Ebasobivad kasutajanimed

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

meph kirjutas:Kas sa ise mäletad veel oma pärisnime? :)

Praegu proovisin meenutada ja tuli meelde küll. :)
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Ivar kirjutas:Väga tühine teema mille üle vaielda. Ma näen, et vajadus on varjuda X nime taha vaid juhul, kui plaanis mingi jama organiseerida :)
Milleks mingit jama organiseerida,seda võin ka ivari või antsu nime all teha.kas nimi on x või y ei oma mingit tähtsust lihtsatele foorumikasutajatele kui nad foorumis head nõu annavad.Minumeelest on isegi igav kui kõik on jukud,sassid või mingi muu tavaline eesti mehe nimi.
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Mina avastasin selle ,et kasutajaid MarkoA all on 2.Nimelt MarkoA (mina)ja Marko A (keda ei tea).Ilgelt häirib, ei tea kas peab uue kasutaja nime tekitama või kuidas.
Kasutaja avatar
Milbuck
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 27.04.2003 23:01 27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Milbuck »

Vaadake tore on siin koguaeg reegleid peale suruda jne..... Aga kui ma mingi moment tõepoolest mõtlesin juba tõsiselt klubiga liitumise peale, siis nüüd hakkab isu vaikselt ära minema. Ma loodan, et olen ainus, kes nii arvab, aga tundub, et selles klubis on niipalju reegleid, et neid ei jõua keegi järgida. Kui te soovite, et klubi read hakkaksid tihenema noorte ja tahtmist täis normaalsete BMW omanikega (kes on nõus kah klubistaatuse eest klotsi välja käima), siis soovitan soojalt oma kontrollfriigilikke seadusi leevendama hakata. Sest ma siiralt loodan, et see nii saab olema, kuna nendel tingimustel, mida siin praegu pushitakse, ei soovi mina küll liituda (mis vahe on mis foorumi nick mul on - narri meest, aga mitte tema nime!). Ja kui teie klubi juhatus soovib olla nii jäik ja konkreetne nendel teemadel siis tundub, et peab liikuma teiste automarkide juurde. Selle postitusega ma loodan, et kedagi isiklikult ei solva ja kah ei õhuta mingile imelikule käitumisele kedagi, kuid nii imelik kui see ei tundu, on minuarust BMW automark mõeldud inimesele, kes hindab auto parimaid väärtusi (v.a. ökonoomsus), vabadust ning ka avatud olekut uute ideede rakendamisel.
vägagi samal arvamusel
liitumismõttest loobusin juba aastaid tagasi
samas foorum väga informatiivne ja tasemel
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

...no mu kasutajanimi ei ole küll Jüri-Ott_K nagu ta tegelikult siis olema peaks, aga on hoopis ottOmar (niimoodi hüütakse ka mind vahel) samas hüütakse mind veel Ona'ks, Onakaks, Pikaks jne ( :) mõelge mida ise tahate) aga ma ei hakanud panema oma kasutajanimeks Ona - mingid elementaarsed viisakusreeglid - nalja paeb ka ikka saama aga nalja ja labasuse vahel on kahjuks hästi õrn vahe.

Ona
isegi mu ema sõidab BMWga
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Toomas_K kirjutas:Kasutajanime registreerimine
Võtaks lühidalt kokku nõnda: foorumiga liitujad võiks kasutada eesnime ja perekonnanime esimest tähte ning klubiliikmetel tuleks kasutada.
Kops kirjutas:
AARE530 kirjutas:See praegune kommentaar ei ole üldse halvustav mis ma panen praegu, pigem selline itsitama ajav... Nimelt sattusin ühele huvitavale seigale, kus kahel erineval teemal olid viimased postitajad Kops ja Maks :lol: :lol: No offence :cool:
Enda nime kohta võin nii palju öelda, et see on minu hüüdnimi, mis on mul olnud juba aastast 1989. Õige nimega ei kutsu mind mitte keegi. Paljud minu tuttavad ei tea isegi mu õiget nime ja mõned kes ennem teadsid on selle ära unustanud :lol:
Isegi mõned õpetajad kutsusid mind hüüdnimepidi.
Kodanik kops figureerib siin klubiliikmena,kuigi kasutab hüüdnime.Hmm...keda me käsime ja keelame siin siis :roll:

Ja mõned nimed veel mis välja noppisin:

sitaaadu2
sitaaaddu2
nohik aadu
nohikaadu

Segaduste vältimiseks ei ole just kõige parem moodus nii sarnaseid nimesid lasta registreerimisel kasutusele võtta!

Ma´iOleRullnox
pedekas666
rollnox
huinjaa
Honda
rullnokk20
sacker

Ei kõla ka just kõige paremini,arvestades seda et EBK ja selle Foorum on ametlik ja avalik koht.Maine tõstmise nimel,mis üks klubi eesmärk on,ei tohiks olla võimalik registreeruda nimedega mis riivavad moorali piire!
Kui juba kasutajad on mainet halvustavate nimedega siis mida me siin tõsta üritame.
Moded võiks rohkem tähelepanu pöörata mis nimega inimene registreerub,see aitab kindlasti kaasa edasisel suhtlemisel.
Ei kujuta ette küll kui nt. kasutaja pedekas666 peaks mulle mingi ostu/müügi kuulutuse peale helistama öeldes:"tere,olen pedekas klubi foorumist,müüd nahast käigukangi nuppu,on veel alles?"
Raudselt lõpetaksin kõne automaatselt!
Samas tuleks mõelda ka sellele,kas tühiku kasutamine kasutajanimes just kõige sobivam on.

Vabandan siiralt kui kedagi solvasin,ei mõelnud sellega midagi halba,vaid üritasin sellega juhtida tähelepanu sellele,kes meie seas viibivad ja mis see endaga kaasa tuua võib!
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

randos kirjutas:Kodanik kops figureerib siin klubiliikmena,kuigi kasutab hüüdnime.Hmm...keda me käsime ja keelame siin siis :roll:
Ja sind häirib, et ühe klubiliikme puhul on tehtud erand? (Ennem oli lisaks minule veel üks klubiline hüüdnimega. Ilmselt teate ise keda ma mõtlen.)

Nagu ma juba mõned postitused ülevalpool mainisin, siis oma pärisnime ma praktiliselt ei kasutagi. Ja ei ole ka siiani kuulnud, et kellelegi ei meeldi, et ma nii foorumis kui ka väljaspool foorumit hüüdnime kasutan.

Ühes asjas olen ma sinuga jälle nõus - ebatsensuursed, inetud ja halvustavad nimed võiks ära keelata küll.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Klubiliikmed peaksid olema nn eeskujuks, kui sa häbened oma nime, siis muuda see isikuregistris ära, kui sa oma nime isegi ei mäleta ei vääri sa ju seda !
Lihtne ja loogiline, reeglid peaks olema kõigile võrdsed.
Isand meph võiks ka häbenemise asemel enda nime meelde tuletada, tahad olla viisakas liikleja ole ka foorumis. Tobe lugu küll, aga kui 98% klubiliikmetest saab oma nime kasutada siis 2% peab tola mängima ja keegi teine ei julge sõna võtta.
Minupoolne toetus üleeelmisele postitusele.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

[quote="Kops"][/quote]
Ja sind häirib, et ühe klubiliikme puhul on tehtud erand? (Ennem oli lisaks minule veel üks klubiline hüüdnimega. Ilmselt teate ise keda ma mõtlen.)

Mind sinu nimi ei häiri,kuid kui on ette nähtud soovituslikud nõuded kasutajanime kasutamiseks siis eelkõige klubiliikmena peaksid eeskuju näitama,soovitusi ning reegleid järgima ja süstima entusiasmi nimetama asju õigete nimedega :D

Kusjuures osad kummaliste nimedega kasutajad,minu antud loeteleust enamus,ei ole pannud foorumisse mitte ühtegi postitust!!!
Tuleks uurida kas nad on üldse veel siin figureerivad ja kui nad asja vastu tõsist huvi ei tunne siis miks risustada igasuguse ropu rämpsuga õilsal ja üllal eesmärgil loodud foorumit???
Mõtteainet peaks siinkohal jaguma küll!!!
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

randos kirjutas:Kusjuures osad kummaliste nimedega kasutajad,minu antud loeteleust enamus,ei ole pannud foorumisse mitte ühtegi postitust!!!
Tuleks uurida kas nad on üldse veel siin figureerivad ja kui nad asja vastu tõsist huvi ei tunne siis miks risustada igasuguse ropu rämpsuga õilsal ja üllal eesmärgil loodud foorumit???
Mõtteainet peaks siinkohal jaguma küll!!!
Loodetavasti saab see ja veel mõni säärane ebakõla peagi lahendatud.
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Põhimõtteliselt võiks need 0-mehed ja mitteaktiivsed kuidagi automaatselt ära kustutama panna.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

tanelp kirjutas:Põhimõtteliselt võiks need 0-mehed ja mitteaktiivsed kuidagi automaatselt ära kustutama panna.
Selle kohta eraldi teema olemas.
Ise ei ole kursis sellega, kui paju ressurssi see raiskab, kui foorumisse registreerunuid on 1000 inimest, kes kordagi sisse loginud pole rääkimata postitamisest.
Kui sellest kahju ei teki, siis ei näe põlevat vajadust, miks neid kohe kustutama peaks (ebatsensuursete nimedega on teine teema)
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

ressurss on alla 1 megabaidi sql baasi mahust ;)
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

hanno kirjutas:
tanelp kirjutas:Põhimõtteliselt võiks need 0-mehed ja mitteaktiivsed kuidagi automaatselt ära kustutama panna.
Selle kohta eraldi teema olemas.
Ise ei ole kursis sellega, kui paju ressurssi see raiskab, kui foorumisse registreerunuid on 1000 inimest, kes kordagi sisse loginud pole rääkimata postitamisest.
Kui sellest kahju ei teki, siis ei näe põlevat vajadust, miks neid kohe kustutama peaks (ebatsensuursete nimedega on teine teema)
Nagu meph juba kirjustas siis mitte midagi ei võta.
Kui foorumis on 3257 kasutajat, siis ega tõesti mingit kahju teki ja ega ei teki mingit kasu. Mingi osa on oma salasõna ära unustanud ja loonud uue kasutajakonto, mõni müüs oma vidina maha või sai vastuse ja rohkem pole tal ka mingit asja siia.

Kui võtta aluseks 3 postitusega isikuid , siis 3257 registreerunud hulgas on neid 1679.
3257-1679=1578. Ok, ok, mõni alles tutvub teist päeva foorumiga.
Mõtle nüüd tanelp mis number on ilusam!? :D. Neist omakorda 0 postitusega 722.
Lihtsalt surnud hinged.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Hans kirjutas: Kui võtta aluseks 3 postitusega isikuid , siis 3257 registreerunud hulgas on neid 1679.
3257-1679=1578. Ok, ok, mõni alles tutvub teist päeva foorumiga.
Mõtle nüüd tanelp mis number on ilusam!? :D. Neist omakorda 0 postitusega 722.
Lihtsalt surnud hinged.
Mind näiteks ei sega see hetkel, et paljud liitunutest pole viimase aasta jooksul kordagi siia sisse loginud. Tähtsamaidki asju hetkel, mille peale mõelda :)
Ja ei käi kusagil kekkamas ka, et näe, BMW foorumil on nii ja nii palju kasutajaid reganud.
Kindlasti võtab selle asja mingi aeg ette ja teeb vajalikud korrektuurid.
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

nimedest saaba rääkida nii ja naa aga loodetavasti VANAISA siiski sobib? Või arvab keegi teisti et näiteks Andres1....9 on parem?

Tobedused ma siiski kustutaks automaatselt, sest sellekohane jutt on üleval foorumi alguses.
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Vanaisa, ma arvan et sinu puhul ei tohiks probleemi selle nimega olla, sa ju teistega võrreldes siin auväärses vanuses ja kõik, kel vaja, teavad sind selle nime järgi :P
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Olen viimasel ajal tähele pannud, et paljud uued kasutajad ei plaanigi oma nime vist pikemalt kasutada, sest enamus uusi nimesid on suht mittemidagiütlevad, küll niisama täheühendid ja muu säärane... :roll:
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Ausalt öeldes on see juba labane, et keegi huviline on omale kasutaja nimeks pannud Lennart Georg Meri :evil:
Ikkagi eksisteerivaid teise inimese nimesid paluks mitte kasutada.
Palun adminnidel koheselt midagi ette võtta.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Aaro jõudis just ette- eile hakkas ka omale konkreetselt see nimi silma ja siis juba mõtlesin, et no tere hommikust- kas tõesti on nii raske panna oma nimi v hüüdnimi- miks peavad need nii mõttetud olema... Kusjuures see pole ainuke näide- neid on veel- ja päris palju...
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Selle nimede kustutamisega võiksin õhtuti tegeleda küll, just vaatasin neid 0 postiga nimesi ja midagi ilusat seal küll polnud.
Mercedes EQS 450+ 2022
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

meph kirjutas:Selle peale võib vaid õelda, et igal foorumiliikmel ei olegi tõenäoliselt peas mõtet klubiga ka liituda.
Now you`ve got me.. :P
Viimati muutis Hornet, 26.02.2007 12:16 00, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Eksitavad nimed.

Foorumis on olemas "priitv8" nüüd mingi hetk nägin et on tekkinud "priit v6". Olen varemgi täheldanud suht sarnaste nimede esinemist kasvõi minu nime puhul on modifikatsioon olemas.

Mis teha ma hetkel, ei suuda küll välja pakkuda.

Aga mida saaks kohe teha on see 2-3 täheliste nimede keelamine, igasugu ng, pk jms võiks omale pikemad nimed välja mõtelda kui regamine seda keelaks.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Hans kirjutas:Eksitavad nimed.

Foorumis on olemas "priitv8" nüüd mingi hetk nägin et on tekkinud "priit v6". Olen varemgi täheldanud suht sarnaste nimede esinemist kasvõi minu nime puhul on modifikatsioon olemas.

Mis teha ma hetkel, ei suuda küll välja pakkuda.

Aga mida saaks kohe teha on see 2-3 täheliste nimede keelamine, igasugu ng, pk jms võiks omale pikemad nimed välja mõtelda kui regamine seda keelaks.
aga mis teha? mina tahtsin olla nt. lihtsalt jaanus, aga keegi juba oli seda, samas on olemas are, aare, AARE530 jne. need sõna lõpud on jah sellised kummalised asjad.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Jaanus_P kirjutas:
Hans kirjutas:Eksitavad nimed.

Foorumis on olemas "priitv8" nüüd mingi hetk nägin et on tekkinud "priit v6". Olen varemgi täheldanud suht sarnaste nimede esinemist kasvõi minu nime puhul on modifikatsioon olemas.

Mis teha ma hetkel, ei suuda küll välja pakkuda.

Aga mida saaks kohe teha on see 2-3 täheliste nimede keelamine, igasugu ng, pk jms võiks omale pikemad nimed välja mõtelda kui regamine seda keelaks.
aga mis teha? mina tahtsin olla nt. lihtsalt jaanus, aga keegi juba oli seda, samas on olemas are, aare, AARE530 jne. need sõna lõpud on jah sellised kummalised asjad.
Nojahh..
On olemas "Muhv", siis on olemas "muhvi" ja siis veel "muff".
Nuta või naera.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Hans, sultäitsa õigus- ka hansu- nimeline (hansu) on siin olemas, peale Hansu- nimelise (Hans) :P
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

btw,kui kedagi huvitab siis minu nimi ahvitud ammu kuskil foorumis nähtud usa auto numbrilt(h82lose) ehk siis hate to lose ;)
Viimati muutis Zipp, 24.10.2006 14:01 18, muudetud 1 kord kokku.
On the 8th day, God created boost.
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

Mina mõtlesin ükskord et sa liiga pikk või piloot ,
"height to lose" :)
V8 :cool:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kusjuures, täna mingit suvalist teemat lugedes kargas pähe mõte, et miks pagana pärast ma peaks panema nime näiteks oma auto margi ja mudeli järgi- jube imelik oleks omal, kui ma näiteks kusagil tutvustaks end stiilis a la ''Tere,mina olen BMW 530i V8''...
Ja muu säärane asi...
Kasutaja avatar
veekaheksa
Huviline
Postitusi: 406
Liitunud: 22.04.2006 00:24 35
Peamine sõiduk: Audi A4 3.0 TDIQ
Telefon: 5295728
Asukoht: P-Jaagupi EST/Scand
Kontakt:

Postitus Postitas veekaheksa »

AARE530 kirjutas:Kusjuures, täna mingit suvalist teemat lugedes kargas pähe mõte, et miks pagana pärast ma peaks panema nime näiteks oma auto margi ja mudeli järgi- jube imelik oleks omal, kui ma näiteks kusagil tutvustaks end stiilis a la ''Tere,mina olen BMW 530i V8''...
Ja muu säärane asi...
Väga lihtne Aare530. Ma olen sünni poolest mees nimega Silver eksole.
Nüüd regatud on: 17 Silverit erinevaid. Pean üks neist olema?
All good things come to those who wait.
Vasta