e46 süütenurk

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
siimryytle
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 21.02.2011 20:09 36
Peamine sõiduk: Bmw e 38
Asukoht: Euroopa.

e46 süütenurk

Postitus Postitas siimryytle »

Tere, oskab keegi öelda kuidas 1,9 87 kw mootori süütenurka õigeks saada , rihmarullikul leidsin märgid ütles kuid nuka omal mitte , tundub , et nuka hammakat saab kahte pidi kinnitada ja ploki/ plokinaane peale olevat märki ka üles ei leia , Tänud vastanutele !
Bmw Power- Läbi aegade.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e46 süütenurk

Postitus Postitas teet82 »

Seal ei olegi märke, nukkvõll käib rakisega lukku. Loomulikult saab asja paika ka improviseerides, näiteks nurgiku abil jne..
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
siimryytle
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 21.02.2011 20:09 36
Peamine sõiduk: Bmw e 38
Asukoht: Euroopa.

Re: e46 süütenurk

Postitus Postitas siimryytle »

Huvitav et nuka hammaka peal on nool olemas , oleks loogiline et see peab teatud punkti suunatud olema kui alt märgid paigas . Või kuidas seda nurgiku abil teha , Vb ma olen vähe pika taibuga aga ma ei saa aru , et mida sa mõtled rakisega lukku , kas seda et kui maha võtta siis nukk jääb alati samasse positsiooni või oleksin pidanud selle ise ennem ära lukustama . ?
Bmw Power- Läbi aegade.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e46 süütenurk

Postitus Postitas teet82 »

See nool seal pole kindel märk, sest ketiratast saab neljas erinevas asendis nukkvõlli otsa panna. Oluline on nukkvõlli enda asend väntvõlli suhtes, mitte ketiratta asend plokikaane või millegi muu suhtes. Ei viitsi korralikku teemat otsida, siit saab mingi ettekujutuse asjast M70 näitel:
http://www.bimmerforums.com/forum/showt ... on-the-V12" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Vasta