Puldist alarm ei tööta E46.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Russel
Huviline
Postitusi: 199
Liitunud: 03.06.2012 20:21 46

Puldist alarm ei tööta E46.

Postitus Postitas Russel »

Auto siis BMW E46 2002a, kahene disla. Hommiku tööle minnes kõik töötas nagu peab. Õhtu, kui koju hakkasin tulema siis nupust vajutades mitte midagi. Keerasin võtmest uksed lahti ja panin auto käima ning sain koju sõidetud. Kahjuks vaid üks võti. Igaljuhul proovisin autole võtit tutvustada ja ei midagi. Alarmi kaitsmeid vaatasin ja mölemad olid terved. Kesklukk töötab k.a. bensupaagiluuk ja pagass. Tõmbasin siis puldi lahti, et akut kontrollida ja aku oli peaaegu 3V ja kui möötmise ajal nuppu vajutasin, langes 1,6.. (Täpselt ei mäleta). Igaljuhul puldiaku ise terve ja seest oli ka kõik visuaalselt ok. Tundub nagu pult ei saaks auto vastuvõtjaga ühendust. On keegil ideid? :roll:
Kasutaja avatar
Prez
Huviline
Postitusi: 149
Liitunud: 03.10.2010 16:23 38
Peamine sõiduk: BMW 323i
Asukoht: Tallinn

Re: Puldist alarm ei tööta E46.

Postitus Postitas Prez »

Mul Ducato bussil sarnane viga. Esindus soovitas ümberkodeerimist või minna Madara tn'le uuringutele http://www.lukuabi.ee/ , kuna pult ja patarei tundusid korras olema.

Ise veel pole tegelenud selle asjaga, nii et pult mul endiselt ei tööta. :)
BMW 323i E36 - 1/4mile 15,4294 140,5km/h
Kasutaja avatar
Russel
Huviline
Postitusi: 199
Liitunud: 03.06.2012 20:21 46

Re: Puldist alarm ei tööta E46.

Postitus Postitas Russel »

Mul ka praegu käib võtmest aga väga nüri on nii.. Sinna lukuabisse kahjuks ei jõua, kuna tööpäevad on suhteliselt pikad ja ise liigun Raplamaal. Aga kui kellelgil Raplas mingit head tutvust, kes biiti jagaks siis võiks kontakte anda. ;) Tahaks asja toimima saada..
Kasutaja avatar
Russel
Huviline
Postitusi: 199
Liitunud: 03.06.2012 20:21 46

Re: Puldist alarm ei tööta E46.

Postitus Postitas Russel »

Hmm.. Kas keegi oskaks öelda, kus ma leiaks infot oma auto alarmi kohta? Pole ise väga kursis sellega.. :lol: :roll:
Vasta