E36 318td kütus lõppes ootamatult

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
granary
Huviline
Postitusi: 227
Liitunud: 22.12.2008 14:09 26

E36 318td kütus lõppes ootamatult

Postitus Postitas granary »

Hei hei

Kas keegi oskab ehk minu tänast anomaaliat kuidagi seletada.

Sõitsin täna autoga tavapärasest pikema otsa Tartust Tallinna ja tagasi. Tartusse tagasi jõudes, hakkas foori taga oodates auto puterdama ja üsna pea mootor seiskus. Autot uuesti käivitada ei õnnestunud. kapoti alla vaadates avastasin, et kütusevoolikus liikusid õhumullid pumbast filtrisse. Samas kütusenöidiku tuli veel ei põlenud - minu hinnagul võinuks paagis olla veidi alla 10. liitri kütet. Tirisime nööri otsas tanklasse ja panime paagi täis ja saime auto jälle tööle.

Millest siis seletada sellist anomaaliat. Olgu veel öeldud, et varasemalt olen ikka julgelt 50km sõitnud kütuse tulega. 1000km tagasi sai pumbal vahetatud kõik tihendid ja peale sai pandud uus kütusefilter.
Suvel sai paak puhastatud sinna aastatega kogunenud sodist.
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7838
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E36 318td kütus lõppes ootamatult

Postitus Postitas arnis »

Paagipump ei tööta. Oleks pidanud veidi sirvima ka :roll:
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
granary
Huviline
Postitusi: 227
Liitunud: 22.12.2008 14:09 26

Re: E36 318td kütus lõppes ootamatult

Postitus Postitas granary »

arnis kirjutas:Paagipump ei tööta. Oleks pidanud veidi sirvima ka :roll:
Suvel kui kütusetule põlema minnes hakkas halvasti käivituma sai pump üle kontrollitud. Tol korral igaljuhul pump töötas ja viga oli hoopis kõntsas, mis oli aastatega paaki kogunenud. Aga igaljuhul kontrollin nädalavahetusel pumba tomimise üle.
Vasta