K: e36 2,0 poomine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Heiki_L
Huviline
Postitusi: 897
Liitunud: 04.08.2004 12:20 44
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Harjumaa

K: e36 2,0 poomine

Postitus Postitas Heiki_L »

Nii siis kiirendades pooks nagu kinni.... Kas on võimalik, et kütuse surveregulaator on vigane .... kas diagnostika näitab sellise vea ?
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ron23 »

Ka minul on sama mure minu ratsu on 318 IS `92 ja mina isiklikult kaldun arvama et õhulugeja on pekkis. Diagnostikast abi pole saanud olen UMis mingi 3 korda käinud aga viga pole leitud. :cry: Tundub et tuleb vist 6500eeku välja käia ja uus õhulugeja osta. :cry:
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

öhulugeja,süütepoolid,kütuserõhk-pumba tootlikus,katt umbes,lambda andur?endal oli sama probleem ,tegin kõik need asjad korda ja kindluse möttes veel chipi ka peale ja hakkas liikuma küll!!
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
Heiki_L
Huviline
Postitusi: 897
Liitunud: 04.08.2004 12:20 44
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Heiki_L »

jargo kirjutas:öhulugeja,süütepoolid,kütuserõhk-pumba tootlikus,katt umbes,lambda andur?endal oli sama probleem ,tegin kõik need asjad korda ja kindluse möttes veel chipi ka peale ja hakkas liikuma küll!!
kas süütepoole saab kuidagi kontrollida ka ka on toimivad? Ma mõtlen ilma diagnostikata.... Panin lähiajal uued küünlad boschi omad 4 elektroodiga plaatium vms.... kataloogi järgi loomulkult... kuid auto kohapeal kuidagi plödiseb....
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas sander k »

Need nelja elektroodiga küünlad viska minema ja pane NGK bkr6ek küünlad. Need on originaalid. Need nelja elektroodised määris müüa sulle lihtsalt pähe kataloogi vaatamata. Kusagil siin foorumis ka teem nende küünalde kohta.
Kasutaja avatar
Heiki_L
Huviline
Postitusi: 897
Liitunud: 04.08.2004 12:20 44
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Heiki_L »

sander k kirjutas:Need nelja elektroodiga küünlad viska minema ja pane NGK bkr6ek küünlad. Need on originaalid. Need nelja elektroodised määris müüa sulle lihtsalt pähe kataloogi vaatamata. Kusagil siin foorumis ka teem nende küünalde kohta.
Keerab heasse kohta midagi ?
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

vigu võib olla jah nagu murdu aga küünlad küll ei sobi sinna. kui käiisn ise ostmas siis kataloog näitas ainult neid ngk mis eeskõneleja mainis
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

süütepoole saab küll testriga mööta aga head tulemust see ei anna,võivad õiged takistused olla aga ei tööta ikka korralikult.küünla piibud vöid ka kindlasti ära vahetada,ei maksa palju aga vöib asja palju paremini käima panna.mul oli kahes viimase silindri küünlapesas veidi vett sees peale pesu(mootori)ja hakkas kohe puterdama.peale seda kui piibud ära vahetasin seda ei ole juhtunud-vanad olid ikka suht pragulised ja katki.süütepoole saab ka nii mööta et kui paned gaasipedaali vabapööretelt kohe põhja ja paugub, siis kutud mingisugused.oli nii minuomal ja ka sõbral.sõber käis veel diagnostikas ja väideti et õhulugeja .aga selles siiski probleem ei olnud vaid ühes süütepoolis!
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
truumu

Postitus Postitas truumu »

hex007 kirjutas: kas süütepoole saab kuidagi kontrollida ka ka on toimivad? Ma mõtlen ilma diagnostikata.... .
Ainult vahetuse teel
Kasutaja avatar
Heiki_L
Huviline
Postitusi: 897
Liitunud: 04.08.2004 12:20 44
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Heiki_L »

jargo kirjutas:süütepoole saab ka nii mööta et kui paned gaasipedaali vabapööretelt kohe põhja ja paugub, siis kutud mingisugused.oli nii minuomal ja ka sõbral.sõber käis veel diagnostikas ja väideti et õhulugeja .aga selles siiski probleem ei olnud vaid ühes süütepoolis!
Paugub siis kui pöörded suurenevad või kui gaasi maha oled lasnud siis ...
Mul nagu si paugu kuid lödiseb küll - see võib olla ka summuti viga ...
Vasta