ei käivitu 1.8 83kw

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
iwakas
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 12.10.2013 09:44 38
Peamine sõiduk: bmw 351 ape

ei käivitu 1.8 83kw

Postitus Postitas iwakas »

probleem selles et ennem auto puterdas nii sõites kui ka tühikäigul seistes oli isegi mõned korrad välja surnud ja nüüd kus ta oli seisnud ei lähe enam üldse käima sike tunne et ei saa kütust korralikult käima kas asi võib olla pumbas mille ma just kui kuu aega tagasi sain vahetatud
Viimati muutis iwakas, 15.01.2014 00:50 48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: kiiret abi ja konsultatsiioni 1.8 83kw

Postitus Postitas Heix »

iwakas kirjutas:probleem selles et ennem auto puterdas nii sõites kui ka tühikäigul seistes oli isegi mõned korrad välja surnud ja nüüd kus ta oli seisnud ei lähe enam üldse käima sike tunne et ei saa kütust korralikult käima kas asi võib olla pumbas mille ma just kui kuu aega tagasi sain vahetatud
Viga võib paljuski olla kuid pakun,et alusta pumbast...Võta kütuse pealejooksu voolik lahti kapoti alt ning las keegi annab süüdet korra...Kui sealt miskit tulemas pole siis asu pumba juurde(lahti võttes kontrolli üle ka juhtmed,pistikud,klemmid)
Seejärel kontrolli kas pumbale vool üldse peale tuleb,kui tuleb siis ilmselt oled piduse pumba sinna pannud.
E36 m50b20
iwakas
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 12.10.2013 09:44 38
Peamine sõiduk: bmw 351 ape

Re: ei käivitu 1.8 83kw

Postitus Postitas iwakas »

pump on korras kütet tuleb peale....
proovin muidugi vaadata süütepoolt ja jagaja asja aga siiani pole isegi mitte lubanud käivitada aga starteri võtab ilusasti järgi
iwakas
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 12.10.2013 09:44 38
Peamine sõiduk: bmw 351 ape

Re: ei käivitu 1.8 83kw

Postitus Postitas iwakas »

ma võin nii palju juurde lisada et pühapäeval oli käivitus päris hea ja ilmad plussis aga kui esmaspäeval oli miinus peal siis hakkas trall pihta
Vasta