Sumpast eraldub suurtes kogustes valget haisvat tossu...

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
Lepard
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 10.05.2006 09:13 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Lepard »

Tulin just maanteesõidult. Üle 40 km pöörded 3000-4000 peal pidevalt ja mitte ühtegi tossupahvatust enam sumpsist ei tule.
Kas tõesti oligi asi selles, et külma tulekuga ilmad niisked ja lühikesed otsad tekitasid seda valget suitsu.
Panin veel jahutusvedeliku ka triibuni. Nüüd jälgin seda ka mingi aeg. Siis tean, kuidas edasi käituda.
Aga igaks juhuks Truumu juurde kontrolli ka?
Samas kuu aega tagasi ülevaatusel käies olid kõik gaasid ja asjad OK!
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

kui sul aur vms ei haise kohutavalt bensu järgi siis pole mõtet kontrolli minna ma arvan, aga minul haiseb see bensu järgi ja hommikuti suht nõme :S . aga noh ennem ei lähe kui palgapäev käes ja pisiviperused korras.
Kasutaja avatar
Lepard
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 10.05.2006 09:13 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Lepard »

toivoku kirjutas:kui sul aur vms ei haise kohutavalt bensu järgi siis pole mõtet kontrolli minna ma arvan, aga minul haiseb see bensu järgi ja hommikuti suht nõme :S . aga noh ennem ei lähe kui palgapäev käes ja pisiviperused korras.
Mul suure tossu ajal nädal tagasi nuustutades bensu haisu nagu pold, pigem selline õlihais vms. Aga noh, ma ei usalda enda nina ka mitte, seegi petlik vahel ja ega ma täpselt ka tea, milline see õlihais on, pigem spekuleerin :cool:
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kui katalüsaator töötab, siis ta toodab ju (ka) vett.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
veekaheksa
Huviline
Postitusi: 406
Liitunud: 22.04.2006 00:24 35
Peamine sõiduk: Audi A4 3.0 TDIQ
Telefon: 5295728
Asukoht: P-Jaagupi EST/Scand
Kontakt:

Postitus Postitas veekaheksa »

Kui oled kohapeal tühikäigul lasnud autol tiksuda, ja siis gaasi andes mädamunahaisu tulema hakkab koos natukese halli/sinaka suitsuga, siis võid julgelt klapisääretihendeid vahetama hakata.
All good things come to those who wait.
Kasutaja avatar
Lepard
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 10.05.2006 09:13 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Lepard »

veekaheksa kirjutas:Kui oled kohapeal tühikäigul lasnud autol tiksuda, ja siis gaasi andes mädamunahaisu tulema hakkab koos natukese halli/sinaka suitsuga, siis võid julgelt klapisääretihendeid vahetama hakata.
Ei ütleks, et mädamunahaisu või sinist, halli suitsu tuleb.
Pigem ikkagi valgema poolne. Aga seda tuleb ikka ohtralt. Midagi on ikka mäda, see pole normaalne. Õli haisuga ka teine veel.
Vasta