E46 325Ci 2001a. Paar küsimust

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
ristokru
Huviline
Postitusi: 791
Liitunud: 18.04.2007 18:53 05
Asukoht: Viimsi

E46 325Ci 2001a. Paar küsimust

Postitus Postitas ristokru »

Paar küsimust:

1. Lugesain et e46-l pidid ka hoiatus toonid olema aga mull täielik vaikus ja kui sõidan ilma turvavööta siis ka midagi ja kas peaks ka siis minema põlema armatuuris turvavöö tuli?

2.Kas peaks kassett raadiol ka põlema tuled ja kui jah siis milles võib viga olla et mul ei põle? Taga äkki lüliti jamab :?

3. Kas oleks võimalik kuidagi teha nii et cruise töötaks koguaeg mitte iga kord kui auto suretad siis pead jälle kruisi aktiveerima?

4. Miks ei hakka vihma sensor ise tööle kui aken märg? Ainult siis läheb tööle kui keeran seda tundlikuse taset.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

3: turvalisuse pärast.
4: vaata 3
If the ignition switch is turned off with the wiper switch in the intermittent position, the rain sensor will only become active after the ignition is switched back on and one of the following occurs:
- The stalk switch is moved from the intermittent position and then back.
- The knurled wheel setting is adjusted.
- or the wash function is activated.
The reasoning behind this switching strategy is to have the driver make a conscious decision to activate the system themselves.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
maidu80
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 13.04.2008 22:42 41

Postitus Postitas maidu80 »

koogiks vana teema ülesse. Endal on e46 318 99a auto. Kui lülitan süüte sisse, siis armatuuril näitab turvavöö märki. Kui ma turvavööd peale ei pane ning sõidan ringi, siis ei anna millegagi märku, et turvavööd ei ole peale pandud. Ma eeldan, et kui juba see märk süüte keeramisel ette tuli, siis nagu võiks anda märku, et vöö kinni panemata kui sõidan.
Kuidas siis on? Kas peaks UMi minema ja kontrollima laskma või ei peagi selle aasta auto märku andma?
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6167
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

maidu80 kirjutas:koogiks vana teema ülesse. Endal on e46 318 99a auto. Kui lülitan süüte sisse, siis armatuuril näitab turvavöö märki. Kui ma turvavööd peale ei pane ning sõidan ringi, siis ei anna millegagi märku, et turvavööd ei ole peale pandud. Ma eeldan, et kui juba see märk süüte keeramisel ette tuli, siis nagu võiks anda märku, et vöö kinni panemata kui sõidan.
Kuidas siis on? Kas peaks UMi minema ja kontrollima laskma või ei peagi selle aasta auto märku andma?
Mul vilgub samuti see märk mingiaeg ja siis kustub ära. Arvan siiski et kõik korras kuna tempi langedes teeb mul küll piixu. Uuematel japsidel on rohkem see turvavöö asi. Muidu ma arvan et see kontrollib kas kõik ok kuna sellel vööde kinnitusel on ka andurid küljed
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

USA seades autol peaks see lamp näitama ametlikult, et rihm lahti.
ECE seades autol põleb ta ainult mingi arv sekundeid peale süüte sisselülitamist.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta