E36 rooliloks

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

E36 rooliloks

Postitus Postitas dcshoes »

Panen siia siis oma kaua olnud probleemi mis vahest on suhteliselt väga häiritav .

uurin seda rooliloksu .et rooli koha peal või sõites alguses käib nõks tühja . et kui auto seisab ja rooli keerata edasi tagasi siis käib selline tunne nagu tühjus mitte palju natukene ja siis hääl et midgai nagu loksub . kus ja mis vahetust vajab pole mina aru saanud .

ise vahetanud olen :
http://static.bmwfans.info/images/epc/Mzg5NF9w.png" onclick="window.open(this.href);return false;

number 2 ja 3 kasutatud kuid asi ei muutunud miskit , ja siis õlipotska puhtaks pestud ja mõni seal vajalik voolik välja vahetanud . kust see loks nagu tuleb ja kuidas seda kaotada seda ma ei tea .
Kasutaja avatar
redline
Huviline
Postitusi: 2181
Liitunud: 08.02.2006 19:04 31
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Re: E36 rooliloks

Postitus Postitas redline »

Sisemised ja välimised rooliotsad kroras? Kui jah, siis loksub lati hambumisest, mis pole remonditav. Leevdenada saab loksu kui keerad pead lati korpuse sees 180 kraadi(võtad pea välja ja paned 180kraadi teises asendis tagasi), siis vähemalt ei loksu otse asendis.
56792145
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: E36 rooliloks

Postitus Postitas dcshoes »

rooliotsad said vahetuseks vist eelmine aasta aga see rooliloks juba kestab päris kaua phmt auto ostu pealt vist .
Vasta