E46 pakiruum ei avane

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
McMurphy
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 17.05.2006 13:26 14
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

E46 pakiruum ei avane

Postitus Postitas McMurphy »

Tere,

Masin on E46, sedaan.
Mul on üks väike mure, vast lugupeetud foorumi kasutajad oskavad mind nõuga aidata.
Nimelt pakiruumi on võimalik avada ainult võtmega...kas keerad lukust ta lahti või vajutad võtmele (kus on pakiruumi märk).
Käsitsi ta kahjuks keeldub lahti tulema!

Numbritulede keskel paiknev mikrolüliti on korras.

Oleks Teist väga tore, kui keegi oskaks mulle nõu anda?
Tervitades,
Kalev

Tel.5079372
Keith120
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 11.08.2006 13:55 12
Asukoht: Tallinn

Re: E46 pakiruum ei avane

Postitus Postitas Keith120 »

Kui nüüd õigesti mäletan, siis minu arust pidi see pagassi luugi lukk olema keeratud õigesse asendisse, et ta ka käsitsi avaneks. St. et seda lukku on võimalik jätta nii horisontaalselt kui vertikaalselt, et siis võti tuleb nagu kahes asendis välja lukust ,nii öelda siis püsti ja ka lapiti. Ei oska paremini seletada , loodan,et said aru :) . Kuna räägid ,et numbri tulede vahel olev lüliti on korras ja vool sinna tuleb,siis ilmselt võib välistada selle pakiruumi tulevate kaablite probleemi. Minu omal oli kunagi sealt mingi kaabel katki ja siis ka ei saanud avada pakiruumi muud moodi kui võtmega ,kuid armatuuris näitas ka koguaeg ,et nagu oleks pakiruumi luuk lahti.
E-46 323 98a. 125kw
Kasutaja avatar
McMurphy
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 17.05.2006 13:26 14
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: E46 pakiruum ei avane

Postitus Postitas McMurphy »

Keith120 kirjutas:Kui nüüd õigesti mäletan, siis minu arust pidi see pagassi luugi lukk olema keeratud õigesse asendisse, et ta ka käsitsi avaneks. St. et seda lukku on võimalik jätta nii horisontaalselt kui vertikaalselt, et siis võti tuleb nagu kahes asendis välja lukust ,nii öelda siis püsti ja ka lapiti. Ei oska paremini seletada , loodan,et said aru :) . Kuna räägid ,et numbri tulede vahel olev lüliti on korras ja vool sinna tuleb,siis ilmselt võib välistada selle pakiruumi tulevate kaablite probleemi. Minu omal oli kunagi sealt mingi kaabel katki ja siis ka ei saanud avada pakiruumi muud moodi kui võtmega ,kuid armatuuris näitas ka koguaeg ,et nagu oleks pakiruumi luuk lahti.
Eile sai lõpuks pagass korda.
Probleem oligi tõesti pagassi luugi lukus......nagu Sa kirjeldasid.
Ise poleks küll kunagi sellepeale tulnud, et viga võib nii lihtsas asjas olla.

Suured tänud Sulle infi eest!!!
Tervitades,
Kalev

Tel.5079372
Vasta