E46 pasun kärssab läbi (Nüüd korras)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

E46 pasun kärssab läbi (Nüüd korras)

Postitus Postitas umptsik »

Hei,

olukord nr1:
Nimelt suvel ükspäev lõpetasid mõlemad lähitulepirnid töö: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=

U. samal ajal ka auto pasun. Kuna esibampri iluvigade parandamise järel avastasin, et pasun ei tööta (enne tulede viga), siis arvasin, et nende süü. Signa hakkas samuti karjuma, kui mahuandurit maha ei võtnud- see lülitab mingid asjad veel välja.. Signa ise küll jääb peale.

Nüüd tehti mõni nädal tagasi korda ja öeldi, et oli läbi kärsanud- juhtmed sulanud ja värki.

Pandi uus ming B-varuosana pasun (päris muhe hääl oli:)).

Olukord nr 2: Paar päeva tagasi hommikul autot käivitades ühe parktule alarm kompuutris karjub.. nojah.. hakkasin sõitma. sõidu pealt alarmituli kadus ja kõik korras. Järgmisel korral signa peale ja hakkab karjuma. Kuna kohe tekkis suvine tunne, proovisin pasunat.. ja ei tööta..

Enne suvist esipampri värvimist oli kõik korras. Siiski ei usu, et sellega seotud. Rohkem mingeid anomaaliaid ei tea, et oleks olnud.

Urmas
Viimati muutis umptsik, 23.01.2008 20:40 55, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas umptsik »

Irw irw irw :)

Nimelt. Täna sai siis lõpuks teemaga ühele poole. Probleemi ei olnud- üks pisiviga vaid ;)

Lugu selline:

Lasin aktiveerida turvapadja. Sellega seoses uus turvavöö ja uus istmemati sensor (see oli läbi). Oli nagu korras, aga siis jälle error.

Täna viisin murega sinna, et pasun ei tööta (jälle), signa jamab (jälle) ja turvapadja tuluke vilgub (jälle).

Leiti, et turvapadja juhtmete pinguti vajas vahetust, kuna juhtmed olid katki. No sai korda (pandi uus), tuluke kustunud.

Teel kontorisse räägin ülemusele, et näed pasun ei tööta ja signa ja värki. Demonstreerimise ajal tegi auto TUUT :lol: :lol: No ja nii me siis mööda linna ringi tuututasime ja pärast selgus, et ka signa on korras.

Seega, minu probleemide lahendus oli: turvapadja juhtmete pinguti.

Siin kohal ka kiidusõnad Indrekule United Motorsist, kelle tugeva närvikava ma täna proovile panin. Viga polnud temas, vaid süsteemis, mis minu "probleemide legendi" temani ei toimetanud. Enivei- lõpp hea, kõik hea.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

umptsik kirjutas:Irw irw irw :)
Seega, minu probleemide lahendus oli: turvapadja juhtmete pinguti.
Lihtsalt ääremärkusena: juhtmeid tavaliselt pingutada ei ole vaja.
Ka ei ole turvapatja tooli all.
See, mis Sul vahetati, on turvavöö eelpinguti. On tõesti pürotehniline.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas umptsik »

Ütleme nii, et tõin info Teieni nii täpselt, kui see minu jaoks võimalik oli :)

Probleemi lahendus on ka selles teemas: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
Vasta