318is käivitus probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
cathode
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 15.04.2010 23:10 01

318is käivitus probleem

Postitus Postitas cathode »

Probleem seisneb siis selles ,et kui auto on natuke aega seisnud umbes pooltundi või vähem läheb väga pikalt käima ,kui välja suretada ja kohe proovida siis läheb kohe ja vahest tekib ka selline tunne ,et tõmbab täis ennast kuna peale käima minemist lööb bensuhaisu autosse sisse ,ning segu on ka rikas kuna küünlad süsimustad ,just sai vahetatud lambda andur kuna diagnostikas käies selgus ,et se oli otsas ,külge läks uus boschi andur vaevalt ,et selles viga seisneb ning küttekulu on ka maanteel rahulikult 90-100ga sõites 9l/100km ja se on reaalselt möödetud kulu mitte tahhoka juures oleva näidiku järgi mis näitab maantel ca 6-7l/100km.Õhulugeja ka kontrollitud ja töötab.
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 555
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas xtrcraz »

cathode kirjutas:/---/küttekulu on ka maanteel rahulikult 90-100ga sõites 9l/100km ja se on reaalselt möödetud kulu mitte tahhoka juures oleva näidiku järgi mis näitab maantel ca 6-7l/100km/---/
Veidi OT, aga sooviks teada, mis seadmetega sa reaalselt kulu mõõtsid, peaks enda masinal ka üle mõõtma.
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas Romek-Olen »

cathode kirjutas:Probleem seisneb siis selles ,et kui auto on natuke aega seisnud umbes pooltundi või vähem läheb väga pikalt käima ,kui välja suretada ja kohe proovida siis läheb kohe ja vahest tekib ka selline tunne ,et tõmbab täis ennast kuna peale käima minemist lööb bensuhaisu autosse sisse ,ning segu on ka rikas kuna küünlad süsimustad ,just sai vahetatud lambda andur kuna diagnostikas käies selgus ,et se oli otsas ,külge läks uus boschi andur vaevalt ,et selles viga seisneb ning küttekulu on ka maanteel rahulikult 90-100ga sõites 9l/100km ja se on reaalselt möödetud kulu mitte tahhoka juures oleva näidiku järgi mis näitab maantel ca 6-7l/100km.Õhulugeja ka kontrollitud ja töötab.
Kas sul see mure ammu või ostsid alles auto?
cathode
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 15.04.2010 23:10 01

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas cathode »

xtrcraz kirjutas:
cathode kirjutas:/---/küttekulu on ka maanteel rahulikult 90-100ga sõites 9l/100km ja se on reaalselt möödetud kulu mitte tahhoka juures oleva näidiku järgi mis näitab maantel ca 6-7l/100km/---/
Veidi OT, aga sooviks teada, mis seadmetega sa reaalselt kulu mõõtsid, peaks enda masinal ka üle mõõtma.
paak täis ja 100km ots ja uuesti paak täis
cathode
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 15.04.2010 23:10 01

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas cathode »

Romek-Olen kirjutas:
cathode kirjutas:Probleem seisneb siis selles ,et kui auto on natuke aega seisnud umbes pooltundi või vähem läheb väga pikalt käima ,kui välja suretada ja kohe proovida siis läheb kohe ja vahest tekib ka selline tunne ,et tõmbab täis ennast kuna peale käima minemist lööb bensuhaisu autosse sisse ,ning segu on ka rikas kuna küünlad süsimustad ,just sai vahetatud lambda andur kuna diagnostikas käies selgus ,et se oli otsas ,külge läks uus boschi andur vaevalt ,et selles viga seisneb ning küttekulu on ka maanteel rahulikult 90-100ga sõites 9l/100km ja se on reaalselt möödetud kulu mitte tahhoka juures oleva näidiku järgi mis näitab maantel ca 6-7l/100km.Õhulugeja ka kontrollitud ja töötab.
Kas sul see mure ammu või ostsid alles auto?
Hakkas peale seda kui mootori ümber töstsin
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas Romek-Olen »

cathode kirjutas:
Romek-Olen kirjutas:
cathode kirjutas:Probleem seisneb siis selles ,et kui auto on natuke aega seisnud umbes pooltundi või vähem läheb väga pikalt käima ,kui välja suretada ja kohe proovida siis läheb kohe ja vahest tekib ka selline tunne ,et tõmbab täis ennast kuna peale käima minemist lööb bensuhaisu autosse sisse ,ning segu on ka rikas kuna küünlad süsimustad ,just sai vahetatud lambda andur kuna diagnostikas käies selgus ,et se oli otsas ,külge läks uus boschi andur vaevalt ,et selles viga seisneb ning küttekulu on ka maanteel rahulikult 90-100ga sõites 9l/100km ja se on reaalselt möödetud kulu mitte tahhoka juures oleva näidiku järgi mis näitab maantel ca 6-7l/100km.Õhulugeja ka kontrollitud ja töötab.
Kas sul see mure ammu või ostsid alles auto?
Hakkas peale seda kui mootori ümber töstsin

ega juhuslikult hammasrihma ei puutunud?
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas Rommi- »

tõsta vana mootor tagasi ja korras :idea: :D
cathode
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 15.04.2010 23:10 01

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas cathode »

Romek-Olen kirjutas: ega juhuslikult hammasrihma ei puutunud?
Ketiga mootoril?
cathode
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 15.04.2010 23:10 01

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas cathode »

Rommi- kirjutas:tõsta vana mootor tagasi ja korras :idea: :D
Ega eriti ei taha omale 1.6-e :D
soundstream
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 23.08.2010 14:50 43

Re: 318is käivitus probleem

Postitus Postitas soundstream »

bensur6huregulaator ymbert6stmisel viga saanud võibolla, laseb m66da vaakumvoolikut bensiini kollektorisse. Kontrollida ****, is´il peaks regulaator olema SL kollektori all.
Vasta