Uksed lukus, aku tühi, lahti saaks vaid puldist (E36)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
MarianneS
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 30.06.2005 23:29 42
Asukoht: Tallinn

Uksed lukus, aku tühi, lahti saaks vaid puldist (E36)

Postitus Postitas MarianneS »

Mure-mure-mure...
Külma tõttu (ilmselt) oli hommikuks autol aku nii tühi, et isegi signa ei tulnud maha...uksed aga töötavad vaid puldist (lukud katki/puudu/võti puudu/vms)...
Äkki keegi teab, kas kapotti on võimalik kuidagi lahti saada? Autot kuhugi nii lihtsalt toimetada ka ei saa, kuna puudub võimalus köie kuhugi sidumiseks (minuteada) :(
Või on kellegi äkki murdvaraste seas käpp sees, et nad siis uksed lahti muugiksid :roll: :lol:
Aa...aku siis seepärast tühi, et süüte esimene nõks jäi viimasel ajal millegipärast sisse ja lihtsalt ei olnud aega, et seda kellelegi uurida viia...nüüd siis tulemused käes :(
Soovitusi?
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

siin on minu teada ka analoogilisi teemasid lahatud, vaata äkki õnnestub otsinguga midagi leida.
Kõige kiirem variant on arvatavasti lukuabi kohale kutsuda.
Teine variant on pagasniku valgustuse kaudu vool süsteemi lasta ja siis kesklukust uksed avada. See eeldab muidugi seda, et pagasnikusse võtmega pääsed :)
Kasutaja avatar
MarianneS
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 30.06.2005 23:29 42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MarianneS »

Tänud sellegi eest! Pagasnikusse ikka saan (õnneks) :D
Peale tööd siis koju voolu sisse laskma :lol:
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

ei kujuta küll ette naisterahvast seda tegemas, aga mis seal ikka .... jõudu ja jaksu :D
Lihtsalt meesterahvale peaks selline tegevus rohkem sobima, naistele sobiks sel ajal toas rohkem näiteks tee joomine ;)
Kasutaja avatar
MarianneS
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 30.06.2005 23:29 42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MarianneS »

oehh...ega siis MINA seda voolu sisse ei hakka laskma (kuigi siin osades kohtades väga detailsed õpetused juures)...elukaaslasele ikka juhtmed pihku ja ise koju sooja ahju juurde :lol:
kui seekord korda saab, siis tuleks veel see süütelukk kuidagi väljalülituma panna, sest muidu oleks see "voolu-sisse-laskmine" igahommikune rituaal :? tean, et see "roolialune" pidi kuidagi ühes tükis olema...mispidi siis ainult süütelukku parandada (nt. Scorpiol käis sealt see süüteluku osa lihtsalt välja ja selle sai ära vahetada) :?
Kasutaja avatar
MarianneS
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 30.06.2005 23:29 42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MarianneS »

et siis selline küsimus ka veel, et kas e36 on võimalik ka kuidagi jõuga kapotti avada? Kas seal on ainult see üks lukusti, mille käega eemale peab lükkama või on kuskil teises kohas veel teinegi lukusti, mis avaneb vaid kangist tõmmates??
Kasutaja avatar
krs
Huviline
Postitusi: 476
Liitunud: 01.03.2003 17:09 49
Peamine sõiduk: D-max
Asukoht: tartu

Postitus Postitas krs »

kaks lukustit mida sa avad salongis kangist ja kolmas lukusti mida sa avad käega.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

kui sa neerud ära tõmbad eest.... (võivad puruneda kylmaga)... siis peaks pääsema ligi sellele kohale kust saad kapotitrosse sikutada... aga tõesti ei viitsi praegu välja minna, et selles 100% veenduda

kui sa aga pagasnikusse ka ei pääse siis saad voolu sisse lasta näiteks taga numbritule pirnipesast


kas sa pagasnikust salongi ei pääse??? osadel autodel on tagaistme ja pagassi vahel tyhimik.... samas osadel pole... aga kui on siis istme seljatugi on pagassipoolt sisse lykatav ja sellest august pääseb ka väiksem naisterahvas läbi... kui ise jällegi ei mahu siis mõni naabripoiss mahub
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

hollow kirjutas: kui sa aga pagasnikusse ka ei pääse siis saad voolu sisse lasta näiteks taga numbritule pirnipesast
Mis moodi see õnnestuma peaks? Ega numbrituli ju kogu aeg ei põle. See läbi numbritule voolu laskmine peaks toimima ainult siis, kui tuled on põlema jäänud....
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

hmm... tal ju syyde sees esimeses asendis ???
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Tagant seljatugede tagune osa on lahtine ainult kupeemudelitel. Sedaanidel võib sealt leida suusaaugu, aga sealt nüüd küll keegi läbi pugema ei hakka.
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

hollow kirjutas:hmm... tal ju syyde sees esimeses asendis ???
Tuled peavad ju siiski olema sisse lülitatud, muidu on ju vooluahel katkestatud. Kui tuled ei põle, siis ei tohiks ka süüte sees olekust mingit abi olla. Parandage kui ma eksin.

Ja coupe kerega autol pole ka võimalik pagassist sisse ronida, kuna seljatoed saab alla lasta salongist, mitte pagassist.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Jarlo kirjutas:
hollow kirjutas:hmm... tal ju syyde sees esimeses asendis ???
Tuled peavad ju siiski olema sisse lülitatud, muidu on ju vooluahel katkestatud. Kui tuled ei põle, siis ei tohiks ka süüte sees olekust mingit abi olla. Parandage kui ma eksin.

Ja coupe kerega autol pole ka võimalik pagassist sisse ronida, kuna seljatoed saab alla lasta salongist, mitte pagassist.
nujah... mul automaat tuled... mis kahhavad põlema kui süüde sees

aga mul istmetaga see nn. suusaauk... ja istet saab niisama pagassipoolt lükates sisse lykata...ei ole mingeid nuppe mida vaja oleks teise asendisse panna, et istme eest ära saaks

hollow@325 sedaan
Pilt
Mul küll pandud kruvidega vineer vahele
Kasutaja avatar
MarianneS
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 30.06.2005 23:29 42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MarianneS »

Tagumised istmed alla ei käi ja suusaauku kahh pole...kahjuks...
Aga asi osutus oodatust lihtsamaks...sai nii ja naa proovitud ja viimase hädaga (nii tunnikese möödudes, kui kõik liigesed juba külmast kanged olid)katkise ukseluku kallale mindud (kuigi autot ostes öeldi, et ukselukud EI tööta ) ja oh seda üllatust, kui logistamise peale uks lahti tuli :D ometi ei pidanud see võti sinna müüja arvates sobima :?
Aga seekord läks siis õnneks :lol:
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

meph kirjutas:Tagant seljatugede tagune osa on lahtine ainult kupeemudelitel. Sedaanidel võib sealt leida suusaaugu, aga sealt nüüd küll keegi läbi pugema ei hakka.
Olen pugenud :D , kuna muud varianti polnud.Luku süsteemid andsid otsad. Jaa nii ma pugesin.Woofri kast oli ka pagassis(õnneks mitte kinnitatud ja sai eemale lükatud). Lammutasin seal olles :) luugi polstri lahti jne.
Kasutaja avatar
sala
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 27.08.2003 17:04 44

Postitus Postitas sala »

meph kirjutas:Tagant seljatugede tagune osa on lahtine ainult kupeemudelitel. Sedaanidel võib sealt leida suusaaugu, aga sealt nüüd küll keegi läbi pugema ei hakka.
Oot oot misasja, mul E36 sedaan ja tagumised istmed käivad alla, pole
nagu selle peale tulnudki et teistmoodi võiks olla :shock:
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

sala kirjutas:
meph kirjutas:Tagant seljatugede tagune osa on lahtine ainult kupeemudelitel. Sedaanidel võib sealt leida suusaaugu, aga sealt nüüd küll keegi läbi pugema ei hakka.
Oot oot misasja, mul E36 sedaan ja tagumised istmed käivad alla, pole
nagu selle peale tulnudki et teistmoodi võiks olla :shock:
Sama siin, samuti saab tagumisi istmeid klapitada.
Aga enamus juhtudel on tõepoolest suusa auk seal keskel.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Mul pole isegi suusaauku :roll:
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

Ceed kirjutas:Mul pole isegi suusaauku :roll:
Sul pole ei suusa auku ega klapitavaid istemeid taga??

Pilt

Minul avaneb pagassist selline vaade, kui üks pool istmest maas on.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

mul pole kumbagi.. ainult plekk
priitb
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 24.11.2005 23:13 46
Peamine sõiduk: F31 325d
Asukoht: Paide

Postitus Postitas priitb »

E34 l on võimalik võtmega keerata , kui hoida kõrvalistuja ukse linki üleval ja keerata korra lukku ja siis lahti(kõvasti). Vaata viiese foorumit, seal palju sellest juttu old.
BMW f31 325d 160kw 2014a
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

erik kirjutas:
Ceed kirjutas:Mul pole isegi suusaauku :roll:
Sul pole ei suusa auku ega klapitavaid istemeid taga??

Pilt

Minul avaneb pagassist selline vaade, kui üks pool istmest maas on.
erik, sul sama istme süsteem, mis kupeel. Igatahes äga mugav, saab teinekord midagi pikemat vedada, kui vaja peaks olema :)
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

Jarlo kirjutas: erik, sul sama istme süsteem, mis kupeel. Igatahes äga mugav, saab teinekord midagi pikemat vedada, kui vaja peaks olema :)
Oh jummel ja kui palju mul seda juba vaja läinud on, mitmeid kordi ehitus materjale ning mööbli tükke veetud, 1.80 pikkusega ese läheb pagassist sisse nagu naksti. Kuid see on juba off topic.
Vasta