K:e36 salongi soendus mootor kondiga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
maitzz
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 21.11.2007 22:32 07
Asukoht: rakvere

K:e36 salongi soendus mootor kondiga

Postitus Postitas maitzz »

sooviks siis täpsemalt salongi soendus mootor kätte saada ..sinan maani sain juba et eest võtsin kojamehe eest plasti ja seda plastik kobakat oli näha ..aga kas peab võtma terve kobaka välja või saab kuidagi mootori nii ka kätte et ei pea rohkemat lammutama ..kõik nõuanded oleks abiks ...otsingut kasutades ei saand täpset aimu ... ette tänades
Kasutaja avatar
virx1
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 23.12.2006 16:51 33

Postitus Postitas virx1 »

Lammutamine pole just eriti suur töö. Ma ei tea kuidas kondiga variandi puhul on, aga ilma kondita tuleb ikka kõik eest ära saada.
E36 325i
Kasutaja avatar
maitzz
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 21.11.2007 22:32 07
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas maitzz »

ka kojameeste süsteem sealt ? kellelgi häkki pilte lammutamisest kuan sa ise rakverest siis kui sooja garaazi saaks häkki oleksid mees kes oleks abiks ?
Kasutaja avatar
virx1
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 23.12.2006 16:51 33

Postitus Postitas virx1 »

Garaaz asub Haljalas. Kui puhur sisse panna siis saab sooja ka ;) Kojameeste süsteemi kohta ma ei tea, kuna mul oli vaja ainult filtrid kätte saada. Oleneb kas mootor mahub välja või ei. Filtrid mahtusid küll vaevu välja.
E36 325i
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas sander k »

Kojameeste ssteemi ei pea eest ära võtma. Aga mootor mahub sealt piludest välja ülitäpselt. Olen vahetanud seda nii kupeel kui ka sedaanil.
Kupee omaga oli ikka kõvasti rohkem jamamist ja väänamist et saada õigesse asendis, et sellest pilust tead kätte saada. Tagasi panna lihtne.
Kindel võid selles olla et teed käed veriseks. :)
Kasutaja avatar
maitzz
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 21.11.2007 22:32 07
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas maitzz »

tänud siis kes aitasid erilised tänud virx1 hele kas aitas sooja jälle autosse saada ;) sellega võib teema lukku panna
Vasta