E36 keneka rihm

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

E36 keneka rihm

Postitus Postitas Alvar_S »

Jama siis järgmine:
Oli vaja rihm ära vahetada kuna vana oli juba väägade räbal ja mõrane.
Sai siis lolli peaga automaailm mindud ja küsitud enda 325i 94a masinale rihma ja peale pannes selgus,et rihm on vanast oma 5cm pikem :?
Okei tagasi siis ja sai vana rihm kaasa võetud ja antud sellele müüjale pihku,et sellist rihma vaja ja vaatasin ise kah,et peaks nagu sobima vähemalt kõrvuti pannes tundus sama pikk olevat.
Sai siis peale ära pandud ja suht raskelt läks peale aga kuna mul see vahetus esimene kord siis mõtlesin,et normaalne aga juba paari päewa pärast hakkas midagi konkreetselt kolisema seal.Sai siis Aivari ja Vaido juures käidud ja tõsiasi on see,et rihm on liiga lühike ja hooratas hakkab mingi hetk käima vastu rihma pingutus rullikut ja sellest see lärm tekib.
Seega küsimus kuidas ma saan õige rihma pikkuse teada,et ma ei peaks 10 rihma kokku ostma.
Ja kui realoem.comis oma vin koodi nrid sisse toksisin siis näitab,et auto on oopis 01/1993 oopis.Et kas sellest on siis see jama,et ma küsisin 94 oma aga mul oopis 93 aasta masin? :oops:

Loodan,et väga igavalt pikk jutt ei tulnud ja keegi oskab midagi öelda.

Järan ka vini viimased nrid kui juhuks keegi oskab otsida selle järgi selle rihma pikkuse välja:EF13880
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

selline küsimus et kas sa selle pikema rihma ikka õieti peale panid. ma ka vahetasin omal ja jäi jubedalt üle aga siis selgus et mingi rulliku tagant käis kaarega läbi.lõpuks võtsin realOEMIst skeemi kuda käib ja oligi paikas.autoks oli küll 325diisel
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

prelude20 kirjutas:selline küsimus et kas sa selle pikema rihma ikka õieti peale panid. ma ka vahetasin omal ja jäi jubedalt üle aga siis selgus et mingi rulliku tagant käis kaarega läbi.lõpuks võtsin realOEMIst skeemi kuda käib ja oligi paikas.autoks oli küll 325diisel
Eiei sa said tiba valesti aru tähendab ma seletasin kehvasti vist.
Seda pikemat rihma ei jõudnudki ma peale panna sest kui vana maha võtsin siis panin kõrvuti nad ja see uus oli räigelt pikem+pärast mõõtsin sendimeetriga üle ja 5cm pikem.
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

ok selge
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

probleem lahendatud
LUKKU
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

BuFu kirjutas:probleem lahendatud
LUKKU
Alati võiks ka lahendi välja rääkida ;)
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

mis siis lahendus oli. järsku ise ka kunagi sellise jama ees
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

Mis seal ikka.
Lihtsalt läksin ostsin esindusest õige rihma pikkus oli 1555 ja kõik toimib nii nagu peab.Peale esinduse ei leidnud tartu linnast kuskilt mujalt sellise pikkusega rihma. :oops:
Kasutaja avatar
Marko28
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 04.05.2006 22:51 12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko28 »

mul ka rihma vaja, palju maksab ja mis firma on hea
Lennart Meri: Olukord on ****, kuid see on meie tuleviku väetis
Vasta