E30 318i mootoris ragin!!! Probleem??

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
kaidu
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 14.10.2003 14:47 52
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas kaidu »

To Taarm kahjuks ei ole.olen küsinud küll aga keegi midagi tarka küll ei ole vastand
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

kaidu kirjutas:no kahel mootoril korraga ei saa ju klapi pesad lahti olla
Miks mitte. Kuna esimese hooga otsisin sidrunile kasutatud kaant, siis sattusin veel kahe peale, millel klapipesad lahti. Tegu oli 2001/02 masinatega.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
C-style
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 02.04.2006 17:19 11

Postitus Postitas C-style »

endal vist sama jama.. . äsja sai vahetatud ketipinguti, ja õli.
peale seda, tühikäigul hästi väike ragin, põõrete kasvamisel juba vali .
hääl tuleb ülemise talla juurest. ? kuid imelik just see et peale remonti?
Kasutaja avatar
taarm
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 16.12.2004 22:01 48

Postitus Postitas taarm »

mmm, klapipesa lahti, võib-olla küll, seal teeninduses, kus mul seda ketipingutit vahetati pakuti ka seda, aga ei tea kindlalt. Loll küsimus, aga kas see klapipesa värk on ka mootorile ka ohtlik või võib veel sõita?

Ise ma kahtlustan veel ikkagi jagajat, kuna too loksub kuidagi imelikult. Jagaja on vist päris kallis jupp ka. :(

C-Style, kas sul vahetati ainult ketipinguti või kett ka? Minul jäi kett vana, äkki on ka asi selles?

Ja C-Style, kas sa elad Viljandis, kui jah siis võiks neid mootoreid kunagi kuulata, kuna ma ka ise käin vahest Viljandis ning olen ka pühapäeval, kuskil lõuna paiku, Viljandis?
BMW= Sõidurõõm
Kasutaja avatar
taarm
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 16.12.2004 22:01 48

Postitus Postitas taarm »

See värk ka veel, et peale teeninduses käiku, kus klapivahesid regulleeriti, hakkas mootor nagu külmast peast natuke lonkama. Enne käis väga ilusasti. Soojast peast käib nüüd ka ilusasti, aga sedasi leigest peast hakkab nagu võdistama ning pöörded kõiguvad samuti. Hommikul külmast peast käivitades jääb ilusti ühtlaseslt käima, siis umbes 2 minti pärast hakkab nagu lonkama, natuke aega tutsub ja siis kui juba seier sinisest alast väljas jääb ilusasti käima. Äkki lambda, küünlad, juhtmed?
Pikk jutt tuli, aga katsuge aru saada :)
BMW= Sõidurõõm
C-style
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 02.04.2006 17:19 11

Postitus Postitas C-style »

kett jäi vana. Ei ela viljandis, tükk maad kaugemal.
vaevalt et õlivahetusest ja pinguti vahetuses klapipesa jamama hakkas?
ise arvan kas on keti või taldade viga. ju homme näeb.
Kasutaja avatar
taarm
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 16.12.2004 22:01 48

Postitus Postitas taarm »

Selge ;)

Mina aga ei oska oma masina mootori kohta enam midagi pakkuda, kõik on seda vaadanud, kuulanud ja proovinud ning veale ikkagi pihta ei ole saanud. :(
BMW= Sõidurõõm
Vasta