E36 tehasealarm jupsib

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
smurf
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 02.11.2009 15:29 32
Asukoht: lõunas

E36 tehasealarm jupsib

Postitus Postitas smurf »

E36 jamab alarm, nimelt mingil suvalisel hetkel hakkab tööle, et milles mõib asi olla? Et mida peaks üle vaatama ja kontrollima, et misasi häiret annab? Närv juba täitsa pingul, tahaks rahulikult magada, ei jäänud muud üle kui akujuhe maha võtta.
Kasutaja avatar
Hans_21
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 29.11.2010 17:05 57

Re: E36 tehasealarm jupsib

Postitus Postitas Hans_21 »

e36 alarm üldse delikaatne teema, niipalju kui olen lugenud ja uurinud.
kui alarm ei taha töötada korralikult, siis ilmselt jooksevad kuskitl juhtmed lühisesse.
Kontrolli pagasniku minevad juhtmed läbi. Kui siis ka ei aita..tuleb Reprogramming teha..mis üsna keeruline:D ühesõnaga re-start.
http://www.bimmerforums.co.uk/forum/f92 ... fob-t2962/
siin õpetus kuidas alarm ümberprogeda ja maha võtta..mõlemat
smurf
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 02.11.2009 15:29 32
Asukoht: lõunas

Re: E36 tehasealarm jupsib

Postitus Postitas smurf »

Mul pole puldiga see, mul see võtmest keeratav variant. Jama hakkas nüüd külma ilmaga. Pannes auto käima ja käia sõidus siis nagu sulaks miski üles ja kui seisma jättes maha auto hakkab jahtuma siis ka hakkab alarm tööle.
Kasutaja avatar
Hans_21
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 29.11.2010 17:05 57

Re: E36 tehasealarm jupsib

Postitus Postitas Hans_21 »

Kahtlane..lase kellelgi signa üle vaadata.
1CEM4N
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 16.09.2010 21:39 17

Re: E36 tehasealarm jupsib

Postitus Postitas 1CEM4N »

Mul oli sama jama, viga oli selles et juhiukse mikrolüliti oli ära kulunud. Viga nägi välja selline, et kui uksed puldist tööle panin siis mingil hetkel hakkas signa karjuma. Algul ei saanud mõhkugi aru, et miks signa karjuma hakkab aga kui sõites läksid korraks salongituled põlema jagasin matsu lahti. Nii et võid uste lülitid üle vaadata.
Vasta