ABI e36-ga plödiseb tühikäigul ja jõnkustab sõiduajal???

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
perutis
Huviline
Postitusi: 795
Liitunud: 18.02.2009 19:17 22
Asukoht: Tartumaa Väike-rakke

ABI e36-ga plödiseb tühikäigul ja jõnkustab sõiduajal???

Postitus Postitas perutis »

Autoks siis e36 316 compact 75kw .jama selline et siis auto plödiseb tühikäigul,põõrded kõiguvad 0-1500 vahel. vahest ei lähe ka korralikult kohe põõrdesse,tekib tunne nagu lämbub ära ja sõiduajal jõnksutab.sõiduajal kui jõnksutab on täppselt mulje nagu mingi **** oleks kusagil ees .Aga seda ei usu hässti.Jama hakkas pihta nii et algul vahepel natuke jõnksutas harva aga nüüd koguag sõita 'võimatu nii nagu. Vahetasin kohe kui jama pihta hakkas küünlad ja kütte filtri aga kasu ei midagi.Samas vanadel polnud viga midagi küünlad ilusad pruunid nagu peavad ja filtrist ei tulnud üldsse mingit sodi välja oli ka puhas ilusti.Niiete ei usu et nendes asi oli?
Kas asi ei või olla lambda anduris näiteks??? sest kütet on hakanud ka rohkem minurust natuke võttma.

Kui keegi minu jutust midagi aru sai jamidagi õelda oskab siis võiks siis kirjutada...
krempel
Huviline
Postitusi: 230
Liitunud: 23.01.2010 10:44 37

Re: ABI e36-ga plödiseb tühikäigul ja jõnkustab sõiduajal???

Postitus Postitas krempel »

Suur tõenäosus on et lambda andur on läbi. Mul oli ka nii et pöörded hakkasid kõikuma tühikäigul, sõitmist ei seganud, aga kütuse kulu oli suur. Aga kõige kindlam on minna diagnostikasse.
Kasutaja avatar
Egert
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 20.05.2010 19:02 57
Asukoht: Kuressaare

Re: ABI e36-ga plödiseb tühikäigul ja jõnkustab sõiduajal???

Postitus Postitas Egert »

Saab lisaöhku kuskilt ? Mul olid sarnased sümptomid, kui sisselaseka ja öhufiltri kopsiku vaheline lödvik katki oli. Soovitan üle vaadata. Just my opinion. :)
Ei erista Ö ja Õ tähti. :) vabandused.
VxV
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 23.12.2010 16:40 28

Re: ABI e36-ga plödiseb tühikäigul ja jõnkustab sõiduajal???

Postitus Postitas VxV »

krempel kirjutas:Suur tõenäosus on et lambda andur on läbi. Mul oli ka nii et pöörded hakkasid kõikuma tühikäigul, sõitmist ei seganud, aga kütuse kulu oli suur. Aga kõige kindlam on minna diagnostikasse.
Mul olid samuti täpselt samad sümptomid nagu algsel postitajal ning mitte lambda andur ise ei olnud läbi, vaid juhtmestik (täpsemalt pistik) oli niiskust saanud ja juhtmed mädanesid. Soovitaks juhtmed (just pistik) esimese asjana üle kontrollida!
Kasutaja avatar
klikkx
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 10.10.2010 23:08 42
Asukoht: Tartu

Re: ABI e36-ga plödiseb tühikäigul ja jõnkustab sõiduajal???

Postitus Postitas klikkx »

Mul on endal suht sama jama, AGA, minl on see jama ainult niiskusega. Ehk siis kui siin nüüd sulaks läheb, olen mina autota, praegu olen õnnelik, miinuskraad on väljas. Samas, kui tuli suur lumepahmakas siin järsku maha, ja tekkisid vaodteedesse ja lumi peksis põhja alla, siis hakkas ka korra puterdama, ehk siis järeldan, et mul on probleem ka seal allpool kusagil...kas lambda v juhtmestik. diagnosti pole veel jõudnud, ei taha huupi ka midagi vahetama hakata. Kas sul oleneb ilmast midagi ? v puterdab suvalt?
Kasutaja avatar
klikkx
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 10.10.2010 23:08 42
Asukoht: Tartu

Re: ABI e36-ga plödiseb tühikäigul ja jõnkustab sõiduajal???

Postitus Postitas klikkx »

Piilu siia ka - siin palju variante pakutud:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=38&t=113106
Kasutaja avatar
perutis
Huviline
Postitusi: 795
Liitunud: 18.02.2009 19:17 22
Asukoht: Tartumaa Väike-rakke

Re: ABI e36-ga plödiseb tühikäigul ja jõnkustab sõiduajal???

Postitus Postitas perutis »

Lambda vahetatud ja asi korras,vahetasin ka veel lõdviku mis õhupuhasti otsa läheb oli nauke kati ja imes õhku sealt nati :D Sõidetud nüüd u 30km ja tõrkeid pole enam olnud!Loodan et asi jääb ka korda.Tänud abieest neile kes proovisid aidata :D Teema LUKKU sellega!!! :mrgreen:
Vasta