e46 ccfl angel eyes, ühendamis probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Ermo525
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 12.01.2009 16:06 50
Peamine sõiduk: 530D

e46 ccfl angel eyes, ühendamis probleem

Postitus Postitas Ermo525 »

Tervist nimelt siis sellinne probleem, et tuli tahtmine ette panna 2002a e46 330d-le ccfl rõngad, mõeldud tehtud sai siis see nv asjaga pihta hakatud kuni selle maani, et rõngad ei hakka põlema, rõngad ise said maas järgi katsetatud ja on terved, viga ise on tulemoodulis mis ei anna voolu peale kuna parktuledel ees pole õiget voolutarvet ning seega sütib veateate tuli kui ka suunad hakkavad parkide asemel põlema.
Otsisin välismaa foorumitest kah aga leidsin 325ci ühendamise mis on mõne võrra erinev ning seal kasutati ka releed. Küsimus, et kuidas oleks neid võimalik põlema siis saada nii, et ei jääks ka veateadet, kas seda tuledemoodulit oleks võimalik progeda? Või milliseid asjalike lahendusi oskaksite pakkuda?
Tänan tähelepanu eest!
Kasutaja avatar
Pritsa
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 22.12.2003 13:33 45
Peamine sõiduk: BMW 420d Xdrive
Asukoht: Tallinn

Re: e46 ccfl angel eyes, ühendamis probleem

Postitus Postitas Pritsa »

Kevadel kui kasutaja Kris minu masinale ingli silmad (küll LED tehnoloogiaga) külge pookis, siis tuli ka minul päeva jagu ringi sõita veateatega. Seejärel oli Kris-il lahendus olemas ja tuli pani takisti/tarbija vahele ja probleem lahenes.
Kasutaja avatar
Ermo525
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 12.01.2009 16:06 50
Peamine sõiduk: 530D

Re: e46 ccfl angel eyes, ühendamis probleem

Postitus Postitas Ermo525 »

Aga mul ei ole ainult veateates probleem, vaid ccfl-id ei hakka üleüldiselt tööle. Kui suure takistuse muidu ledide puhul vahele ühendasite?
Kasutaja avatar
Dade17
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 28.08.2005 19:25 48
Asukoht: Rakvere

Re: e46 ccfl angel eyes, ühendamis probleem

Postitus Postitas Dade17 »

Tere!

Ei tea kui palju on vahet 2000 ja 2002a elektri süsteemis aga...mul on pandud ccfl-id otse parktule pistikust ja põlevad ilma veateadet andamatta...ei mingit takistit ega midagi....ja kuna ccflid vajavad väga vähe voolu(hakkavad vilkuma ka juba siis kui auto käima paned ja tuled veel ei põle) siis peab kala kuskil mujal olema...äkki... :roll:
Ennem BMW 525ix 141Kw
Nüüd BMW 316i 77Kw
Vahe on märgatav!! :)
Vasta