e46 turvapadi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
moista
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 09.05.2006 12:38 25
Asukoht: Tartu

e46 turvapadi

Postitus Postitas moista »

autoks siis e 46 325xi 2001 aasta

selline mure et miks vois see tuli põlema minna süitsin ja kui auto ara parkisin hakkasn seisma jätma siis läks turvapadja tuli pälema


ega juhuslikult ei mõjuta see et õli sai vahetatud aga näit jäi nullimatta ning muidu on auto avariivaba

Paluks kiiret abi ja ilma lollide kommentaarideta


Aga kui kedagi kõrval ei istunud ega istu ka praegu siis see tuli ikka põleb ja kui tehakse ajule selgeks et seal keegi istub siis kas avarii ajal padi ikka lahti tuleb
Aitähh seniste vastuste eest
Viimati muutis moista, 06.01.2008 21:40 21, muudetud 1 kord kokku.
dataq
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 02.07.2007 12:59 22

Postitus Postitas dataq »

Mul sama. Kodanik Valdek siis siit foorumist pani arvuti taha ja sõnas, et mul vist turvavöö andur katki (kõrvalistuja oma). Foorumitest olen lugenud, et tüüp viga pidi olema kõrvalistuja istme andur. Siin peaks veel mehi olema kes neid vigu parandavad nii, et arvan et saad õigepea siit abi ;)
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2613
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

turvavööpinguti juhtmed pidavat ka katki minema vms.
Kasutaja avatar
teritaja
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 19.12.2003 11:00 21
Peamine sõiduk: f11 xdrive
Asukoht: võru-tartu

Postitus Postitas teritaja »

keegi võiks jah nõu anda kuidas kõrvalistuja istmeandurit ajule petta. kuna ta on suht nõrguke (ei kannata kohati isegi põlvega istmepeale toetamist) siis ma nagu ei näe eriti mõtet asja vahetamisel, seega võiks mõne trikiga ajule selgeks teha, et keegi istub toolil koguaeg.
Kasutaja avatar
Tanel k
Huviline
Postitusi: 265
Liitunud: 04.02.2006 16:52 26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel k »

teritaja kirjutas:keegi võiks jah nõu anda kuidas kõrvalistuja istmeandurit ajule petta. kuna ta on suht nõrguke (ei kannata kohati isegi põlvega istmepeale toetamist) siis ma nagu ei näe eriti mõtet asja vahetamisel, seega võiks mõne trikiga ajule selgeks teha, et keegi istub toolil koguaeg.
otsid inimese kes omab vastavat tehnikat (deagnostika seadet).minu autol kodeeris seda näiteks Patrik.
F30 328i
Kasutaja avatar
xricox
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 08.11.2011 14:45 21

Re: e46 turvapadi

Postitus Postitas xricox »

tere

sama mure, siiani igal elektrikul oma nägemus, täna selgub kas saan pärnust abi
Kasutaja avatar
xricox
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 08.11.2011 14:45 21

Re: e46 turvapadi

Postitus Postitas xricox »

Sain korda nagu peab :-D pärnus on üks "noorem elektrik" kes Jagab nooti!
Mõistliku tasu eest! Minu nr on 58:02:34:01
Vasta