E46 sööb rehvi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
SirLouis
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 03.06.2007 10:12 45
Asukoht: Tallinn

E46 sööb rehvi

Postitus Postitas SirLouis »

sai siis rooliotsad,õõtsapuksid ja sarniirid vahetatud ja sillastendil käidud ja peaks nagu kõik okei olema.panin siis uued rehvid ka alla ja selline tunne on, et sööb ikka rehvi nagu või tundub mulle lihtsalt nii??
jupid vahetatud ja sild regullitud...ei tohiks enam probleemi olla ju või mis arvate?
Kasutaja avatar
Kalmer K.
Huviline
Postitusi: 1095
Liitunud: 10.03.2004 22:54 18
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas Kalmer K. »

Mismoodi ta sul rehvi sööb? Üldiselt, väljaspoolt, seespoolt, keskelt?
E90 325I LCI´10 M-Tech
Kasutaja avatar
adidas117
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: 05.03.2006 18:05 19
Asukoht: Tartu

hmm

Postitus Postitas adidas117 »

kui kõik korras autol siis võib rehvirõhk väga palju mõjutada ehk siis kui rõhk liiga suur sööb rehvi keskelt ja kui liiga väike (rehvi jaoks) siis sööb ääri
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Re: hmm

Postitus Postitas --overdose-- »

adidas117 kirjutas:kui kõik korras autol siis võib rehvirõhk väga palju mõjutada ehk siis kui rõhk liiga suur sööb rehvi keskelt ja kui liiga väike (rehvi jaoks) siis sööb ääri
täpselt nii... ;)
SirLouis
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 03.06.2007 10:12 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas SirLouis »

no juhipoolset rehvi sõi nagu seestpoolt ääres paari sendi jagu ja teistpoolt sõi väljast poolt....vahetasin kõik jupid ära ja sillastend tehtud....rehvirõhk....mis see õige oleks siis 18tollisel 225/40...mul mingi üle 2,5 sees.
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

millega mõõtsid? kas mõlemal rehvil esimesel ikka sama palju ?
SirLouis
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 03.06.2007 10:12 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas SirLouis »

--overdose-- kirjutas:millega mõõtsid? kas mõlemal rehvil esimesel ikka sama palju ?
mõõtsin statoilis....ja mõlemal samapalju....a kas 2,5 on okei?
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

2.5 on mõne kummi kohta ok aga tanklate mõõdikud kindlasti mitte :!:
...:::Freementar:::...
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 24.08.2004 14:11 58
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas ...:::Freementar:::... »

--overdose-- kirjutas:2.5 on mõne kummi kohta ok aga tanklate mõõdikud kindlasti mitte :!:
Tanklate mõõdikud võivad küll palju valetada kuid näitavad vähemast ära kas on mõlemal rehvil ühene tase.
E36 1,8; E46 2,8 ja E46 3,0 CI - küll tulevad ka järgmised nimekirja.
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

tasuks kindlasti kõikide kummide rõhud üle kontrollida ka tagumiste...
SirLouis
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 03.06.2007 10:12 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas SirLouis »

--overdose-- kirjutas:tasuks kindlasti kõikide kummide rõhud üle kontrollida ka tagumiste...
panin täna mõlemasse rehvi 2,7 sisse ja vaatab mis teeb.....natuke on selline tunne et auto tahab natuke paremale nihkuda kui rool lahti lasta....ennem oli veel hullem....käisin sillastendil ära ja nüüd väga vähe kisub paremale...äkki peaks veel minema stendile ja oma muret kurtma!
...:::Freementar:::...
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 24.08.2004 14:11 58
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas ...:::Freementar:::... »

kas siis sillastendis ei öeldi midagi vigade kohta ?
Ma ise käisin eelmisel aastal stendis ja mind saadeti ära, öeldi et enne vaheta puksid ära ja siis tule tagasi, vihjates sellele et nii on mõistlikum. Mis stendi sa kasutad et juba 2 korda käinud ja 3 korda tahad veel minna ?
E36 1,8; E46 2,8 ja E46 3,0 CI - küll tulevad ka järgmised nimekirja.
Kasutaja avatar
adidas117
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: 05.03.2006 18:05 19
Asukoht: Tartu

.

Postitus Postitas adidas117 »

aga kas pole loogiline et natuke paremale kakub? et siis tee ju keskelt kõrgem? proovi sõita tühjal teel vastassuunas siis ehk peaks teisele poole natuke hoidma... mul igatahes nii, kuigi puksid ok stendis käidud:)
SirLouis
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 03.06.2007 10:12 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas SirLouis »

ma vahetasin enne stendi õõtsapuksid...sarniirid ja rooliotsad ära...ja stendis ei öeldud midagi et viga oleks....aga ma proovin homme sõita vastassuunas ja siis näeb kas natuke kisub teiselepoole....loodab et kisub:D
snuz
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 27.04.2006 10:30 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas snuz »

sama mure, taga rehvid on täiesti siledad, esi omad on enamvähem, mingi 2 aastat vanad goodyearid. rõhku on koguaeg normaalne olnud 2,5-3,0 taga. ülevaatusel öeldi et kõik asjad on korras
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

snuz kirjutas:sama mure, taga rehvid on täiesti siledad, esi omad on enamvähem, mingi 2 aastat vanad goodyearid. rõhku on koguaeg normaalne olnud 2,5-3,0 taga. ülevaatusel öeldi et kõik asjad on korras
vb veits palju kummi põletand :lol:
snuz
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 27.04.2006 10:30 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas snuz »

--overdose-- kirjutas:
snuz kirjutas:sama mure, taga rehvid on täiesti siledad, esi omad on enamvähem, mingi 2 aastat vanad goodyearid. rõhku on koguaeg normaalne olnud 2,5-3,0 taga. ülevaatusel öeldi et kõik asjad on korras
vb veits palju kummi põletand :lol:
ma arvan et ikka mitte, DSC on koguaeg peal ja ma pole selle autoga kordagi rehvi suitsetanud, kas tõesti goodyear eagle f1 on halvad rehvid?
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

snuz kirjutas:
--overdose-- kirjutas:
snuz kirjutas:sama mure, taga rehvid on täiesti siledad, esi omad on enamvähem, mingi 2 aastat vanad goodyearid. rõhku on koguaeg normaalne olnud 2,5-3,0 taga. ülevaatusel öeldi et kõik asjad on korras
vb veits palju kummi põletand :lol:
ma arvan et ikka mitte, DSC on koguaeg peal ja ma pole selle autoga kordagi rehvi suitsetanud, kas tõesti goodyear eagle f1 on halvad rehvid?
ok...ei oska rehvi kommenteerida seda...aga kas eelmistel rehvidel oli ka samamoodi?
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

kui pole kuidagi äärest/äärtest või keskelt rohkem kulunud siis ei tasu muretseda. Õigeveolistel autodel kuluvadki tagarehvid vähe kiiremini, vahet pole kas sul on veojõukontroll/stabiilsuskontroll või misiganes peal.

Samas ei ole see rehv just mitte kõige kõvema seguga ja olenevalt läbisõidust on normaalne et nad aasta-kahega ära kuluvad.

terv
erich
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

erikred kirjutas:
Samas ei ole see rehv just mitte kõige kõvema seguga ja olenevalt läbisõidust on normaalne et nad aasta-kahega ära kuluvad.

terv
erich
jäi see 2a koht lugemata :oops: aga kui mul kummid 2 a vastu peavad siis olen väga õnnelik... :P
snuz
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 27.04.2006 10:30 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas snuz »

ei tea jah mis rehve peab ostma, 10 tonniseid enam kunagi ei osta, kuluvad sama kiiresti kui 5 tonnised :P
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas andresv »

snuz kirjutas:ei tea jah mis rehve peab ostma, 10 tonniseid enam kunagi ei osta, kuluvad sama kiiresti kui 5 tonnised :P
see asi vist peaks kuidagi nii olema
parem rehv = parem pidamine
parem pidamine = pehmem segu
pehmem segu = kiirem kulumine
seega
parem rehv = kiirem kulumine
Kasutaja avatar
adidas117
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: 05.03.2006 18:05 19
Asukoht: Tartu

.

Postitus Postitas adidas117 »

kas 2,7 või 3.0 tiba ülerõhk pole ? Muidugi kui auto koguaeg triiki täis siis ok aga muidu tundub liiga suur! Ja rehvide kulumisest siis et mida suurema tolliga rehv seda kiiremini ta kulub! Põhimõte selles et suurel rehvil kiiruseindeks nii suureks aetud mul endal 17" ja mingi 280km/h on misiganes täht seal... Aga sellisel kiirusel peab rehv paremini pidama ja seega on nad oluliselt pehmema seguga kui 15" rehv
Ja see kellel mitu aastat rehvid vastu peavad on küll väga isiklik teema!
Ma õnnelik oleks kui 2a peaksid, kuna sõidan aastas 70 - 80 tuhat läbi ja pedaalidega ka eriti ei koonerda ;)
Vasta