e46 325Ci lamerihm

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
taffinaff
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 06.06.2012 20:12 04
Peamine sõiduk: BMW e46 323ci cabrio

e46 325Ci lamerihm

Postitus Postitas taffinaff »

Tervist!
Selline probleem, olen sõitnud autoga pikemat aega mingite probleemideta. Eile õhtul parkisin auto ära nagu iga õhtu. Täna hommikul panin auto käima ja tegin väga väikese sõidu, umbes 1 km. Autot parkides kuulsin väga imelikku häält, nagu miski mootori liikuvatest osadest käib kuskile vastu. Uurisin-puurisin ja näigin, et auto mootori ees vasakul all (vast on arusaadav) kus vist generaator, käib lamerihm vastu mingit plastmass osa ja on sinna juba tugeva kraavi sisse söönud. See plastmass osa tundub olevat nagu mingi toru.

Oskab keegi öelda, mis toru see olla võiks ja miks ta oma asukohast liikuda saanud on?

Imelik on see, et sinna ligi miski teelt lendav objekt sattuda ei tohiks, ta ju rattast ees pool ja ümbritetud igalt poolt.

Lisan siia ka lühikese video.
" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: e46 325Ci lamerihm

Postitus Postitas jõmmu4 »

Võta rihm maha ja hakka laagreid logistama.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Kasutaja avatar
taffinaff
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 06.06.2012 20:12 04
Peamine sõiduk: BMW e46 323ci cabrio

Re: e46 325Ci lamerihm

Postitus Postitas taffinaff »

aga rihm ise ju jookseb ilusti rullikute peal ja tihadalt rullikute peal. Pigem probleem selles minu jaoks müstilises plastikdetailis, mis tundub on oma asukohta vahetanud...
Kasutaja avatar
taffinaff
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 06.06.2012 20:12 04
Peamine sõiduk: BMW e46 323ci cabrio

Re: e46 325Ci lamerihm

Postitus Postitas taffinaff »

Tõstsin auto üles ja nägin ilusti ära mis viga. See plastiktoru oli lahti liikunud koos teda ümbritsevate plastikdetailidega, kogu see krempel on ühenduses ka rattakoopaga. Ma ise arvan, et talvel oli sinna lund ja jääd kogunenud ning siis ma ise peksin seda jalaga ära sealt, võimalik, et tagusin ise selle lahti. Teine võimalus on ka, ühe korra sõitsin suurest lume hunnikust autoga läbi nii, et kõhuga oleks peaaegu kinni jäänud, võib-olla siis surus lumi seal midagi paigast ära.

Igatahes võtsin toru küljest ära ja millalgi parandan koduste vahenditega ära:)
Siin ka paar pilti, ühel on näha ka see auk, mille lamerihm koos geneka rullikuga sinna sisse sõi.
http://postimg.org/image/tc7xcd1zt/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.org/image/pyfio70pd/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: e46 325Ci lamerihm

Postitus Postitas marek555 »

Nagu Kuno ütles, on tegemist geneka jahutuseks mõeldud toruga.
Vasta