E36 peale väljasuretamist jääb auto tööle, wtf./

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
VisaHing
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 03.10.2010 16:35 32

E36 peale väljasuretamist jääb auto tööle, wtf./

Postitus Postitas VisaHing »

Siuke jama siis endal bmw-ga 1.8 '96 touring, et kui auto väljasuretan hakkab auto vappuma ja pmst nagu jääks auto tööle ikka. Seda ei juhtu igakord aga vahetevahel siiski. Vahepeal kestab see tõmblemine kauem vahepeal vähem. Aga sellel ajal kui auto segast paneb ei tohi sidurit lahti lasta muidu auto hakkab edasi liikuma ja siis alles suretab täielikult välja. Vast keegi sai mu jutust aru. Et põhimõtteliselt nagu auto ei suretaks end korralikullt välja ja miski nagu jääks ikka tööle.

A ja teine jama, et kuumade ilmadega mingi hetk auto ei lukusta puldist uksi. Põlevad ohutuled vajutamisel aga ei midagi muud. Kui võtmest keeran kinni ja proovin puldist avada, siis kõik töötab. Olen tähelepannud, et ainult kuumade ilmadega teeb seda, kui jahedam, siis kõik ok.

Oleks tore kui keegi suudaks aidata.
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

Re: E36 peale väljasuretamist jääb auto tööle, wtf./

Postitus Postitas andresv »

Eks kõige kindlam ole elektriku juurde minna. Aga avatavasti jõuab mingit ahelatpidi vool ringiga süütelukku tagasi. Kui pole originaal raadio, siis ühenda see lahti.

Muidugi võib ka signa seda põjustada, mingi massi juhe kuskilt lahti, ning vool hakkab tagurpidi jooksma. Ehk siis võid ka signa kaitsmed välja võtta ja vaadata kas muutub midagi.
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: E36 peale väljasuretamist jääb auto tööle, wtf./

Postitus Postitas joffe »

Auto tegelikult käima ei jää, vaid osaliselt tekivad silindrites detonatsiooni plahvatused, mis puhul pole vaja süüdet- see on harilikult tingitud madalama detonatsiooniga kütuse kasutamisest tingitud ülekuumenemisest. Mina arvan nii.
Vasta