Ebasobivad kasutajanimed

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Ebasobivad kasutajanimed

Postitus Postitas Aare »

Kasutajanimede osas kisub anarhiaks - pole küll minu asi, aga see pole rate või muu tore koht

Tõutäkk
Prostamol
....
.....

Kisub natuke naljakaks... :!:
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Kasutajanime registreerimine
Võtaks lühidalt kokku nõnda: foorumiga liitujad võiks kasutada eesnime ja perekonnanime esimest tähte ning klubiliikmetel tuleks kasutada.
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Ma vist ainuke tobu (enamuse arvates) kes oma nime ja perekonnanime foorumites kasutab?
nuga
Klubiliige EKBK
Postitusi: 417
Liitunud: 13.09.2003 23:32 51
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Toomas_K kirjutas:Võtaks lühidalt kokku nõnda: foorumiga liitujad võiks kasutada eesnime ja perekonnanime esimest tähte ning klubiliikmetel tuleks kasutada.
Pole küll minu asi, aga suht tülgastav on see Mati_X, Mati_Y ja Mati_Z teema. Eriti nüüd kus selliste nimedega tegelasi on piisavalt palju. Kui enne oli inimesel meeldejääv nimi, siis tihtilugu peale teie klubiga liitumist on jälle mingi tegelane juures, kelle tunneb heal juhul vaid avatari järgi ära.
Seega... minu arvates olgu pigem päkapikkude nimed kui mingid mittemidagiütlevad ja anonüümsed nimed.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

nuga kirjutas: Seega... minu arvates olgu pigem päkapikkude nimed kui mingid mittemidagiütlevad ja anonüümsed nimed.
Kui meil on mingi klubi üritus siis mina parema meelega kutsuksin inimest tema nimejärgi kui "f-nitro" :D või trancepowerecstasy vms...
nuga
Klubiliige EKBK
Postitusi: 417
Liitunud: 13.09.2003 23:32 51
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

hanno kirjutas:Kui meil on mingi klubi üritus siis mina parema meelega kutsuksin inimest tema nimejärgi kui "f-nitro" :D või trancepowerecstasy vms...
Nõus. Minu jutt oli kirjutatud kõigest foorumikasutaja mätta otsast vaadatuna.
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

noh, enamikul inimestel on ikka hüüdnimi. mina olen sysi nii kodus, koolis, tööl kui ka peol.
ehk siis peaks selle piiri pigem sinna tõmbama - et nimi või hüüdnimi, mida kasutatakse igapäevaelus?
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Nimed lähevad käest ära jälle

Postitus Postitas Kustas »

Aare kirjutas:Prostamol
:lol:


Kas ööd mööduvad WC ust kulutades.... :lol:

Samas, minu kasutajanimega on niiviisi, et tahtsin omale nii e-mail'i aadressi (interscope@hot.ee), kui kasutajanime ühtemoodi, aga e-maili aadressi nimed olid kõik juba kasutusel, mida proovisin... nii, et minu kasutajanimi tuli Tupac'i albumi pealt, mille oli väljastanud Interscope Records... :cool:

interscope.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Minu arvamus asjast selline, et kui ikkagi satud siia foorumi ja peas väike mõte tiksub klubiga liitumise suunas, siis tasuks ennast kohe õige-normaalse nimega ära regada. Kui liikmeks astud, siis oleks nagunii viisakas õiget nime kasutada.
Mercedes EQS 450+ 2022
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ei tea kas minu nick kvalifitseerub normaalsete nickide alla? :roll:
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Selle peale võib vaid õelda, et igal foorumiliikmel ei olegi tõenäoliselt peas mõtet klubiga ka liituda.
Kasutaja avatar
sokkmiis
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 23.07.2004 11:09 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas sokkmiis »

Vaadake tore on siin koguaeg reegleid peale suruda jne..... Aga kui ma mingi moment tõepoolest mõtlesin juba tõsiselt klubiga liitumise peale, siis nüüd hakkab isu vaikselt ära minema. Ma loodan, et olen ainus, kes nii arvab, aga tundub, et selles klubis on niipalju reegleid, et neid ei jõua keegi järgida. Kui te soovite, et klubi read hakkaksid tihenema noorte ja tahtmist täis normaalsete BMW omanikega (kes on nõus kah klubistaatuse eest klotsi välja käima), siis soovitan soojalt oma kontrollfriigilikke seadusi leevendama hakata. Sest ma siiralt loodan, et see nii saab olema, kuna nendel tingimustel, mida siin praegu pushitakse, ei soovi mina küll liituda (mis vahe on mis foorumi nick mul on - narri meest, aga mitte tema nime!). Ja kui teie klubi juhatus soovib olla nii jäik ja konkreetne nendel teemadel siis tundub, et peab liikuma teiste automarkide juurde. Selle postitusega ma loodan, et kedagi isiklikult ei solva ja kah ei õhuta mingile imelikule käitumisele kedagi, kuid nii imelik kui see ei tundu, on minuarust BMW automark mõeldud inimesele, kes hindab auto parimaid väärtusi (v.a. ökonoomsus), vabadust ning ka avatud olekut uute ideede rakendamisel.
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Ka mina pooldaks pigem mitmekesisust kasutajanimede puhul, kui natuke igavavõitu eesnimijatäht formaati.
Ja ma arvan, et see meie sõber Prostamol ei ole potensiaalsete klubigaliitujate nimekirjas ;)
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Ka mina olen igasuguste kasutajanimede poolt..
Ainuke asi mis ei meeldi on labasus ja andke andeks, aga Tõutäkk, Prostamol jne. on puhas labasus.


Isiklikult kasutan igalpool hüüdnime, millejärgi kutsutakse mind ka päriselus, ainuke koht kus kasutan pärisnime on see siin.
Inimesi on palju lihtsam meelde jätta hüüdnime pidi, tõsiselt..
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Tõsi ta on, et mingisugune piir peaks ikkagi jooksma labasuse ja huumori vahel, ei ole ju kellelgi midagi selle vastu, kui kellelgi on selline lõbus ja tore hüüdnimi, kuid igasugune roppus ja ebaeetiline/-esteetiline ei ole küll eriti vahva. Mis puutub nimede meeldejäävusesse, siis mõnes suhtes pean Kristjaniga nõustuma, kuid minu puhul on teema selles, et ei ole kunagi mingit hüüdnime olnud, samas, on juba olnud selline situatsioon, kus mind aeti korduvalt paar kuud tagasi ühe siin klubis figureeriva nimekaimuga sassi ,(siin on vist vähemalt 3 kas päris v peaaegu sama nimega tegelast, sama käib ka Kristjanite ja Toomaste kohta vähemalt, kindlasti mõned nimed veel, (peace Tom'id ja Kristjanid :cool: )). Elus peab nalja olema, aga jäägem tõesti siiski mõistlikkuse ja taiplikkuse piiridesse :D , et vältida sama asja kordumist, mis ühes teises foorumis, kus kasutajanimesid lugedes jääb ainult tõdeda, et see paganama maailma on ikka kirju küll.
Aga mis puutub nö seadustesse, siis minu meelest ei ole siin küll midagi keerulist ja mõistetamatut- kui on korralik nimi ja korralik auto, siis klubiga liitumiseks põhimõtteliselt ju rohkem midagi vaja polegi. Kui hakataks seda rida lõdvemalt võtma, ei tule sellest minu arvates midagi head välja- on ju teada, mis maine BMW-l Eestis on ja kui me tahame, et EBK eesmärgiks jääks ikka margi maine ausse tõstmine, mis minu teada seni on olnud, siis ei saa mitte valimatult tegutseda. Usun, et asi pole kvantiteedis, vaid kvaliteedis. MB või Audi puhul võiks see asi vbl tõesti lihtsam olla, kuid BMW puhul ei saa minu arvates kuigi palju mööndusi teha... Tean, et paljud inimesed on jätnud BMW ostmata just maine pärast, endale aru andmata, et tegelikult on sinivalge propelleri puhul tegemist väga hea autoga...
Vabandan, et pikk jutt tuli, sattusin hoogu vähe... :oops:
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

sokkmiis kirjutas: Ja kui teie klubi juhatus soovib olla nii jäik ja konkreetne nendel teemadel siis tundub, et peab liikuma teiste automarkide juurde.
KUi sa oled aasta aega foorumiliige ja siis otsustad klubisse astuda, ei tunne sind sinu õige nime järgi keegi ära. Selles suhtes on kergem hakata kohe kasutama nime, mis edaspidi kergemale suhtelmisele kaasa aitab.

Samas kui sa ainult mingi foorumi kasutajanime pärast automarki tahad vahetama hakata, siis ei olekski sul mõtet ju klubiga liituda. Kui selline väike asi sind teise automargi juurde viib, siis on BMW sinu jaoks nagu iga teine sõiduk.

Edit: Ja teema tõstatatigi just ebakorrektsete nick'ide pärast. Need kasutajanimed ei tõsta antud inimeste suhtes mitte mingit austust või lugupidamist - vähemalt minu silmis.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

hanno kirjutas: Samas kui sa ainult mingi foorumi kasutajanime pärast automarki tahad vahetama hakata, siis ei olekski sul mõtet ju klubiga liituda. Kui selline väike asi sind teise automargi juurde viib, siis on BMW sinu jaoks nagu iga teine sõiduk.


Täpselt minu mõte!!!
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

sokkmiis kirjutas:Vaadake tore on siin koguaeg reegleid peale suruda jne..... Aga kui ma mingi moment tõepoolest mõtlesin juba tõsiselt klubiga liitumise peale, siis nüüd hakkab isu vaikselt ära minema. Ma loodan, et olen ainus, kes nii arvab, aga tundub, et selles klubis on niipalju reegleid, et neid ei jõua keegi järgida.
Üldiselt on elus nii, et latti madalale lastes ei suurene ei liikmete arv ega selle kvaliteet.

Kui sa firmas lubad ka klientidel arved maksmata jätta, siis kindlasti saad sa juurde väga vähe kliente, kes on sellised, keda ükski firma ei oota.

Asjadega on nagu naistega, easy come, easy go ;)
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

sokkmiis kirjutas:Vaadake tore on siin koguaeg reegleid peale suruda jne..... aga tundub, et selles klubis on niipalju reegleid, et neid ei jõua keegi järgida. Kui te soovite, et klubi read hakkaksid tihenema noorte ja tahtmist täis normaalsete BMW omanikega (kes on nõus kah klubistaatuse eest klotsi välja käima), siis soovitan soojalt oma kontrollfriigilikke seadusi leevendama hakata.
Ja veel, suurte inimmasside (ka 50 või 100 inimese) normaalseks "juhtimiseks" , "suunamiseks" või nimeta kuidas tahes seda, on VAJA reegleid. Ilma nendeta läheb asi KOHE käest ära ning hiljem hakata korralagedust koristama on hoopis raskem kui korralagedust ennetada.
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Minuarvates on selle foorumi üldine toon piisavalt asjalik ja professionaalne, kellel tõsisem huvi kaasa rääkida, loeb ikka reegleid ja täidab neid, kes müüb kraavist leitud ilukilpi, see paneb niikuinii suvalise nime. Praegusel hetkel minuarust küll midagi muutma ei peaks.

("PROSTAMOL-kas ööd mööduvad WC ust kulutades?" oli tegelt päris naljakas :D .)
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

vaatasin just nimekirjas, üks kasutaja nimega Maddafaker :shock:

Selle sobivus jääb vist igaühe otsustada :roll:
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Tubli klubi on, mis suudab reeglid kehtestada ja neid ka siis järgida! Isiklikult lubaksin ka aliasi kasutada, aga klubist väljasolijana ei tuleks mõttesegi neid reegleid kellelegi ninapeale viskama hakata.
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Mina arvan, et võib ka aliast kasutada ja kui arvatakse, et on tähtis teada ka foorumikasutaja päris nime siis võiks selle kohta olla samasugune lahter nagu on praegu "Postituste arv" või "Asukoht".

Pooldaksin isegi lahtri "Postituste arv" asendamist lahtriga "Nimi", kuna see palju keegi postitusi on teinud ei ole tähtis (tähtis ei ole kvantiteet vaid kvaliteet).

Mina isiklikult kasutan nime "Silwer", kuna olen seda "aegade hämarusest" saadik kasutanud ka kõikides muudes auto/moto foorumites ja minu jaoks on sedasi mugav ning ka kõik teised kes kasutavad samu foorumeid saavad ka paremini aru, kellega nad parajasti suhtlevad...
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Mina isiklikult olen ka aliaste poolt... juhul kui aliased püsivad normaalsuste piires. Mul täpselt sama teema, et kõik teavad mind aegade algusest peale mephina ja Indrek Pajuste ei ütleks paljudele suurt midagi.. pluss siis Indrek_P on juba kasutuses ka foorumis :P

Kasutajanimed nagu maddafaker ja derivatiivid on muidugi liiast... mingigi esteetilisus peaks asjale alles jääma.
prostamol
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 06.01.2005 16:00 35

Re: Nimed lähevad käest ära jälle

Postitus Postitas prostamol »

Aare kirjutas:Kasutajanimede osas kisub anarhiaks - pole küll minu asi, aga see pole rate või muu tore koht

Tõutäkk
Prostamol
....
.....

Kisub natuke naljakaks... :!:
Sul vist tõesti väga igav :)
Nagu keegi ütles, narri meest, mitte tema nime :cool:
Kui sa isiklikult ei tunne, kes on nime taga, siis pole mõtet ka järeldusi teha :idea:

Elame vabal maal ju...
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Kasutajanimi on siiski labasus sul
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Väga tühine teema mille üle vaielda. Üks mis kindel, labane ei tohi nimi olla. Ma näen, et vajadus on varjuda X nime taha vaid juhul, kui plaanis mingi jama organiseerida :)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

See praegune kommentaar ei ole üldse halvustav mis ma panen praegu, pigem selline itsitama ajav... Nimelt sattusin ühele huvitavale seigale, kus kahel erineval teemal olid viimased postitajad Kops ja Maks :lol: :lol: No offence :cool:
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

AARE530 kirjutas:See praegune kommentaar ei ole üldse halvustav mis ma panen praegu, pigem selline itsitama ajav... Nimelt sattusin ühele huvitavale seigale, kus kahel erineval teemal olid viimased postitajad Kops ja Maks :lol: :lol: No offence :cool:
Enda nime kohta võin nii palju öelda, et see on minu hüüdnimi, mis on mul olnud juba aastast 1989. Õige nimega ei kutsu mind mitte keegi. Paljud minu tuttavad ei tea isegi mu õiget nime ja mõned kes ennem teadsid on selle ära unustanud :lol:
Isegi mõned õpetajad kutsusid mind hüüdnimepidi.
Viimati muutis Mihkel(Kops), 03.03.2005 21:14 36, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Kas sa ise mäletad veel oma pärisnime? :)
Vasta