Istmesoojendused

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
juss52
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 20.12.2010 00:09 07
Asukoht: Kuressaare

Istmesoojendused

Postitus Postitas juss52 »

Autoks siis e36 coupe ja küsimus et kas on raske paigaldada istmesoojendusi nahksisule? Ja kuidas nahale mõjub. Ning kas soovitatav osta uus soojendus või sobib ka mõnelt teiselt istmelt võetud?
BMW e39 540i
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4286
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Istmesoojendused

Postitus Postitas darkie »

Neid paigaldatud küll ja küll, ei mõju ta nahale ka kuidagi. Ise eelistaks kasutatud originaali, kui mingid järelturu oma. Siis vähemalt kindel, et ei tee nahale liiga nagu sa eelpool küsisid.
juss52
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 20.12.2010 00:09 07
Asukoht: Kuressaare

Re: Istmesoojendused

Postitus Postitas juss52 »

darkie kirjutas:Neid paigaldatud küll ja küll, ei mõju ta nahale ka kuidagi. Ise eelistaks kasutatud originaali, kui mingid järelturu oma. Siis vähemalt kindel, et ei tee nahale liiga nagu sa eelpool küsisid.
Aga on paigaldamine raske ? Kui palju umbes maksta võiks kogu kupatus ette ?
BMW e39 540i
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4286
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Istmesoojendused

Postitus Postitas darkie »

Ei ole raske, selle padja pead ära võtma mille peal istud, suht garanteeritud, et 4 tüüblit mis seda kinni hoiavad sul puruks lähevad, seega need oleks targem juba ennem UM'ist endale valmis osta (tootekoodiga: 52108130678) tüki hinnaks 1.07€. istmel siis naha võtad maha ja topid soojenduse paika. Ma ise küll seda teinud ei ole, aga istmeid olen ringi lapanud. Toite kuskilt pead vedama ja lüliteid vaja sul. Eks targemad, kes selle tee läbi käinud, oskavad detailsemalt seletada. Mul muidu vedeleb üks iste millel soojendus sees. Nupud kah tegelikult olemas.

Ahja, võimalik, et sa ei pea ise juhtmeid vedama kah, et äkki tehase poolt juba olemas juhtmestik - pead uurima.
juss52
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 20.12.2010 00:09 07
Asukoht: Kuressaare

Re: Istmesoojendused

Postitus Postitas juss52 »

darkie kirjutas:Ei ole raske, selle padja pead ära võtma mille peal istud, suht garanteeritud, et 4 tüüblit mis seda kinni hoiavad sul puruks lähevad, seega need oleks targem juba ennem UM'ist endale valmis osta (tootekoodiga: 52108130678) tüki hinnaks 1.07€. istmel siis naha võtad maha ja topid soojenduse paika. Ma ise küll seda teinud ei ole, aga istmeid olen ringi lapanud. Toite kuskilt pead vedama ja lüliteid vaja sul. Eks targemad, kes selle tee läbi käinud, oskavad detailsemalt seletada. Mul muidu vedeleb üks iste millel soojendus sees. Nupud kah tegelikult olemas.

Ahja, võimalik, et sa ei pea ise juhtmeid vedama kah, et äkki tehase poolt juba olemas juhtmestik - pead uurima.
Okei. :) Äkki keegi oskab siis lähemalt rääkida siin kuidas asi käib ?
BMW e39 540i
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4286
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Istmesoojendused

Postitus Postitas darkie »

see äkki abiks: http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... ?t=1183992

pead olema kasutaja seal, et pildimaterjali näha :!:
Vasta