bmw 318 puterdab

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

bmw 318 puterdab

Postitus Postitas dcshoes »

tervist.
Lugu hakkas eile kui sõitsin koju.
vajutades gaasi auto hakkas nagu puterdama, täna hommikul tööle minne see asi kasvanes suuremaks..
et oleks abi vaja kust alustada..
eile kontrollisin juhtmeid ja olid kõik korralikud,peale 1 njuhtme mis oli sees pooleks.. seal kahdis kus küünla peale läheb..see olev metall sees on pooleks,kuid igate pidi seda väänades ei muutunud auto ega hääl ega midagi..

ise kahtlustan näiteks küünlad.
kuid keegi ikka tead kust alustada ja sooviks teada..

selle kõigeks mul on tegemata õlivahetus ja tuluke juba punase ja kollase peal..
et tea kas see on kah sellega seotud või mitte..


otsiks abi..
Ette tänades
Kasutaja avatar
poss10
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 03.08.2009 23:48 41
Asukoht: Paide

Re: bmw 318 puterdab

Postitus Postitas poss10 »

Küünlaid võid küll vaadata. Juhtmeid samuti proovi kellegi teise pealt seda katkist juhet. Küttekulu pole suurenenud? Lambda?
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: bmw 318 puterdab

Postitus Postitas dcshoes »

vot ausalt öeldes ei eta küttuse kulu poolest kuna poel ennem bmw-ga puutunud ja ei eta seda küttusekulu uldse asja:) kuid sööb benziini ta vaga vaga palju:)

kui nüüd võtta minu bmw mis on 1,8 mootoriga ja võtta sõbra audi a6 quattro 2,8 mootoriga siis küttuse kulu meil sama:D

phmt sama tee ots teeb sama hinda meile ja liitreid phmt:) see nagu uldse ei ole normaalne tegelt minu arust aga keegi kuangi rääkis et Bmw sööb palju kyttet kah nii et vb lambda kah juba otsa andma hakaknud:S
Kasutaja avatar
poss10
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 03.08.2009 23:48 41
Asukoht: Paide

Re: bmw 318 puterdab

Postitus Postitas poss10 »

dcshoes kirjutas:vot ausalt öeldes ei eta küttuse kulu poolest kuna poel ennem bmw-ga puutunud ja ei eta seda küttusekulu uldse asja:) kuid sööb benziini ta vaga vaga palju:)

kui nüüd võtta minu bmw mis on 1,8 mootoriga ja võtta sõbra audi a6 quattro 2,8 mootoriga siis küttuse kulu meil sama:D

phmt sama tee ots teeb sama hinda meile ja liitreid phmt:) see nagu uldse ei ole normaalne tegelt minu arust aga keegi kuangi rääkis et Bmw sööb palju kyttet kah nii et vb lambda kah juba otsa andma hakaknud:S
No 1,8 siin selliste ilmadega ikka üle 10-ne võtta ei tohiks. See juba normaalse sõiduga. Kui kerget jalga kasutada saab 7-8-ga hakkama 1,8-sa puhul.
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: bmw 318 puterdab

Postitus Postitas dcshoes »

eks vist diagnostika näitaks ainutl seda mis on tegelikult viga:) aga homme lähn vahetan siis õli,õlija bena filter,küünlad ja see juhe eks nais kui jama edasi ikka käib siis diagnostikale:D
Alluxp
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 06.10.2008 17:36 39
Asukoht: Haapsalu

Re: bmw 318 puterdab

Postitus Postitas Alluxp »

Võib ka olla, et silinder andis otsad, siis ta puterdab kuna ei jaksa korralikult vedada.
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: bmw 318 puterdab

Postitus Postitas dcshoes »

phmt täna sai vaadatud et õli oli suht otsas täiesti minimaalses ja siis kui valasin juurde liiter siis tõmbas paremaks mingi aeg jah siis 1 suure tiiru tehtud oli sama jama jalle aga palju vähem kui ennem:)

homme läheb vahetusse õli,filtrid,kyynlad..
eks nais mis edasi teeb..
kuid eile juhtmed proovisin ara võtta töötava mootoriga siis tundus nagu kõik silindrid töötavad:)
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: bmw 318 puterdab

Postitus Postitas dcshoes »

korras.. kyynla juhe oli põhjjuseks:)

tänud kõikiele kes aitasss.. ja ilusat päeva
Vasta