E46, 1999, Sedaan (pagasiruumi valgustus)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
henryko
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 07.11.2010 11:34 00

E46, 1999, Sedaan (pagasiruumi valgustus)

Postitus Postitas henryko »

Olen siin hiljuti ostnud pere uueks autoks 15a hiljem taas bmw ja nüüd E46´e, millel soovin kõik vead likvideerida alates mehhaanilistest kuni elektroonikani.

Küsimus on praegu siis ühes elektroonilises veas
: Nimelt olen käinud paar korda erinevas remondi töökojas, kus olen soovinud uurida pagasiruumi valgustuse kohta kuna need 2 pirni ei põle.

Mida ma olen uurinud:
1. Kui pagasnik lahti teha siis salongis näitab ka, et see on lahti (seega peaks see asi infot andma), et see lahti on.
2. Kuna mul kaitsmeploki all (salongis sees kindalaekas) oli itaalia keelne kaitsmete juhend, siis võis midagi kahesilma vahele jääda, aga ei usu kuna tõlkisin kõik enda jaoks ära. Ja kaitsmed tunduvad korras olevat.
3. üks endine UM´i töötaja arvas, et asi on massis, või selle juhtmes.?? ei tea... - loksutasin need läbi, ei midagi...
4. Töökode soovitused: minna kas siis UM´i või siit foorumist abi küsida elektrikult "Patrik" :)!?


Kuna olen jahimees siis pimedal ajal on ikka päris karm jahil olles taskulambiga seal "loomadele" vilgutada, et mõned asjad jahile minnes sealt võtta oleks (näha) :] Kas kellelgi sellist probleemi pole olnud? Kuidas see Teil lahenes? Patrik, kui sa näiteks loed seda siis kas sa palun saadaksid info, kuidas ma seda asja uurima saaksin tulla!

Ettetänades ja Ilusat Aasta vahetust soovides!
Ma ei kihuta, ma lihtsalt lendan madalalt...
Keith120
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 11.08.2006 13:55 12
Asukoht: Tallinn

Re: E46, 1999, Sedaan (pagasiruumi valgustus)

Postitus Postitas Keith120 »

Kirjuta otsingusse Patrik ... kindlasti leiad kohe ta kontaktid.
E-46 323 98a. 125kw
Kasutaja avatar
henryko
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 07.11.2010 11:34 00

Re: E46, 1999, Sedaan (pagasiruumi valgustus)

Postitus Postitas henryko »

Seal oli viga siis selles, et pagasiruumi luugi juhtmete voolik, mis kerre edasi läheb sisaldab "valik" erinevaid juhtmeid, mis olid ära kratsitud isolatsioonist ja osad ei andnud endam absoluutselt kontakti ehk, maakeeli "purunenud"... seal panin juhtmetele vahepikendused ja kõik toimib taas...
Ma ei kihuta, ma lihtsalt lendan madalalt...
Vasta