e36 probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Hans_21
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 29.11.2010 17:05 57

e36 probleem

Postitus Postitas Hans_21 »

Et sai siis sillastendis käidud, öeldi et vaja vahetada sisemised rooliotsad...selline lõtv oli sees, et kuul pähe.
Keegi oskab öelda, mis hinnaga saaks rooliotsad?
1 asi veel, kas keegi oskaks pakkuda milles asi, mul pika seismise peale autol paljud elektrihädad küljes.
Pidurituled ei tööta, tagurdamisetuled jäävad peale, kuigi lüliti oli üsna heas olukorras. Numbrimärgi pirn oli läbi põlenud, vahetasin pirni ära...aga tööle ei hakanud. ( 1 töötab )
Kas tagumistel tuledel võib olla mingi relee, või kaitse..mis on läbi või nusperdab?
Mul salongis selline kamm, et kui lüliti keskmisesse asendisse panen, auto uksi avades lähevad põlema..mingi aja vältel lähevad kustu, kui sõitma hakata,lähevad nad põlema selles asendis...imelik.
Kasutaja avatar
Hans_21
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 29.11.2010 17:05 57

Re: e36 probleem

Postitus Postitas Hans_21 »

Numbrimärgi tule sain põlema, pakasniku juhtmestikus oli 1 juhe katkenud ja mingi teine juhe vajas ka parandamist.
Igaljuhul oli mul pidurituledega nii varem, et 1 pidurituli töötas, teine mitte, sest ta ei saanud voolu peale. Sildasin 2 piduritule voolujuhtme omavahel ja töötas. Nüüd kui auto pikalt seisnud( aasta) ei tööta pidurituled enam.
Kas keegi oskab öelda milles asi võiks olla? Pirne nagu sai kontrollitud..1 pirn oli veidike tume pealt aga tundus terve olema.(mõtlesin, et kui 1 pirn ei põle..siis teine ka tööle ei lähe..aga üldse ei tööta)
Kasutaja avatar
Hans_21
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 29.11.2010 17:05 57

Re: e36 probleem

Postitus Postitas Hans_21 »

:D asi lahenes...piduritulede lüliti oli pika seismisega kinni kiilunud :D
Vasta