Veojõu kontrolli tuli E-46, 323

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Keith120
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 11.08.2006 13:55 12
Asukoht: Tallinn

Veojõu kontrolli tuli E-46, 323

Postitus Postitas Keith120 »

Tere,
Probleem nimelt selles,et tänase lörtsi ja lumega, sõites rahulikult, kiirus kuskil 50-60, viskas lambist põlema veojõu kontrolli tule. Tundus ,et nagu ka mootorist jõud oleks kadunud sel hetkel kui tuli põles.
Jätsin auto seisu ,suretasin mootori välja, uuesti tööle pannes enam tuli ei põlenud ja autol nagu poleks midagi viga olnudki ning ka edaspidi enam tuli põlema ei läinud.
Kas kellelgi olnud kunagi sama juhust või oskab äkki midagi arvata mis värk võis olla? Kunagi varem pole sama asja olnud, isegi mitte eelmiste talvede kordades hullemate lumiste ilmadega mitte.
E-46 323 98a. 125kw
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Veojõu kontrolli tuli E-46, 323

Postitus Postitas Tauri_J »

ma võin küll ämbrisse astuda aga veojõukontrolli tuli lähebki ju põlema kui ratta ringi tõmbab, 4ndaga sul ilmelt nii juhtuski...muidugi kaob jõud ära kui ratast ringi ei lase. :D

edit: nüüd uuesti lugedes seda postitust arvan et siiski milleski muus viga :D :D
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Veojõu kontrolli tuli E-46, 323

Postitus Postitas MartenL »

Kas tuli läks põlema ja jäigi? Kuni uuesti käivitasid?

Üks vigane koht on salongis nupp ise. Mul oli ka veateade sees, Truumu ütles et niiskusega ja jäätumisega talvel võib nii juhtuda.
Keith120
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 11.08.2006 13:55 12
Asukoht: Tallinn

Re: Veojõu kontrolli tuli E-46, 323

Postitus Postitas Keith120 »

Põlema läks jah ainult veojõu kontrolli tuli. Läks põlema ja jäigi , nii kaua põles kui suretasin auto välja ning uuesti käima pannes oli kustunud.
Mingist ratta ringi laskmisest pole juttugi ... teatavsti siis see tuli vilgub ja kui gaas maha lasta kustub ära jälle, kuid mina ei saanud teda ka nupust ära kustutada.
Täna sõitsin ka päris palju , terve päeva jooksul mitte kordagi ei läinud põlema , nagu poleks probleemi olnudki.
Kõik töötab jällegi nii nagu peab, vajutades nuppu, tuli põleb ja kontroll maas, vajutad veelkord nuppu ,tuli kustunud ja kontroll peal.
E-46 323 98a. 125kw
Vasta