaks ka enda nurgakest, kus saaks vaikselt oma asju ajada
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kategoriseerida

Postitus Postitas toivoku »

hanno kirjutas:Inglisilmadega autodele tahaks ka enda nurgakest, kus saaks vaikselt oma asju ajada
Ma tahaks kulunud rehvidega autodele :) Saaks (A)
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Kategoriseerida

Postitus Postitas hanno »

Sobib siia teemasse kirjutamiseks.
Nimelt on terve ÜLDINE TEHNILINE alamfoorum täis konkreetsete seeriate kohta käivaid küsimusi.
Samas on meil seeriapõhised alamfoorumid olemas. Miks ei suudeta õigesse kohta oma muret kurta???
Küll aga pidevalt tahetakse uusi liigitusi ja kategoriseerimisi saada.

Selline tunne tekib vahepeal, et koristad luuaga prahi ära, aga keegi käib selja taga ja viskab prügi ikka ja jälle juurde (ei vihja, et teemad oleks prügi:))

Panen kõigile südamele, et mõelge enne SISESTA nupu vajutamist korra sellele, kas teema pealkiri on arusaadav, kas teema on õiges kohas ning kas teema püstitus on selge.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Kategoriseerida

Postitus Postitas Henri. »

Hanno jutu illustreerimiseks ka konkreetne näide: BMW 318 Tecnooo
Kolmeste alafoorumisse sobiv küsimus esitati lugejate autode all.
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Kategoriseerida

Postitus Postitas vahur_s »

Hanno
Sinu jutt siin ja Viitamine eelnevale postitusele teemas on kõik õige, aga minu arvates on probleemiks see et sinu jutt ei jõua õigete (kõigi) inimesteni.
Ma kahtlen et kõik foorumi kasutajad loevad Foorumist alateemas olevaid teemasid ja postitusi, et selle põhjal teha korrektuure oma käitumisse.

Kas moderaatoritel ei ole võimalus saata vastava sisuline märgukiri kõigile foorumi kasutajatele.
Vasta