Probleem e46 steptronic käigukastiga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
mjeeru
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 01.06.2011 16:58 19

Probleem e46 steptronic käigukastiga

Postitus Postitas mjeeru »

Probleem järgmine:
Umbes pool aastat tagasi lõi sujuval kiirendamisel avariitule põlema ja viskas kasti avarii reziimi.
Peale süüte välja keeramist kadus tuli ära ja kast toimis justkui normaalselt aga mingi aja möödudes hakkas sama jama korduma. Käisin vahetasin UM-is kasti õli ära, peale seda u kaks kuud töötas kast probleemideta, kui nüüd jälle sama jama tagasi.
Muudel käikudel ja järsul kiirendusel toimib käiguvahetus ilusti aga just sujuvalt kiirendades ei taha aeg ajalt kolmandalt neljandale käigule üle minna ja viskab kasti avarii reziimi.
On kellelgi aimu milles viga võiks olla? Soovitus kuhu/kelle poole pöörduda?

Auto andmed: e46 330d 150kW 2003.a sedaan
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: Probleem e46 steptronic käigukastiga

Postitus Postitas Mürka »

Inb4 Kuno_T

Kast tahab ilmselt remonti. Pöördu eelmainitud isiku poole.
Keith120
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 11.08.2006 13:55 12
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem e46 steptronic käigukastiga

Postitus Postitas Keith120 »

Soovitan enne kasti maha võtmist siiski kastile täieliku diagnosti teha ,siis saad ka teada ilmselt mis seda viga põhjustab.
Mul nimelt hiljuti peaaegu samal autol vahetati kast ära ja peale vahetust viskas ikkagi aegajalt avarii reziimi. Käisin Patriku juures diagnostis ja kohe oli selge ka mis viga. Nimelt mingi krdi. andur kasti küljes , mis nagu lülitab käike, oli vigane. Võeti minu vana kasti küljest see andur ja paigaldati nn. uuele kastile ja probleem kadunud. Tahan öelda seda,et enne kui lammutama hakkad, on mõistlik siiski teha diagnost , võimalik,et viga on elektrooniline.
Diagnosti soovitan teha Patriku juures ... pole olemas ühtegi probleemi minu erinevate BMW -dega,mis oleks jäänud lahendamata Patriku poolt.
E-46 323 98a. 125kw
Vasta