E36 Tagurpidi käik, pasun ja seisupidur

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

E36 Tagurpidi käik, pasun ja seisupidur

Postitus Postitas Lazyguy »

Alustame siis nii kuna tundub et minu vast soetatud autoga oli põldu küntud enne kui ma jaole sain on tekkinud mõned küsimused :

1.Kas Tagurpidi käigu tule lüliti juhe jookseb kuskilt lambda juhtme kõrvalt (Seal mingisugune omanikuta soolikas ripendab) või hoopis mujalt ja kust kandist ma sellele lülitile ligi võiksin pääseda.

2.Kus kandis asub pasun või asuvad pasunad ... kuuldus oli et neid peaks seal 2 olema aga no mette ei leia. juhul kui neid lihtsalt pole siis kust kandist ma pasuna juhtmed võiks leida juhul kui nad endiselt oma originaal asupaika jooksevad.

3.Kas käsipiduri trossi kõril on mingi eraldi kinnitus või on vaja välja tirimiseks ainult sitkust ja jõudu.
Kasutaja avatar
-Priit-
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: 26.02.2009 20:26 19
Peamine sõiduk: E91 325d LCI '08
Asukoht: Põlvamaa/Tartu

E36 Tagurpidi käik, pasun ja seisupidur

Postitus Postitas -Priit- »

Lazyguy kirjutas:Alustame siis nii kuna tundub et minu vast soetatud autoga oli põldu küntud enne kui ma jaole sain on tekkinud mõned küsimused :

1.Kas Tagurpidi käigu tule lüliti juhe jookseb kuskilt lambda juhtme kõrvalt (Seal mingisugune omanikuta soolikas ripendab) või hoopis mujalt ja kust kandist ma sellele lülitile ligi võiksin pääseda.

2.Kus kandis asub pasun või asuvad pasunad ... kuuldus oli et neid peaks seal 2 olema aga no mette ei leia. juhul kui neid lihtsalt pole siis kust kandist ma pasuna juhtmed võiks leida juhul kui nad endiselt oma originaal asupaika jooksevad.

3.Kas käsipiduri trossi kõril on mingi eraldi kinnitus või on vaja välja tirimiseks ainult sitkust ja jõudu.
1. Tagurdpidi käigu anduri juhe peaks jiiksma käigukasti pealt ja andurile/lülitile pääseb altpoolt ligi. Asub küll kasti küljes kuskil ülevalpool küljepeal.

2. Pasunad asuvad juhipoolse tule all stange juures. Juhtmed jooksevad kõik ühest pundist juhipoolt alla.
BMW E91 325d LCI '08, BMW E30 320i '84
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: E36 Tagurpidi käik, pasun ja seisupidur

Postitus Postitas Lazyguy »

Tänan , uurin asja kas leian selle tule anduri üles. pasunate kohapealt nii palju et sealt ripendab igavene hunnik kaableid alla aga pasunat seal kohas küll pole. aga tänud siiski :)
Kasutaja avatar
-Priit-
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: 26.02.2009 20:26 19
Peamine sõiduk: E91 325d LCI '08
Asukoht: Põlvamaa/Tartu

Re: E36 Tagurpidi käik, pasun ja seisupidur

Postitus Postitas -Priit- »

Lazyguy kirjutas:Tänan , uurin asja kas leian selle tule anduri üles. pasunate kohapealt nii palju et sealt ripendab igavene hunnik kaableid alla aga pasunat seal kohas küll pole. aga tänud siiski :)
Pasuna kohta veel nii palju, et ma küll täpselt ei mäleta, aga juhul kui sa kapoti alt vaatasid, siis sa ei näegi neid pasunaid, nad seal pleki all peaksid olema. Nägema peaksid siis, kui vaatad alt poolt stange alla või siis võtad udutule eest, kui seda on üldse.
BMW E91 325d LCI '08, BMW E30 320i '84
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: E36 Tagurpidi käik, pasun ja seisupidur

Postitus Postitas Lazyguy »

-Priit- kirjutas:
Lazyguy kirjutas:Tänan , uurin asja kas leian selle tule anduri üles. pasunate kohapealt nii palju et sealt ripendab igavene hunnik kaableid alla aga pasunat seal kohas küll pole. aga tänud siiski :)
Pasuna kohta veel nii palju, et ma küll täpselt ei mäleta, aga juhul kui sa kapoti alt vaatasid, siis sa ei näegi neid pasunaid, nad seal pleki all peaksid olema. Nägema peaksid siis, kui vaatad alt poolt stange alla või siis võtad udutule eest, kui seda on üldse.

Tänud veelkord aga kuna kanalis selle asjaga käidud kordi mitu pole seal küll prääksu poegagi silma hakanud .. järeldus siis see et pasunaid mul lihtsalt pole ... aga väga suur tänu abile ... täna kui üles ärkan hakkangi kõike võimalikku masinale külge kruvima :) tahaks siiski aparaadile enne lund ülevaatust saada :)
Vasta