probleem aju vahetusega.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
themeelis
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 05.04.2010 17:52 48
Peamine sõiduk: BMW 530D

probleem aju vahetusega.

Postitus Postitas themeelis »

e36 m50b20 92 aasta automaat. probleem algas sellest et autosse tekis vibra, esialgu arvasin et mõni mootori padi vms, siis avastasin et üks silinder ei tööta, sellest ka vibra kogu autos. Selgus et süütepool kärssand ja koos sellega ka aju. Sai vahetaud aju, süütepool ja küünal. aju vahetusega hakkas mootor ilusti tööle. Esmapilgul paistis kõik ok. Käigukast toimetas ilusti ja minek oli pöörane. ühel momendil auto suri välja ja armatuuri viskas käigukasti avarii tule. autot uuesti käivitades käigukasti tuli kustus ja kõik toimis nagu hästi... kuni uue korrani sama asi .

1. Kas see aju vajab ka programeerimist või ta õpib ise ennast toimetama?
2. Kas on vahe automaadi ja manuaali ajul?
3. millised ajud sobivad sellisele mootorile ?


ise ma arvan et aju mis peale panin ei sobi minu autoga kokku, kuigi aju võetud 91 aasta 320 pealt, mis manuaal(selle auto peal toimetas hästi), aga aju peal aasta 96. Eelnevalt siin foorums enne aju ostmist uurisin aju sobivusega kohta ja osati öelda et manuaalil ja automaadil vahet ei ole et on vahe boschil ja siemensil. et kas nüüd aju ei sobi või vajab lihtsalt programeerimist.
Kasutaja avatar
Hans_21
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 29.11.2010 17:05 57

Re: probleem aju vahetusega.

Postitus Postitas Hans_21 »

Selle küsimusega pöördu ikka asjatundja poole, kes ütleb mida osta ja kas saab ajul seadistusi teha.
Tean ainult, et aju vigasid nullitakse see ka kõik.
themeelis
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 05.04.2010 17:52 48
Peamine sõiduk: BMW 530D

Re: probleem aju vahetusega.

Postitus Postitas themeelis »

signa on peal küll, aga kuidas seda kontrollida kas ta segab !! Homseks ühe aju omanikuga proov kokkulepitud. Eks siis homme paistab.....
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: probleem aju vahetusega.

Postitus Postitas patrik »

ei usu et viga ajus. pöördu asjatundja poole, seal võib mitu viga veel olla mis jäid lahendamata
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
themeelis
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 05.04.2010 17:52 48
Peamine sõiduk: BMW 530D

Re: probleem aju vahetusega.

Postitus Postitas themeelis »

Nädala vahtusel sain proovida teist aju. Esimene mats lõi veel ühe süütepooli läbi vahetasin vigase, ja probleemid lahenesid, enam välja ei surnud ja kasti avarii asendisse ei löönud. Ilmselt oli esimene aju mis ostsin ikkagi mingi immoga ja sellepärast võtiski mingil hetkel toite tagant.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: probleem aju vahetusega.

Postitus Postitas patrik »

sa oled valel rajal oma immo teooriaga.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
BMW3
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.08.2009 08:41 40

Re: probleem aju vahetusega.

Postitus Postitas BMW3 »

arvata võib jah ,sest immo käsutab aju mitte aju ei käsuta immot!!
Vasta