vibra salongis

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Mario22
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 09.09.2011 20:38 03
Asukoht: TaLLiNN

vibra salongis

Postitus Postitas Mario22 »

Auto on e46 automaat 2003 ja 320d. Probleem selline et drivega kohapeal seistes lööb salongi suure vibra,neutraaliga tiksub vaikselt.Arvasin et vibra sellest et käigukasti padjad ribadeks,vahetasin tuttuute vstu kuid sama jama. Võrdlesime sama mootori ja kerega kuid aasta vanemaga ,hoidsime kätt vastas mootoril...minuomal vibreeris tugevamiini aga töötas vaiksemalt,mootor ka puhtam ja korralikum,et milles asi võib olla.??? Kas mootori padjad läbi? KÕik arvamused teretulnud.
E60 /M Packet
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

vibra salongis

Postitus Postitas Romek-Olen »

Mario22 kirjutas:Auto on e46 automaat 2003 ja 320d. Probleem selline et drivega kohapeal seistes lööb salongi suure vibra,neutraaliga tiksub vaikselt.Arvasin et vibra sellest et käigukasti padjad ribadeks,vahetasin tuttuute vstu kuid sama jama. Võrdlesime sama mootori ja kerega kuid aasta vanemaga ,hoidsime kätt vastas mootoril...minuomal vibreeris tugevamiini aga töötas vaiksemalt,mootor ka puhtam ja korralikum,et milles asi võib olla.??? Kas mootori padjad läbi? KÕik arvamused teretulnud.

mootoripadjad võivad ka seda teha! mul endal 318 lõi värina eriti sõidu ajal sisse! kontrolli ära kuskil mis seisus nad on!
Bronco
Huviline
Postitusi: 290
Liitunud: 12.06.2003 15:58 34
Asukoht: Viljandimaa

Re: vibra salongis

Postitus Postitas Bronco »

Mootoripadjad minu pakkumine ka. Vahetasin kevadel endal autol neid ka, sest aeg-ajalt lõi värina sisse. Pärast vahetust ei saanud arugi, et mootor töötab. Sama efekt oli perekonnas teise 320d automaadiga.
Bmw 318i '82, VW Multivan '07, VW Golf '13
Kasutaja avatar
Mario22
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 09.09.2011 20:38 03
Asukoht: TaLLiNN

Re: vibra salongis

Postitus Postitas Mario22 »

Tundub nii :)
E60 /M Packet
Vasta