E36 B-keredetailid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

E36 B-keredetailid

Postitus Postitas Randofer »

Kas keegi teab soovitada normaalseid B-osasid?
Vaja oleks neeruplekki ja paremat esitiiba.
Kas on mõtet B-osa panna?
Olen kuulnud ja näinud kuidas neeruplekid kas liiga pikad või lühikesed.
Abi oleks mõnest heast soovitusest( mis tootja oma on parem jne)
Ette tänades
Rando
When it doesn´t blow it sucks
nullviis
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 11.03.2009 10:23 05

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas nullviis »

hoia s....t eemale...usu mind!
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas Randofer »

Päris UMist ka ei jõua tellida...
Siin paistab ka et on suht otsas. Kui on siis on ilma suunatule auguta tiivad. Ise tahaks Fl neeru ka juba :)
When it doesn´t blow it sucks
nullviis
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 11.03.2009 10:23 05

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas nullviis »

selge see, um seepärast minema ei hakka,aga vaata veel ringi kui vähegi kannatab. mul endal on kohe mitu negatiivset kogemust just tiibadega(need nina plekid ei hakka ilusasti kokku istuma ja rooste lähevad suht kähku) ja kui peaks kunagi veel tekkima vajadus mingeid plekke vahetada, siis olen kasvõi jalamees kui ,et hakkan nende b-plekkidega jantima.
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas Randofer »

mul praegu see jant ongi et ülejäänd auto suht ilus aga neeruplekk ja parem tiib ei kannata kriitikat. Ja see tiib käis ostes vastu ust ka kui ust avasin. Tagusin eemale.
When it doesn´t blow it sucks
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas Mürka »

Minu E36 kupeel on B varuosana ostetud vasak esitiib juba üle aasta küljes olnud. Istus paika ilma probleemideta ja siiani pole ka rooste läinud. Varsti vajab parem tiib vahetust, ostan kindlasti samalt müüjalt.
D-K
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 29.01.2010 08:59 21

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas D-K »

ja kui saladus pole siis kust kohast eelmiseg soetasid?
Hooraider
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 11.05.2008 08:31 09
Asukoht: Haapsalu

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas Hooraider »

B-varuosi ei soovita kohe üldse. Sai omale FL neeruplekk ja kundepoolne esitiib soetatud, väga räme jeebimine, et üldse selle külge sai. Kui korralikult teha siis tiivaga saab veel asjad jooksma, aga no see neeruraam ei kannata üldse kriitikat - augud esipaneeli ja tiibadega nihkes.... vääna, keera, viili ja pööra. :D
Kasutatud "A" on igaljuhul asjalikum ;)

Tõsi ta on, et neid kasutatud FL A-kereosi just ei liigu, aga kui vähegi võimalik kuskilt saada, siis soovitan soojalt.
BMW E36 318 iTA ´97
tryku
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 26.12.2005 12:03 03
Peamine sõiduk: Volvo
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas tryku »

Sobitada, siis saab ikka istuma nad lõpuks. Roostetamise kohapealt tuleb nad korraliku krundikihi alla tõmmata(happe või epoksiid), seljuhul garanteerid ka roostekindluse. Olen aru saanud, et odavalt tehes tõmmatakse täitekrunt kohe sellele mustale õhukesele transpordikrundile peale ning aasta pärast on detailid juba roostes.
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas Randofer »

Jälle targem. Sai juba muretsetud A neeruplekk kerge mõlgiga. Ja tellimisse läks ka B tiib.
When it doesn´t blow it sucks
tryku
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 26.12.2005 12:03 03
Peamine sõiduk: Volvo
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas tryku »

Enda masinal on praegu B-tiib, korralikult seest ja väljast krunditud ning roostet pole seni välja tulnud.
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.
Kivestmägi
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 09.03.2011 10:52 28

Re: E36 B-keredetailid

Postitus Postitas Kivestmägi »

www.alvadi.ee www.carolim.ee Siit leiad B-varuosad. Tootetud enamjaolt Taiwanis. Tõesti kvaliteeti poolest ei saa võrrelda originaaliga, st väikseid mööda valamisi toodetel on , kuid nagu eespool mainitud, väheke tööd ja saad asja paika ilusti. Aga mina sinu asemel otsiks ikkagi kasutatud originaali. Sisesta oma nõtud detailid http://www.varuosakeskus.ee/ ja nad pakuvad sulle välja mida on. Edu ! :)
Vasta