bmw 318i taguklaas.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

bmw 318i taguklaas.

Postitus Postitas Rommi- »

Tere!

mul on bmw 318i e36 92a 83kw..

niisiis löödi auto tagu klaas puru(süüdlast tean)
küsimus siis palju läheb klaasi paigaldamine/vahetamine maksma(kui klaas olemas ja ilma klaasita)
ja siis palju läheb maksma toonimine?(kõige tumedam toon.(must)..
siis tean lõhkujale arvet esitada..

äkki keegi siit foorumist teab neid hindasid?:)
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4286
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: bmw 318i taguklaas.

Postitus Postitas darkie »

mine lase kõik ära teha ja siis pärast viid tšeki talle? :roll:
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: bmw 318i taguklaas.

Postitus Postitas Rommi- »

darkie kirjutas:mine lase kõik ära teha ja siis pärast viid tšeki talle? :roll:

täna olin politseis ja politsei küsis palju see klaas umbes maksab siis siis ma ütlesin et 600'ga saab kätte(kasutatud) ja ütlesin,et vahetus ja toonimine kah maksab midagi aga hinda ei tea...
ja politsei helistas ütles talle,et 600 krooni maksaks või asi läheb menetlusse.(avaldus oli juba üle nädala aja tagasi tehtud).aga politsei ise ei maininud talle,et vahetus ja toonimine maksab kah midagi...
no igatahes politsei ütles,et kes lõhkus,et too helistaks mulle ja et saame äkki omavahelisele kokkuleppele.
ja no siis nüüd mõnda aega tagasi helistaski ja ütles,et maksab ainult 600 ja kõik,et politsei ütles ainult 600.-
no ma siis proovisin talle seletada,et kuule ega mina ei lõhkunud...ja mis mina pean maksma vahetuse ja toonimise eest?ütlesin talle,et uurin hinnad välja ja homme lubas helistada ja annan hinnad teada..
kui minu hind ei meeldi talle siis peab vist asjale ikka ametliku käigu sisse andma?...
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4286
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: bmw 318i taguklaas.

Postitus Postitas darkie »

Lihtsam jah vist sinu see viimane välja pakutud variant. Muidu jäädki hiljem seda raha taga ajama tõenäoliselt. Aga muidu enda elukohas mõnest teenindusest läbi hüpata, auto mark ja asjad öelda mida teha tahad, ja siis enam-vähem hinna saad ikka teada ma arvan.
Kasutaja avatar
massu
Huviline
Postitusi: 2042
Liitunud: 24.10.2006 22:38 52
Peamine sõiduk: BMW 318TDS
Asukoht: Tallinn, Saku

Re: bmw 318i taguklaas.

Postitus Postitas massu »

Endal kunagi löödi ka e36 tagaklaas sisse. Kasutatud klaasi sain 600.- (koos tooniga) ning paigaldamine läks maksma 500.- tagumise klaasi toonimine ma eeldan, et on 400-500kr.
Ise tegin ka politseisse avalduse ning ka laamendaja oli teada, aga politsei ei teinud midagi kuna nemad ei saa raha välja nõuda vaid seda saab teha ainult kohus. Seega sai suli ainult väikse rahalisetrahvi ning mina kohtusse pöörduda ei viitsinud selle summa pärast, sest kohtutee oleks kestnud kindlasti üle aasta. :roll:
e36 318TDS Touring '95a. - White&Low
E46 318 '98a.
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: bmw 318i taguklaas.

Postitus Postitas Rommi- »

olgu tänud kõigile:)

raha pidin saama jõuludeks kätte:)
Vasta