318is mootor jupsib ..... (viga leitud)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
kulno
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 19.11.2002 12:49 33
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

318is mootor jupsib ..... (viga leitud)

Postitus Postitas kulno »

mingi imelik viga on asjal - pöörded kõiguvad ja vahest sureb vapsee välja .... samas töötab nagu kell ja siis äkki jälle jätab vahele. Kui hoida pöördeid üleval ise siis välja ei sure aga puterdab ning kui satub tühikäigul sellesse olukorda kus vahele jätab sureb kohe välja ... käivitades läheb ilusti käima aga võib ka kohe seisma jääda .... Panin boschi testile aja kinni, et äkki neMadis K oskavad aidata, aga seal saba kuni 4-ni :( Äkki on kellelgi kogemust sel alal? Ma veel liiga uus bmwmees :)
BMW 318iS (1994)
hull
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 24.11.2002 22:24 18
Asukoht: BMW 518-i 86.a Pärnu (uue nimega margus jne.)

Postitus Postitas hull »

palju see diagnostika Bemu esinduses maksab üldse?:D
Kasutaja avatar
kulno
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 19.11.2002 12:49 33
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kulno »

[quote][i]Algselt postitas marko[/i]
Muide, mina olen kah seal Boschi diagnostikas käinud. Aga üldsegi mitte positiivsete emotsioonidega - mine parem täpselt sama raha eest BMW diagnostikasse [/quote]

Nujah - mulle soovitati just seda kohta kuna pidid asjalikud vennad olema ja ka vea üles leidma tavaliselt ... võta nüüd kinni kus on parem ... kui seal asja ei saa, eks siis bmw .... vaatame .....
BMW 318iS (1994)
Kasutaja avatar
Andry
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 03.10.2002 10:13 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andry »

Cracil SR foorumis saMadis K sümptomid ja tal oli viga küünlajutmetes...
Kasutaja avatar
mcbill
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 25.11.2002 21:12 28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mcbill »

[quote]OK - uurisin just, et nad on hindasid seal märgatavalt tõstnud :( Mootori diagnostika maksab 600 krooni (sisaldab käibemaksu). Parajad röövlid on ikka küll. [/quote]

Käin seal boschis siis ära ... seal peaks odavam ka olema .... täna jäid pöördad vapsee 1300 peale ja alla ei kukkunudki :(
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

no Kulno, kas käisid boschis ära?

krt, mul eila hakkas analoogne pull pihta:Madis K:
pöörded kõiguvad...:(
ei tea, äkki bena filter umbes...või siis lihtsalt -10C on süüdi.
530d
sed
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28.11.2002 11:15 14

Postitus Postitas sed »

Mul oli ja on E34( 520) selline jama , et vahpeal kõiguvad ja siis jäävad pöörded peale.
Täpselt nii nagu jutt Teil.
VIGA JÄRGMINE: Seal,kuhu läheb kaasitross,mis reguleerib klappi,selle all on ming väike must lapik elektroonika jupp. See annab mingid käsud edasi ( ühendatud klapiga ) Kohe polegi seda näha aga kui käega katsud või natuke õhu torusi ära võtta on näha.
Maksab see Unitede 1000.- EEK Lammarist ei saa,kuna sama kodeeringuga on raske leida.

Äkki on süsteem analoogne ja on abiks!
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

ma arvan (loodan) et see oli seoses sellega, et õues oli üle -10C, ning kui mootor oli piisavalt soe, siis rohkem enam ei jupsinud.
võible õhulugeja läks lolliks ...
530d
Kasutaja avatar
mcbill
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 25.11.2002 21:12 28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mcbill »

See viga oli hoopis lihtsamast lihtsam ..... asi oli selles, et pöörete regulaatori pistikusse minevast kolmest juhtmest 1 oli katki .... Kujutad sa ette krt juhe katki vakk .... oleks võinud ju ise testriga läbi helistada need ja 500 boschi diagnosti kulusid kokku hoida :( Aga jah, ei tule ju kohe kõige peale ... ma juba aimasin tglt et äkki on selle viga kuna juhet näppides nats turtsatas mootor vahest. Nujah ... vigadest õpitaxe ju - kahju et oma vigadest :P

Aga nüüd kimama !!! :)
Kasutaja avatar
mcbill
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 25.11.2002 21:12 28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mcbill »

[quote]Kuule kus see pöörete regulaatori pistik täpselt asub? Ma vaataks niisama omal ka üle - õpiks jälle ühe asja seal kapoti all juurde :) [/quote]

See on näha pildil ... umbes seal ta on!
[img]http://www.kvt.ee/m3/engine.jpg[/img]
Kasutaja avatar
mcbill
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 25.11.2002 21:12 28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mcbill »

[quote]P.S. Kahjuks ei saanud ma sellest pildist targemaks, sest minu mootor näeb täiesti teistmoodi välja... [/quote]

Otsi kusagilt gaasitrossi lõpust :P
CarTuning
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 16.12.2002 22:19 24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

318is mootor jupsib ..... (viga leitud)

Postitus Postitas CarTuning »

Mehed,ärge jumalapärast näppige õhumassi mõõturit.Kui piix keerate,läheb selle häälestamine maksma palju aega ja umbes 1500,00 EEK.Kui millestki jagu ei saa, helista 055 666 810 või tule läbi Ülase 15 Tallinn(Bikers Bub kõrval)Firma nimi on CAR-TUNING
Kasutaja avatar
Andry
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 03.10.2002 10:13 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andry »

[quote]
Mehed,ärge jumalapärast näppige õhumassi mõõturit.Kui piix keerate,läheb selle häälestamine maksma palju aega ja umbes 1500,00 EEK
[/quote]

näppida võib, aga meelde tuleb jätta algupärane asend, et kui ei meeldi saaks algasendi taastada.
Ja Boschis timmitakse see paika üldise diagnostika käigus ehk 400krooni hulgas.
Vasta