318i touring

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Mihkel L
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 04.03.2003 19:40 17

318i touring

Postitus Postitas Mihkel L »

tere

Mida kujutab endast 318 touring 90a. mida tuleb jälgida selise auto ostmisel ja kas mootor liiga nõrgaks ei jää.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Olen isegi mõnda T-d vaatamas käinud. Mis seal ikka. Enamus sellest autost on nagu tavaline E30. Aga kui just Touringu spetsiifiline küsimus, siis vaata üle just need erilised kohad. Ühel näiteks oli tagaots selline, et mina ei julenud luuki kõvasti kinni lüüa kartes klaasi ära kukkumist.

Meenub, et u kuu tagasi toodi Saksast üks 318it. See läks korda tegemisele enne müüki tulekut. Kui seda vaatad, siis vaata hoolsasti üle katuseservad. Need kobrutasid tal päris hoolsasti. Samuti suudeti tal sumps treila pealt maha sõites nats ära lõhkuda.

Mootor nüüd vaevalt tal nõrgaks jääb. Muidugi oleneb Su kasutusvaldkonnast. Mul enesel on hetkel 316 ja see ajab täiesti rahulikult asja ära. Muidugi tekkis temaga raskusi, kui autos oli 5 inimest ja katusel 4 ratast, aga see on juba ekstreemsus :)

Igatahes kui leiad, et masin on ilus ja korras, siis "Go for it" :)

jJanno
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas Mihkel L[/i]
tere

Mida kujutab endast 318 touring 90a. mida tuleb jälgida selise auto ostmisel ja kas mootor liiga nõrgaks ei jää.
[/quote]

Kõige kriitilisem koht on mootor - kuulamisest
ei piisa - võta klapikambrikaan KINDLASTI enne
ostmist maha ning vaata mis seisus on nukkvõll
ning kas pole kulunud ja/või peale keevitatud:(
Komplekt korralikke juppe on muidu 11k
saarik
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 11.05.2003 17:12 41

Postitus Postitas saarik »

Oli kord endalgi plaanis Touring soetada. Käisin ühte isegi vaatamas, kuid pettusin veidi tagaluugis. Nimelt häiris mind see,et tuled ei käi koos luugiga. Nii ma siis ostsin sedaani kuigi T meeldib mulle rohkem.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas saarik[/i]
Oli kord endalgi plaanis Touring soetada. Käisin ühte isegi vaatamas, kuid pettusin veidi tagaluugis. Nimelt häiris mind see,et tuled ei käi koos luugiga. Nii ma siis ostsin sedaani kuigi T meeldib mulle rohkem.
[/quote]

üks punane 94 aasta e30 touring oli natuke
aega tagasi müügis ühel platsin kadaka turu
vastas, täislisa, 2,4 td:o

Uuema malli (so e36) airbagiga rool oli ka.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[url=http://www.karlovaauto.ee/myyk_detailne.php?id=103]siin[/url] tundub pildi järgi üks korralik isend.
530d
Vasta