e36 käivitamis mure

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
holpus
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 12.10.2010 20:51 28

e36 käivitamis mure

Postitus Postitas holpus »

Tere, probleem selles, et puudub autol säde. Vahetatud sai väntvõlli andur aga ei ole muutunud midagi. Sai peale proovitud teist süütepooli. Süütepoolist säde välja ei tule, nii ei vana ega uuega.

Kas kellelgi on olnud kunagi selline mure. Mootor on 1.6 ja aastat 1992.

Kas keegi teab, mis tekitab voolud süütepoolde. Üks on vända andur aga kas veel midagi?


Nimelt auto suri välja niimoodi, et maja ees soojendasin autot kuskil 10 min ja kui hakkasin sõitma, siis suri välja ja enam tööle ei läinud. Sealt ka kadus säde.

Natukene olen uurinud ja olen teada saanud, et ajult lähevad voolud peale süütepoolde, et hakkaks säde tekkima. Kas asi võib olla ajus. Aju sai muidu üle vaadatud aga ühtegi sellist märki poleks olnud, et oleks läbi. (vett saanud või midagi sellist)

Kas keegi oskaks aidata.
Aitäh.
Kasutaja avatar
k2ska
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 01.09.2011 20:49 34
Peamine sõiduk: E91 330d
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: e36 käivitamis mure

Postitus Postitas k2ska »

Kõigepealt vaata kas süütepoolile tuleb toide või mitte. Süütepoolil on kaks juhet, üks on toide ja teine katkestus läbi aju. Kui toide tuleb siis on katkestus puudulik. Hakka kergematest asjadest pihta ja kontrolli üle kõik ühendused ning pistikud mis sellega seotud on. Kui küünlale säde ei teki kas siis süütepoolil endal tekib kõrgepinge??? Võta jagaja küljest juhe lahti mis tuleb süütepoolist ning proovi niimoodi sädet saada. Kui juhtme ja kere vahele säde tekib siis on asi jagaja sees. Kui mitte siis haruta asju edasi.

Ja veel. Miks sul peab seda teemat topelt olema :?: ;)
Elupõline bensumees hakkas traktoristiks ---- E91 330d
Audi on mu töö, BMW on mu elustiil!
Vasta