E36 Põhjaalune vilin

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

E36 Põhjaalune vilin

Postitus Postitas Alvar_S »

Nimelt siis täna kui auto käima panin hakkas kostuma auto alt vilinat või sellist häirivat häält.
Aga kui sidur alla vajutada siis see kaob ja kui uuesti ülesse lasta siis hakkab jälle vilisema samas ka kui tühikäigul auto käib ja gaasi vajutada siis see suureneb koos pöörete tõusuga.

Autoks E36 325 Coupe 94.
Ou Vööthüään!!!
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

nu esimese asjana lööb pähe siduri survelaager. parandage kui eksin
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

prelude20 kirjutas:nu esimese asjana lööb pähe siduri survelaager. parandage kui eksin
Hiljuti sai muidu terve siduri komplekt vahetatud ja seal ka survelaager.
Nii,et see ei tohiks olla juba läbi.
Ou Vööthüään!!!
Vahho
Huviline
Postitusi: 130
Liitunud: 01.08.2006 18:24 18
Asukoht: Rakvere/Tallinn

Postitus Postitas Vahho »

Terv. Kle ma täna just sai enda oma sarnase veaga kätte.
Mul ka algul vilised , surises nagu ja kui sidur all siis vaikus. Ise vahetasin kogu siduri komplekti sügisel 2007. Nüüd siis oli asi järgmises: Järsku hakkas sidur all vajutades ülesse peksma ja ragises meeletult, kuna ma sõitsin vilinaga edasi mingi paar kuud. Nii viga oli siis nüüd selline: mingi kahvel andis otsad ja peksis survelaagri korpuse segi. Lamellid korvil ja ketasi ise tipp-topp korras.
Edu sulle!
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Re: E36 Põhjaalune vilin

Postitus Postitas sander k »

BuFu kirjutas:Nimelt siis täna kui auto käima panin hakkas kostuma auto alt vilinat või sellist häirivat häält.
Aga kui sidur alla vajutada siis see kaob ja kui uuesti ülesse lasta siis hakkab jälle vilisema samas ka kui tühikäigul auto käib ja gaasi vajutada siis see suureneb koos pöörete tõusuga.

Autoks E36 325 Coupe 94.

Selline soovitus sulle et kontrolli käigukastis õli. Survelaager peaks vilisema hakkama siis kui vajutad siduri alla. Mul oli paar nädalat tagasi samad sümptomid ja probleem oli selles et käigukastis polnud praktiliselt õli ollagi. Uus õli ja probleem lahendatud. Arvatavasti on sul sama asi ning käigukastis otsalaager kuival jäänud.
Vaata kasti pealt kleepsu mis õli sisse läheb. Mul oli ATF ja sain 100 eekuga hakkama.
Edu remondiga
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

Viga leitud:Käigukast läheb vahetusse. :oops:
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas sander k »

Mis põhjusel siis käigukast vahetusse läheb?
Vasta