E36 pidurituled

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
-Nozz
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 23.07.2010 15:08 10

E36 pidurituled

Postitus Postitas -Nozz »

Mul oli üks tagatuli puruks ja vahetasin selle uue vastu. Pärast vahetust ei tööta kumbki pidurituli ja tagumiste udutulede sisselülitamisel hakkavad need nö. topeltpirnid põlema, mis peaksid iseenesest olema pidurituled. Kaitsmed kontrollisin üle- kõik olid korras. Kust ma viga peaksin otsima?
Kasutaja avatar
tonisk
Huviline
Postitusi: 357
Liitunud: 25.08.2007 18:54 32
Asukoht: Palmse

Re: E36 pidurituled

Postitus Postitas tonisk »

Uus tagatuli pole siis korras. Pead üle vaatama ühendused ja tule soklite klemmid. Mõni klemm tahab võib olla puhastamist ja tagasipainutamist saada.
E36 320. 95/11
-Nozz
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 23.07.2010 15:08 10

Re: E36 pidurituled

Postitus Postitas -Nozz »

see põhjustab seda ka, et teine tuli ei tööta?
xsmartx.
Huviline
Postitusi: 265
Liitunud: 06.03.2007 21:31 58
Asukoht: kuressaare

Re: E36 pidurituled

Postitus Postitas xsmartx. »

-Nozz kirjutas:see põhjustab seda ka, et teine tuli ei tööta?
võta sellelt tulelt pistik küljest ära mis sa uue panid, siis näed kas teine tuli hakkab uuesti tööle.
vaata pistiku klemmid ja tule klemmid üle, et oksuteerinud ei oleks. kui need puhtad siis võta tuli lahti.
tuli käib nii lahti kui keerad need poldid välja,kuhu otsa tule kinnitus mutrid keerad. siis hea ülevaade nendest radadest ja kui kusagil midagi valesti siis saad ära parandada. seda ma ei mäleta kas need ka sealt välja käisid koos alusplaadiga kui välja saab võtta siis võid vana tule sisu uue tule sisse panna. kui vana tulega kõik töötas.
-Nozz
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 23.07.2010 15:08 10

Re: E36 pidurituled

Postitus Postitas -Nozz »

Kõik ühendused on korras ja vana tulega ei tööta ka enam. Lisaks jäävad parempoolsed (esimene park ja tagumine) põlema, ka siis kui süüde ja tuled välja keerata. Vana omanik on omaloomingulise kärukonksu pannud ja tulede juurest juhtmeid ühendanud (paras segapundar on kokku keeratud) ehk ilmselt on seal kuskil viga. Kust ma võiksin tulede elektriskeemi leida? :)
xsmartx.
Huviline
Postitusi: 265
Liitunud: 06.03.2007 21:31 58
Asukoht: kuressaare

Re: E36 pidurituled

Postitus Postitas xsmartx. »

-Nozz kirjutas:Kõik ühendused on korras ja vana tulega ei tööta ka enam. Lisaks jäävad parempoolsed (esimene park ja tagumine) põlema, ka siis kui süüde ja tuled välja keerata. Vana omanik on omaloomingulise kärukonksu pannud ja tulede juurest juhtmeid ühendanud (paras segapundar on kokku keeratud) ehk ilmselt on seal kuskil viga. Kust ma võiksin tulede elektriskeemi leida? :)
kui sa ise konksu ei kasuta siis yhenda tulede juhtmed lahti. ehk on sul massi puudus siis hakkavad ka tuled igasuguseid vigureid tegema.
Kasutaja avatar
ennopoiss
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 01.02.2003 20:10 47
Peamine sõiduk: -99 BMW (e46) 323i
Asukoht: Võrumaa

Re: E36 pidurituled

Postitus Postitas ennopoiss »

Pagasi luugi sisse minev juhtmekimp võib-olla puruks (luugi sulgemise/avamisega pikapeale puruks kulunud, vanadusest tulenev tüüpviga) nüüd juhtmed koos ja sellest see lambist tulede põlemine.
"Kui kogu külarahval veel juuksed vihast peas püsti ei seisa on ilmselgelt veel liiga vara peolt koju minna..."
- ennopoiss -
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: E36 pidurituled

Postitus Postitas Pavel_V »

Vaata ega juhuslikult piduripedaali all "Konn"ei ole surnud..... :?:
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Vasta